reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

Jezuuu jak mi jest niedobrze przez ten posmak. Mam mdlosci nawet po herbacie. Właściwie tylko to mi dokucza, gdzie jeszcze tydzień temu cieszyłam się z braku objawów 🙉
 
reklama
Dzięki dziewczyny 🥰 teraz czekam na wiadomości od Was i mocno trzymam za Was kciuki.🍀✊ Będzie dobrze, jak u mnie!

Dzis również rano było mi niedobrze więc obawiam się, że to uczucie zagościło u mnie na dłużej. A tak wtedy mowilam, że nie mam objawów itd 🤣 generalnie od rana to falami mnie dopada.

Nadal nie ogarniam jak to możliwe, że ciąża jest o tydzień młodsza 🤔 w sensie rozumiem ze później mogło być jajeczkowanie itd ale aż o tydzien ? Szok .. nie mogę się tego doliczyć... ciekawe co lekarz mi powie dziś i czy będą chcieli mi kartę ciąży założyć 🙂
 
Dzięki dziewczyny 🥰 teraz czekam na wiadomości od Was i mocno trzymam za Was kciuki.🍀✊ Będzie dobrze, jak u mnie!

Dzis również rano było mi niedobrze więc obawiam się, że to uczucie zagościło u mnie na dłużej. A tak wtedy mowilam, że nie mam objawów itd 🤣 generalnie od rana to falami mnie dopada.

Nadal nie ogarniam jak to możliwe, że ciąża jest o tydzień młodsza 🤔 w sensie rozumiem ze później mogło być jajeczkowanie itd ale aż o tydzien ? Szok .. nie mogę się tego doliczyć... ciekawe co lekarz mi powie dziś i czy będą chcieli mi kartę ciąży założyć 🙂
Ja przy 1 ciazy mialam mlodsza o 2 tyg ciaze 😉 wszystko sie moze zdarzyć.
 
Dzięki dziewczyny 🥰 teraz czekam na wiadomości od Was i mocno trzymam za Was kciuki.🍀✊ Będzie dobrze, jak u mnie!

Dzis również rano było mi niedobrze więc obawiam się, że to uczucie zagościło u mnie na dłużej. A tak wtedy mowilam, że nie mam objawów itd 🤣 generalnie od rana to falami mnie dopada.

Nadal nie ogarniam jak to możliwe, że ciąża jest o tydzień młodsza 🤔 w sensie rozumiem ze później mogło być jajeczkowanie itd ale aż o tydzien ? Szok .. nie mogę się tego doliczyć... ciekawe co lekarz mi powie dziś i czy będą chcieli mi kartę ciąży założyć 🙂
A czemu za tydzien znowu wizyta, sprawdzić czy serce napewno bije ?
 
A czemu za tydzien znowu wizyta, sprawdzić czy serce napewno bije ?

Lekarz powiedział że ze względu na ta różnicę, że z OM wychodzi 7+2 a jemu 6+0 to zeby przyjść za tydzień i upewnić się, że wszystko jest ok. Dzis i tak powiedział, że na ten moment wygląda wszystko dobrze i widzi już pykanie serduszka ale jest po prostu małe wszystko 😀
Zobaczę co mi powie ten lekarz ewentualnie prowadzący jeszcze i czy będzie chciał wystawić skierowanie na usg kolejne.

Jestem już o wiele spokojniejsza. Super uczucie. Najpierw nic nie mówił doktor a monitor miałam tyłem, tak mi serce waliło i oddech w mega stresie a potem mi przekręcił ekran i jak zobaczyłam ten pęcherzyk to taka ogromna ulga... nie do opisania. A jak powiedział że jest zarodek i widzi pikanie to w ogóle magia 💕
Każdej z Was tego życzę 🥰
 
Lekarz powiedział że ze względu na ta różnicę, że z OM wychodzi 7+2 a jemu 6+0 to zeby przyjść za tydzień i upewnić się, że wszystko jest ok. Dzis i tak powiedział, że na ten moment wygląda wszystko dobrze i widzi już pykanie serduszka ale jest po prostu małe wszystko 😀
Zobaczę co mi powie ten lekarz ewentualnie prowadzący jeszcze i czy będzie chciał wystawić skierowanie na usg kolejne.

Jestem już o wiele spokojniejsza. Super uczucie. Najpierw nic nie mówił doktor a monitor miałam tyłem, tak mi serce waliło i oddech w mega stresie a potem mi przekręcił ekran i jak zobaczyłam ten pęcherzyk to taka ogromna ulga... nie do opisania. A jak powiedział że jest zarodek i widzi pikanie to w ogóle magia 💕
Każdej z Was tego życzę 🥰

To masz te sytuacje co ja miałam tydzień temu, dlatego dzis ide na kontrol co dalej, czy jest dobrze, czy puste pęcherzyki zniknęły czy jednak ciąża mnoga. Dzis sie wszystko okaze.
 
Ja mam dziś paskudny dzień, prawie całą noc nie spałam, zasnęłam gdzies dopiero po 3 😣 w dodatku od wczoraj z mężem mamy spiny o byle co, a od rana zero apetytu i mdłości, sama nie wiem czy to od ciąży czy od zmęczenia czy wszystko na raz.. po za tym prawie wszystkie objawy mi ustaly, piersi za bardzo nie bolą, podbrzusze zakłuje może z dwa razy w ciągu dnia dosłownie na minutę, wiec jakoś za bardzo tej ciąży nie czuje teraz 😅
 
reklama
A ja jak na dorosłą osobę przystało napisałam SMS'em przełożonej, że jestem w ciąży, zostaję na L4 i 'moja umowa o pracę automatycznie wygaśnie z dniem porodu'. Cóż, przez tę wariatkę miałam napady lękowe i nie chciałam jechać i mówić jej osobiście, więc tak wyszło, że się zachowałam jak tchórz. 😬
Teraz oglądam stare filmy romantyczne na Netflixie i staram się o tym zapomnieć. 😂
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty! ✊
 
Do góry