reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Milego dnia kochane dziewczyny!

Mnie od rana znow mdlosci zwalaja z nóg
Jak to pieknie odbiera radosc z tego stanu. Gdzies tam wewnętrznie caly czas oczywiscie sie ciesze. Ale na bieżąco jest mi tak zle i niedobrze ze nie jestem w stanie myslec o niczym innym.
Ja mam tak z bólem głowy...dziś znowu...dzis już napisała do mojej pani osteopatki czy mnie przymie...ta szyja mnie wykończy a to zaraz cała głową boli...poza tym mdli mnie dziś
 
reklama
Dzieki za wsparcie ♥️ Jesli bedzie przyrastac, to zrobia mi kolejny skan za jakis czas. Jesli na skanie nie bedzie zarodka, to po prostu bedzie wiadomo, ze nic z tego. Ale zal straszny.. pierwszy raz zaszlam w ciaze i to z pustym pecherzykiem. Co za pech 😔
Ja miałam pierwsze USG niby 5+2 i też był sam pęcherzyk. Jutro mam wizytę późnym wieczorem, więc się wszystko wyjaśni bo będzie 7+5 .
 
Hej wszystkim! ☀️
Spieszę z wiadomością, że jestem już po USG i mam zarodek! ❤🎊 widać pęcherzyk, ciałko żółte 2.6mm oraz dzidzie CRL 3.2mm 💕 lekarz powiedział, że widzi nawet, że coś tam pika już a jak zapytałam czy serduszko to powiedział że zlepek komórek z którego powstanie serce. Mam wpisane FHR + dod. ❤

Mega zaskoczenie bo z OM wychodzi dziś 7w2d a lekarz powiedział, że ciąża jest młodsza i na jego oko jest jakiś 6 tydzien i tak wpisał mi na zdjęciu - 6w0d do weryfikacji. Zalecił przyjście za tydzień aby sprawdzić wszystko ponownie.

Mowie Wam, nie mogłam opanować płaczu jak wyszlam z gabinetu!! Co chwila mi się chce płakać, jak o tym pomyślę. Magia!!! Mąż prawie lata z radości 🥰

Dzis o 17 mam pierwszą wizytę z lekarzem aby omówić wszystko.
 
Hej wszystkim! ☀️
Spieszę z wiadomością, że jestem już po USG i mam zarodek! ❤🎊 widać pęcherzyk, ciałko żółte 2.6mm oraz dzidzie CRL 3.2mm 💕 lekarz powiedział, że widzi nawet, że coś tam pika już a jak zapytałam czy serduszko to powiedział że zlepek komórek z którego powstanie serce. Mam wpisane FHR + dod. ❤

Mega zaskoczenie bo z OM wychodzi dziś 7w2d a lekarz powiedział, że ciąża jest młodsza i na jego oko jest jakiś 6 tydzien i tak wpisał mi na zdjęciu - 6w0d do weryfikacji. Zalecił przyjście za tydzień aby sprawdzić wszystko ponownie.

Mowie Wam, nie mogłam opanować płaczu jak wyszlam z gabinetu!! Co chwila mi się chce płakać, jak o tym pomyślę. Magia!!! Mąż prawie lata z radości 🥰

Dzis o 17 mam pierwszą wizytę z lekarzem aby omówić wszystko.
Gratki 😉 oby szło do przodu
 
Hej wszystkim! ☀️
Spieszę z wiadomością, że jestem już po USG i mam zarodek! ❤🎊 widać pęcherzyk, ciałko żółte 2.6mm oraz dzidzie CRL 3.2mm 💕 lekarz powiedział, że widzi nawet, że coś tam pika już a jak zapytałam czy serduszko to powiedział że zlepek komórek z którego powstanie serce. Mam wpisane FHR + dod. ❤

Mega zaskoczenie bo z OM wychodzi dziś 7w2d a lekarz powiedział, że ciąża jest młodsza i na jego oko jest jakiś 6 tydzien i tak wpisał mi na zdjęciu - 6w0d do weryfikacji. Zalecił przyjście za tydzień aby sprawdzić wszystko ponownie.

Mowie Wam, nie mogłam opanować płaczu jak wyszlam z gabinetu!! Co chwila mi się chce płakać, jak o tym pomyślę. Magia!!! Mąż prawie lata z radości 🥰

Dzis o 17 mam pierwszą wizytę z lekarzem aby omówić wszystko.

Cudownie 🥰
 
Jeszcze tylko 11 godzin. Wieczność☹. Jak widać skupienie na pracy równe zeru. Dla relaksu przed wizytą o 21.15 wcisnęłam się do fryzjera na 19.00...na jutro wzięłam urlop, żeby mieć warunki do wypłakania się w razie czego, albo do ochłonięcia po euforii...też w razie czego
 
reklama
Jeszcze tylko 11 godzin. Wieczność☹. Jak widać skupienie na pracy równe zeru. Dla relaksu przed wizytą o 21.15 wcisnęłam się do fryzjera na 19.00...na jutro wzięłam urlop, żeby mieć warunki do wypłakania się w razie czego, albo do ochłonięcia po euforii...też w razie czego

Ja tez dziś idę do fryzjera, chce wrócić do natury, czyli do brązu, powtarzam sobie, że w razie co będę się prezentować jak dama w szpitalu. Nie wiem czemu mamy takie jazdy emocjonalne przed wizytą, masakra. Ja mam na 14.40 wizytę to trochę szybciej. Musi byc dobrze... staraj sie też myśleć pozytywnie.
 
Do góry