reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Liczac od dnia ostatniej miesiaczki 7 tydzien. Teoretycznie moglam miec owulacje pozniej, ale wszystkie testy hcg wychodzily mi pozytywne bardzo wczesnie, wiec nie sadze
U mnie jest podobnie. Z om to już 7 tydzień a w sobotę był pęcherzyk na 4+5. Poczekaj na spokojnie. Mój starszak był mniejszy od om 2 tygodnie i TP miałam z OM na 2.12 a z USG na 15.12. a urodził się 21.12. Może będzie podobnie...
 
Dziewczyny właśnie lekarz pierwszego kontaktu odmówił mi badań na NFZ tych podstawowych typu TSH, morfologia ... bo nie ma podstawy. Na jego oko jestem zdrowa.

Przecież inna babka mi mówiła że morfologię glukozę TSH przysługuje na NFZ co rok lub dwa. Ja chyba z 5 lat temu to robiłam a teraz co? Zmieniło się?

Wiecie jak to jest?

Ogólnie gość taki nieprzyjemny że aż wyszłam z płaczem. Nadal wyć mi się chce bo potraktowała mnie jak dzieciaka w szkole. 😭😭
Normalka… ja nie chodzę już w ogóle do internisty, wszystko prywatnie :/ teraz ciąże chciałam prowadzić równocześnie prywatnie i na NFZ żeby właśnie mieć chociaż badania za free ale stwierdziłam ze mija się to z celem i zostaje tylko prywatnie. Nie są te badania aż tak drogie na szczęście (poza pierwszymi na te wszystkie przeciwciała🙈)

Za 2 dni zrobia mi ponowne badanie krwi. Dzisiaj bede miec wyniki dzisiejszego
Właśnie miałam pisać ze fajnie jakby Ci pojutrze powtórzyli. Przykro mi ze tak się ta wizyta potoczyła :( myśle ze jeśli test ciążowy wyszedł Ci pozytywny 02.08 to po 4 tyg już jednak powinien być zarodek, to na prawdę duzo czasu :(
 
Normalka… ja nie chodzę już w ogóle do internisty, wszystko prywatnie :/ teraz ciąże chciałam prowadzić równocześnie prywatnie i na NFZ żeby właśnie mieć chociaż badania za free ale stwierdziłam ze mija się to z celem i zostaje tylko prywatnie. Nie są te badania aż tak drogie na szczęście (poza pierwszymi na te wszystkie przeciwciała🙈)


Właśnie miałam pisać ze fajnie jakby Ci pojutrze powtórzyli. Przykro mi ze tak się ta wizyta potoczyła :( myśle ze jeśli test ciążowy wyszedł Ci pozytywny 02.08 to po 4 tyg już jednak powinien być zarodek, to na prawdę duzo czasu :(
Wkurza mnie poprostu już ten kraj. Płaci się składki, a traktowani jesteśmy jak 💩 i fakt nie chodzi mi już o te 20-30 zł za badania a za samo traktowanie. No i kurcze niby mamy opiekę NFZ a tak naprawdę nie mamy nic.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Przykre to, ale statystyki są bezlitosne. Sporo kobiet nie może dotrwać do końca I trymestru. A u mnie jeszcze wiek swoje robi...nie liczę na cud. Jutro będę wiedzieć co się tam dzieje, ale jakoś nie jestem pozytywnie nastawiona. Mam za sobą leczenie niepłodności i ciążę biochemiczną. Moja kuzynka też nie może zajść choć jest młodsza. Wyprosiłam przyspieszenie wizyty bo nie chce chodzić z pustym brzuchem i łykać duphastonu na próżno.
 
Do góry