reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
A można wiedzieć gdzie pracujecie? W sensie czym się zajmujecie? Ja planuje iść na l4 w grudniu chyba że lekarz powie inaczej. Dodam że jestem nauczycielem 🙂
Można powiedzieć, że jestem informatykiem (nie będę się zagłębiać).
Pracuję full zdalnie chyba, że mam ochotę spotkać się z kolegami w biurze, to jadę. Jedyną niedogodnością są prace popołudniowe i projekty weekendowe. Będę starać się pracować do końca, ale poprosić o zmianę terminarza na mniej uciążliwe dyżury.
 
Jestescie zaszczepione dziewczyny ?
Ja nie. W kwietniu miałam covid, później czekałam 3 miesiące bo słyszałam ze tyle trzeba i miałam się na jesień szczepić johnsonem No ale teraz to już nie wiem, może w drugim trymestrze.

Hej dziewczyny, u mnie wszystko dobrze. Serduszko bije, ciaza się rozwija prawidłowo. Zarodek ma 0,3cm rośnie. Lekarz mówił, ze wiek ciąży zgadza się z rozmiarem. Założył mi kartę ciąży i zlecił badania. Następna wizyta pod koniec sierpnia.
Dostałam zwolnienie ciazowe z racji 1 poronienia a pracuje z dziećmi, wiec nie będę ryzykować tymbardziej teraz po wakacjach jak większość wyjeżdżała. :)
Dajcie znac jak u Was
Wspaniale! Rośnijcie zdrowo z kropkiem 😘

A można wiedzieć gdzie pracujecie? W sensie czym się zajmujecie? Ja planuje iść na l4 w grudniu chyba że lekarz powie inaczej. Dodam że jestem nauczycielem 🙂
Ja pracuje w optyku 🤓
 
Witam wszystkie mamusie :)
Ja co prawda termin wg aplikacj na 31.03 ale cos mi sie wydaje ze bedzie kwiecień :)

Mam 31 lat staram się od ponad roku o dzidziulka, jestem w trzeciej ciąży ale jedyny synek jakiego mam to psi synek :)
15.07 dwie kreski, beta 663 rosła prawidłowo ( na 5000 skonczylam badać )
10.08 pierwsza wizyta.
Jak sie dzis czujecie ? Skąd jestescie ?
 
Witam wszystkie mamusie :)
Ja co prawda termin wg aplikacj na 31.03 ale cos mi sie wydaje ze bedzie kwiecień :)

Mam 31 lat staram się od ponad roku o dzidziulka, jestem w trzeciej ciąży ale jedyny synek jakiego mam to psi synek :)
15.07 dwie kreski, beta 663 rosła prawidłowo ( na 5000 skonczylam badać )
10.08 pierwsza wizyta.
Jak sie dzis czujecie ? Skąd jestescie ?
Hej! Gratulacje i oby teraz wszystko potoczyło się dobrze. :) Znasz przyczyny wcześniejszych niepowodzeń?
 
Tez na to licze :)
Pierwsza ciąża była z krwiakiem ale podejrzewam ze niski progesteron byl przeważająca przyczyna. Teraz biore luteinę 2 razy dziennie i acard. Ogolnie jesli teraz sie nie uda to lekarz zleci mi szereg badań zeby znalezc przyczynę
 
Ja nie. W kwietniu miałam covid, później czekałam 3 miesiące bo słyszałam ze tyle trzeba i miałam się na jesień szczepić johnsonem No ale teraz to już nie wiem, może w drugim trymestrze.


Wspaniale! Rośnijcie zdrowo z kropkiem 😘


Ja pracuje w optyku 🤓

Ja nie szczepiłam się, bo nie ma badań na te szczepionki i średnio chce byc krolikiem doświadczalnym i poki co nie zamierzam sie szczepic. 😉 ja pracuje na recepcji w hotelu.
 
Witam wszystkie mamusie :)
Ja co prawda termin wg aplikacj na 31.03 ale cos mi sie wydaje ze bedzie kwiecień :)

Mam 31 lat staram się od ponad roku o dzidziulka, jestem w trzeciej ciąży ale jedyny synek jakiego mam to psi synek :)
15.07 dwie kreski, beta 663 rosła prawidłowo ( na 5000 skonczylam badać )
10.08 pierwsza wizyta.
Jak sie dzis czujecie ? Skąd jestescie ?

To ja chyba z najniższa beta poki co, oby to poszlo do przodu w moim wypadku. Jutro powtorna beta.
 
Tez na to licze :)
Pierwsza ciąża była z krwiakiem ale podejrzewam ze niski progesteron byl przeważająca przyczyna. Teraz biore luteinę 2 razy dziennie i acard. Ogolnie jesli teraz sie nie uda to lekarz zleci mi szereg badań zeby znalezc przyczynę
rozumiem. To jeśli jesteś obstawiona lekami to oby było już dobrze! U mnie to tez 3cia ciąża i tez jedyne dziecko jakie mam to psi syn 🙈

Ja nie szczepiłam się, bo nie ma badań na te szczepionki i średnio chce byc krolikiem doświadczalnym i poki co nie zamierzam sie szczepic. 😉 ja pracuje na recepcji w hotelu.
O to tez kontakt z ludźmi nieustanny 🙈 mnie najbardziej to stresuje.. ze mi znów ktoś coś „sprzeda”

To ja chyba z najniższa beta poki co, oby to poszlo do przodu w moim wypadku. Jutro powtorna beta.
Będzie dobrze!! Czekamy jutro na Twoje wyniki ✊✊✊
 
reklama
Do góry