reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Wiesz musisz kierować sie swoimi odczuciami a co radzi ci partner ? Rozumiem doskonale twoja sytuację nie ta praca, to inna. A denerwowac sie tez bez sensu, skoro zarys planow masz. Zreszta nie zawszę w pracy by mysleli o tobie, ,niestety troche trzeba byc egoista. Kwestia dojrzec do tych planow i sama podejmiesz racjonalną decyzje. 😊 3mam kciuki, aby jak najbardziej pomyslna dla ciebie.
Mąż to od maja mówił, żebym rzuciła tę robotę jak mnie wkurza, ale ja zaciskałam zęby, bo przecież staramy się o ciążę i pójdę na L4 jak zajdę, a jak pójdę do nowej pracy to głupio zaraz być w ciąży.
A teraz jak się udało zajść to mam jakieś wyrzuty sumienia, że chcę na to L4 iść.

Widzę, że na razie większość dziewczyn ma termin na koniec marca. 😄

+ja też się szczepiłam 26 czerwca, potem 5 lipca miałam okres i w tym cyklu się udało 😊
 
Ja właśnie z racji kontaktu z uczniami nie będę ryzykować. Zdrowie ważniejsze, we wcześniejszej ciąży, która zakończyła się 9tc pracowałam cały czas.
Patrzę na ta kartę ciąży i jeszcze nie dowierzam 🙈
 
rozumiem. To jeśli jesteś obstawiona lekami to oby było już dobrze! U mnie to tez 3cia ciąża i tez jedyne dziecko jakie mam to psi syn 🙈


O to tez kontakt z ludźmi nieustanny 🙈 mnie najbardziej to stresuje.. ze mi znów ktoś coś „sprzeda”


Będzie dobrze!! Czekamy jutro na Twoje wyniki ✊✊✊


Dlatego ja w tym trudnym czasie nie oceniam czy ktoś szczepiony czy tez nie, czy idzie na l4 czy nie, to decyzja kazdej z nas, jednak uwazam, ze lepiej wykorzystać na maksa możliwości jakie mamy, niz prosic sie o złapanie czegos, tym bardziej, ze szczepionki nie chronia.
Dziekuje dam znac jutro jak beda wyniki. 😁
 
Mąż to od maja mówił, żebym rzuciła tę robotę jak mnie wkurza, ale ja zaciskałam zęby, bo przecież staramy się o ciążę i pójdę na L4 jak zajdę, a jak pójdę do nowej pracy to głupio zaraz być w ciąży.
A teraz jak się udało zajść to mam jakieś wyrzuty sumienia, że chcę na to L4 iść.

Widzę, że na razie większość dziewczyn ma termin na koniec marca. 😄

+ja też się szczepiłam 26 czerwca, potem 5 lipca miałam okres i w tym cyklu się udało 😊

Ja tez sie zwalniam, tak czy siak. Tylko czekalam czy uda mi zajsc do września, teraz zaplanowalam ze byle do porodu macierzyński i albo rok wychowawczego, albo zlobek i zmieniam prace. 😉 takze ja sentymentów nie mam, biore odrazu l4
 
Ja pracuje jako asystentka w firmie ktora produkuje wnetrza do wiatrakow. W grudniu przez COVID musieli mnie zwolnic. W marcu jak zaszłam w ciaze zatrudnił mnie moj partner a ze sie nie udalo dalej jestem u niego zatrudniona i od kwietnia wrocilam do poprzedniej firmy na umowe zlecenie i tak przedłużam co miesiac. Mam nadzieje ze nie bede juz musiala przedłużać na wrzesień :)
 
Ja pracuje jako asystentka w firmie ktora produkuje wnetrza do wiatrakow. W grudniu przez COVID musieli mnie zwolnic. W marcu jak zaszłam w ciaze zatrudnił mnie moj partner a ze sie nie udalo dalej jestem u niego zatrudniona i od kwietnia wrocilam do poprzedniej firmy na umowe zlecenie i tak przedłużam co miesiac. Mam nadzieje ze nie bede juz musiala przedłużać na wrzesień :)
A to nie jest tak, ze musza do porodu ci wydłużyć umowe, wlasnie jak to jest na zleceniu ?
Ja to umowa o prace, to ja tak czy siak bezpieczna jestem.
 
A to nie jest tak, ze musza do porodu ci wydłużyć umowe, wlasnie jak to jest na zleceniu ?
Ja to umowa o prace, to ja tak czy siak bezpieczna jestem.
jesli jestes w ciazy i konczy aie umowa zlecenie to niestety ale prawo do przedłużenia cie nie obowiązuje wtedy dostajesz jakis zasiłek Z tego co sie orientuje. Ogolnie wszystkie składki zdrowotne odprowadza za mnie partner wiec w jego firmie bedzie widnieć L4.
 
reklama
jesli jestes w ciazy i konczy aie umowa zlecenie to niestety ale prawo do przedłużenia cie nie obowiązuje wtedy dostajesz jakis zasiłek Z tego co sie orientuje. Ogolnie wszystkie składki zdrowotne odprowadza za mnie partner wiec w jego firmie bedzie widnieć L4.
Rozumiem, to o tyle dobrze, ze mozesz liczyc na partnera
 
Do góry