reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dzień dobry😊
Siedzę właśnie w laboratorium, choć tak mi się nie chciało wstawać. Pogoda jest paskudna, najchętniej nie wychodziła bym z pod ciepłej kołderki 🙈 Trzymam mocno kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty i czekam na a wieści😊😊

Pogoda jest straszna... wczoraj poszłam spać chwilkę po 22, wstałam przed 8, ale mogłabym spać do 10... ta listopadowa aura w ogóle nie zachęca do niczego :/
 
Pogoda jest straszna... wczoraj poszłam spać chwilkę po 22, wstałam przed 8, ale mogłabym spać do 10... ta listopadowa aura w ogóle nie zachęca do niczego :/
Nie mam nic do jesieni ale chociaż mogłoby tyle nie padać 😭 wczoraj to była tragedia, dziś niby u mnie trochę ładniej bo nawet słoneczko się przebija ale co z tego jak od południa do wieczora zapowiadają opady deszczu 😬
 
U mnie tez dzisiaj niby słoneczko się przebija ale jest mega zimno 🥶 jesień pełna para, a ja w tym roku jeszcze 2 wesela wiec chyba trzeba szukać jakichś ciepłych kreacji :p
 
Dziewczyny ja na ostatniej wizycie byłam 17 sierpnia, a kolejna mam 17 września :( jak to wytrzymać ?
Ja też mam kolejną wizytę dopiero za 4 tygodnie, z medycznego punktu widzenia nie ma potrzeby chodzić wcześniej jeśli z ciążą nic się nie dzieje, ale to będzie ciężki miesiąc, bo to wciąż zagrożone miesiące. Myślę, że po prenatalnych łatwiej będzie wytrzymać.
 
Ja też mam kolejną wizytę dopiero za 4 tygodnie, z medycznego punktu widzenia nie ma potrzeby chodzić wcześniej jeśli z ciążą nic się nie dzieje, ale to będzie ciężki miesiąc, bo to wciąż zagrożone miesiące. Myślę, że po prenatalnych łatwiej będzie wytrzymać.
I mi się wydaje że po prenatalnych będzie łatwiej no ale zobaczymy.
A ja jeszcze nie miałam wizyty. Przez co czuje się trochę daleeeko za wami.
A w którym jesteś tygodniu ?
 
reklama
To podobnie jak ja z tym że ja pracuje hybrydowo - 1 lub 2 razy w tygodniu jestem w biurze a reszta zdalnie. Chciałabym popracować co najmniej do końca roku a później się zobaczy 😊 Mam trochę problemy z kręgosłupem, więc jedynie obawiam się jak z tym będzie jak już się większy brzuszek pojawi 🙃
Zazdroszczę Wam u mnie odkąd zmieniło sir kierownictwo wszystko pod górkę...gdyby została poprzednia szefowa to pewnie bym pracowała a tak mam to gdzieś...szczególnie dzis czuje się paskudnie boli mnie głowa szyja i mdli mnie 😭 i ogólnie mam ochotę ryczeć...
 
Do góry