reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Rozumiem, to o tyle dobrze, ze mozesz liczyc na partnera
myśleliśmy przyszłościowo, bo jak mnie zatrudnił to jakies poeniadze bede miala a tak szukac na gwałt innej pracy bo jestem w ciazy. Potem jak sie nie udalo to stwierdzimy ze poczekamy jeszcze chwile i akurat trafiło mi sie ze moge dorabiać wiec na swoje wydatki mam. Ale tez juz nie chce zeby dluzej płacił za mnie strasznie wysoki ZUS dlatego chce isc szybko na L4
 
reklama
Ja właśnie z racji kontaktu z uczniami nie będę ryzykować. Zdrowie ważniejsze, we wcześniejszej ciąży, która zakończyła się 9tc pracowałam cały czas.
Patrzę na ta kartę ciąży i jeszcze nie dowierzam 🙈
A ja do 3 miesiąca chce napewno pracować jak się będę czuła dobrze chyba że lekarz powie co innego to się dostosuje.
 
myśleliśmy przyszłościowo, bo jak mnie zatrudnił to jakies poeniadze bede miala a tak szukac na gwałt innej pracy bo jestem w ciazy. Potem jak sie nie udalo to stwierdzimy ze poczekamy jeszcze chwile i akurat trafiło mi sie ze moge dorabiać wiec na swoje wydatki mam. Ale tez juz nie chce zeby dluzej płacił za mnie strasznie wysoki ZUS dlatego chce isc szybko na L4
Rozumiem to korzystaj z tego 😉
 
Dzień dobry dziewczyny, pięknego weekendu. 🥰
Byłam dzis na powtórnej becie, musiałam do 12 czekać znowu na wyniki, ale wszystko prawidłowo.

Hah zrobilam kolejny test wyszedł juz z grubymi krechami, maz szczesliwy ja też. Musze wyliczyc leki i moge sie umawiać do lekarza, buziaki!
 

Załączniki

  • Screenshot_20210807-121619_Chrome.jpg
    Screenshot_20210807-121619_Chrome.jpg
    230,4 KB · Wyświetleń: 76
Dzień dobry dziewczyny, pięknego weekendu. 🥰
Byłam dzis na powtórnej becie, musiałam do 12 czekać znowu na wyniki, ale wszystko prawidłowo.

Hah zrobilam kolejny test wyszedł juz z grubymi krechami, maz szczesliwy ja też. Musze wyliczyc leki i moge sie umawiać do lekarza, buziaki!
świetny przyrost! W ktorym tygodniu jestes?
 
Piękny przyrost! :)

Ja dzisiaj wybrałam się na pierwsze ciążowe zakupy. Dwa lata temu trochę się wkręciłam w minimalizm i tak wyszło, że mam tylko 2 pary spodni (2x obcisłe dżinsy), a że przytyłam w ostatnim miesiącu 2 kg +teraz ciąża to musiałam lecieć kupić jakieś luźniejsze. :D Oprócz tego kupiłam pregnę plus, do tej pory brałam tylko kwas foliowy.
 
reklama
Do góry