reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Zazdroszczę Wam u mnie odkąd zmieniło sir kierownictwo wszystko pod górkę...gdyby została poprzednia szefowa to pewnie bym pracowała a tak mam to gdzieś...szczególnie dzis czuje się paskudnie boli mnie głowa szyja i mdli mnie 😭 i ogólnie mam ochotę ryczeć...
Trzymaj się kochana i jeśli potrzebujesz poproś o L4 po to ono jest, jeśli fizycznie i psychicznie nie dajesz rady nie ma się co męczyć ❤️
 
reklama
A ja tu w pracy, skulona, z nerwów trzęsę się jak osika...ale za to ubłagałam moją gin i przeniosła mi wizytę z 8.09 na jutro, po 21.00😝....mam dość niepewności zwłaszcza że nic się u mnie nie dzieje....no może jak w aucie mnie wytrzęsie to się takie kłucie pojawia, ale to wszystko. Zero objawów, poza brakiem okresu i lekko powiększonymi tkliwymi piersiami. Nawet wzdęcia mi przeszły i brzuch mam płaski jak decha. Tydzień temu zarodek był 2.2 mm, a gin stwierdziła że to potencjalny zarodek. No po czymś takim trudno uważać że jest się w ciąży. 🙄
 
A ja jeszcze nie miałam wizyty. Przez co czuje się trochę daleeeko za wami.
ja czuje to samo... byłam na jednej gdzie prawie nic nie widać było i kazał mi przyjść za 10 dni i dopiero mam w przyszły poniedziałek. Więc dopiero wtedy mi potwierdzi tą ciąże, a Wy juz o prentalnych piszecie 😔
Niby ten sam miesiąc porodu a taka różnica
 
Heej 😊
Dzis miałam gorszy poranek. Wstałam i było mi niedobrze. Zjadłam tylko pół śniadania. Jak dojechałam po pracy na 8 to jakoś mi przeszło powoli i lepiej się już czuje.
Powidzenia wszystkim na dzisiejszych wizytach🍀✊
 
Laski kochane wyluzujcie :-) po co to się nakrecac :-) u mnie 5 tydz a nawet nie myślę o lekarzu jeszcze bo tam nic nie ma. Czekam jeszcze ze 3tyg. Tylko spokój nas uratuje 🥰🥰
Ja bym chciała wiedzieć już, bo wtedy zrezygnujemy ze złobka, a tak z każdym końcem miesiąca musimy płacić za kolejny miesiąc, bo okres wypowiedzenia umowy to własnie 1 miesiąc, a wiadomo żlobek to tania sprawa nie jest heh
 
reklama
Ile żłobek u was?
U nas prywatny żłobek w małej miejscowości pod Warszawą.
Najpierw płaciliśmy 400 zł czesne +9 zł/dzień wyżywienie (ile dni chodzi, za tyle płacimy, jest kuchnia na miejscu, więc Panie do godziny 9 podają kuchni ile jest dzieci danego dnia), od lutego podnieśli czesne na 500 zł.
Teraz od września mamy nową umowę na kolejny rok i za wrzesień i październik płacimy 450 zł +10 zł/dzień wyżywienie. A od listopada kiedy oficjalnie młody skończy 2,5 roku i 'przejdzie' do przedszkola to będziemy płacić 299 zł +wyżywienie.
W weekend się widzieliśmy ze znajomymi, ich syn we wrześniu zaczyna prywatne przedszkole dwujęzyczne w Warszawie i wszystko wychodzi ich 2300 zł. Kosmos jaki jest rozstrzał.
 
Do góry