reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Nooo wiem, ale i tak strasznie się to dłuży :p dobrze że chociaż wizytę mam na rano i to prenatalne wiec ekscytacja jest bo może uda się płeć sprawdzić :)
Od jutra wracam do pracy po przeszło 2 miesiącach przerwy, lekka ekscytacja i stresik jest
 
Nooo wiem, ale i tak strasznie się to dłuży :p dobrze że chociaż wizytę mam na rano i to prenatalne wiec ekscytacja jest bo może uda się płeć sprawdzić :)
Od jutra wracam do pracy po przeszło 2 miesiącach przerwy, lekka ekscytacja i stresik jest
Długo zamierzasz pracować? :)
 
Mi się udało wcisnąć na pierwszą wizytę do innego lekarza na ten piątek. Do 21 września czekać na pierwszą wizytę trochę jednak długo 🤷‍♀️
Teraz z synem jadę na kontrolę do kardiologa a że jedzie z nami mąż to mam zamiar później zalecieć do laboratorium. Zrobię przynajmniej morfologie, glukoze na czczo bo muszę zrobić krzywą a bez wyniku glukozy z ostatniego miesiąca nie zrobią mi krzywej 🙈
 
reklama
Jeśli wszystko będzie okej to myśle że tak do końcówki lutego/ początku marca :)
Ja pracuje w biurze wiec nie ma jakichś przeciwwskazań. Mogę tez częściowo pracować zdalnie
To podobnie jak ja z tym że ja pracuje hybrydowo - 1 lub 2 razy w tygodniu jestem w biurze a reszta zdalnie. Chciałabym popracować co najmniej do końca roku a później się zobaczy 😊 Mam trochę problemy z kręgosłupem, więc jedynie obawiam się jak z tym będzie jak już się większy brzuszek pojawi 🙃
 
Do góry