reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

A może to jakiś krwiak czy coś dostaniesz leki i będzie ok...w rodzinie męża teraz dziewczyna tez w ciąży i krwawienia miała...okazało sue ze krwiak dostała leki zaległą w domu i teraz ok
Nsprawde? To dobrze, ze ja szybko zdiagnozowali.
Zobaczymy co mi jutro powiedza. Oby to bylo cos malo groznego ♥️
 
reklama
Dobra, to pofatyguje się i prześle te "amerykańskie teorie spiskowe dla plaskoziemcow" 🤣 chociaż obiecałam sobie, że nie będę już wchodziła w dyskusję z kimś kto lubi tzw świętospokojanizm, szczególnie jak już jest zaszczepiony, tym bardziej ciężko się czyta i słucha. Jeśli potrafisz po angielsku to proszę bardzo, bo to oryginalny dokument USA. I wysyłam przetłumaczony króciutki fragmencik. Polski związek niezależnych adwokatów już proceduje nad tymi dokumentami. I jeszcze chociażby spis treści dokumentów jakie wydaje WHO, ale pewnie też przerobiony w Photoshopie 🤣👍

Ach te teorie spiskowe . 12 lipca WHO wydała serię publikacji na temat zarządzania edycją ludzkiego genomu.
Tutaj zrzut z publikacji ISBN: 978-92-4-003006-0
Dokument jest przerażający.
Zmienianie DNA, kontrola, wszystko, czego się obawialiśmy, jest już oficjalnym programem WHO.

Pozdrawiam i naprawdę spokojnej głowy życzę, ciężko jest się nie wkurzac wiedząc, że przyjęło się truciznę, lepiej brnąć dalej z wiarą, że koncerny farmaceutyczne i rząd chcą nas uzdrowić. 🤣 Nie no powiem Ci, że zrobiłaś mi dzisiaj dzień, naprawdę, dziękuję 😇🤩🥳
Zgadzam się z Tobą w 100%, też bardzo dużo czytam na ten temat i prawda jest przerażająca 😥 szczerze powiedziawszy zazdroszczę tym osobom które wierzą jeszcze koncernom farmaceutycznym i żyją w nieświadomości.Ale jak już wiem to co wyczytałam to chce wiedzieć więcej. Też śledzę poczynania niezależnych lekarzy i naukowców. Mam nadzieję, że uda im się zatrzymać wyszczepianie dzieci w domach dziecka 😔😔😔a na wrześniowy wieczory zakupiłam sobie taki zestaw 😁
 

Załączniki

  • 16303454161306467442257027636969.jpg
    16303454161306467442257027636969.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 76
Ja mam prenatalne 20 września. Ah aż się boje tym bardziej że ostatnie USG miałam tydzień temu i aż do prenatalnych nie mam wizyty.ale chyba długi nie wytrzymam i będę musiała podejrzeć malucha. Tym bardziej że doświadczenia mam nieprzyjemne a cena.spokoju jest dla mnie najważniejsza!
 
Ja mam prenatalne 20 września. Ah aż się boje tym bardziej że ostatnie USG miałam tydzień temu i aż do prenatalnych nie mam wizyty.ale chyba długi nie wytrzymam i będę musiała podejrzeć malucha. Tym bardziej że doświadczenia mam nieprzyjemne a cena.spokoju jest dla mnie najważniejsza!
Ja mam prenatalne badania 21 września 😁 ale za to podglądne maleństwo bo mam też 7 września wizytę także już niedługo 2 usg.
 
Tez jestem już po wizycie. Moje maleństwo ma dopiero 0.29cm ❤ i widzialam jego/jej bijące serduszko...nigdy nie wiedziałam czegoś piękniejszego 🌈 kolejna wizyta dopiero za miesiąc!!! Jak tu wytrzymać!?
Haha a jak cieszyłam się brakiem dolegliwości, to wczoraj na dobranoc zaprzyjaźniłam się z kibelkiem i tak cały dzisiejszy dzień juz mnie mdli🙈🤣
 
Tez jestem już po wizycie. Moje maleństwo ma dopiero 0.29cm ❤ i widzialam jego/jej bijące serduszko...nigdy nie wiedziałam czegoś piękniejszego 🌈 kolejna wizyta dopiero za miesiąc!!! Jak tu wytrzymać!?
Haha a jak cieszyłam się brakiem dolegliwości, to wczoraj na dobranoc zaprzyjaźniłam się z kibelkiem i tak cały dzisiejszy dzień juz mnie mdli🙈🤣
To cudownie 🥰 ja mam wizytę dokładnie w 7+0t i tak myślałam, że pewnie najbliższa wizyta po niej będzie pewnie dopiero po miesiącu, masakra, teraz ledwo dwa tygodnie wytrzymuję 😂🙈
 
reklama
Do góry