reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja chodzę teraz bez męża, bo logistycznie z dwulatkiem w domu jest łatwiej jak jedna osoba z nim zostaje, ale może na jakieś jedno USG go wezmę. 😁 W pierwszej ciąży był na tych 3 ważnych USG, na normalne wizyty go nie zabierałam.
 
reklama
Na Twoim miejscu udałabym się do lekarza wcześniej. Przy zapaleniu pęcherza najczesciej potrzebny jest antybiotyk i nie ma co zwlekac
Właśnie jestem w kolejce do rodzinnego. Pani w aptece jak usłyszała, że jest krew w moczu odradziła brania czegoś na własną rękę.. Panie w recepcji też kazały ustawić się w kolejce. Denerwuje się bo już straciłam 2 ciąże i nie chce przez takie coś znowu coś się stało..
 
A czy miałyście sprawdzone jak szybko bije serduszko? Bo mi usg 6+2 pani ginekolog w medicover powiedziała, że nie da się tego jeszcze sprawdzić na tym etapie🤔i w sumie się nad tym nie zastanawiałam, bo mówiła że Wszytsko jest w porządku (a postanowiłam nie negować niczego co mówi lekarz 😁)
Pytanie 2 czy na te wizyty z serduszkiem chodzicie same czy z partnerami?
Ostatnio czytałam, ze dopiero po 8tc niby się ustala bicie serduszka :) (to było w książce „mamy dla mamy” tom I). Do mojego gine można wchodzić z partnerem. Na pierwszej wizycie byłam sama w gabinecie taki stres, a teraz w pt wchodzę ze starym 😄


Plamienie jest malutkie, tak jak na sam koniec okresu. Takie brazowe brudzenie. Tak, pewnie zobacze serduszko. Jesli wszystko bedzie ok, to bede tam plakac ♥️
To jak malutkie to musi być dobrze Kochana! Ja to miałam plamienie brązowe a za godzinę już leciała krew ciurkiem. Czekamy na jutro w takim razie 😍
 
Ostatnio czytałam, ze dopiero po 8tc niby się ustala bicie serduszka :) (to było w książce „mamy dla mamy” tom I). Do mojego gine można wchodzić z partnerem. Na pierwszej wizycie byłam sama w gabinecie taki stres, a teraz w pt wchodzę ze starym 😄



To jak malutkie to musi być dobrze Kochana! Ja to miałam plamienie brązowe a za godzinę już leciała krew ciurkiem. Czekamy na jutro w takim razie 😍
Bardzo mnie pocieszylas i reszta dziewczyn tez ♥️ Wczoraj ryczalam caly dzien (tak, jestem bardzo dramatyczna) ale dzisiaj jest o niebo lepiej. Dam jutro znac 😘
 
Zapraszam właśnie robię zjadłam dwa i mnie cofa...czy Wy też tak macie ze nie możecie jesc? Nie mówię o miłościach...ale ostatnio wmuszqm w siebie...wszystko bum jadła ale tylko oczami
Ja jak zjem to mi lepiej. Po 15minutach znowu mdli i znowu jem np śliwkę by przeszło :( męczy mnie strasznie
 
Zapraszam właśnie robię zjadłam dwa i mnie cofa...czy Wy też tak macie ze nie możecie jesc? Nie mówię o miłościach...ale ostatnio wmuszqm w siebie...wszystko bum jadła ale tylko oczami
ja tak mam.. apetyt zerowy, jem bo wiem że muszę. Mało co mi smakuje, jak wcześniej boglam zjeść wszytsko (oprócz mięsa?
Czy jest tu jeszcze jakaś mama wegetarianka?
 
Ja miałam już prędzej czasem bóle w krzyżu, głównie podczas miesiączki, czasem też po pracy jak się nadźwigalam, no ale umówmy się praca na magazynie lekka nie jest, ale ten ból w pośladku zaczął się nagle w sobotę i to już tak dość silnie, wczoraj caly dzien leżenia było okej, dzis więcej ruchu i od nowa boli 😣 mam nadzieję, że ortopeda jakos mi pomoże, bo nie wyobrażam sobie powrotu do pracy przez to skoro nawet na zakupach wymiękam
A może do osteopaty jakiegoś tylko dobrego...ja co jakiś czas chodzę bo praca siedzaca tez sue odbija czkawką...
 
Tez bym chciala zeby mnie potraktowali powaznie, ale zobaczymy jak to bedzie 😔
Tez wlasnie slyszalam, ze duzo kobiet plami i krwawi. Dlatego dowiaduja sie o ciazy bardzo pozno, bo mysla, ze to okres. Mam nawet takie znajome. Ale u mnie w poprzednim terminie okresu nic nie bylo. Zobaczymy.. jestem troszke lepszej mysli teraz ♥️
Wlasnie ja mam tak jak Ty. Od kiedy tylko sie dowiedzialam o ciazy, to mialam czarne mysli i tez mam znajome, ktore poronily ☹️ A teraz jeszcze plamienie i wiadomo.. mysli, ze jednak mialam racje
A może to jakiś krwiak czy coś dostaniesz leki i będzie ok...w rodzinie męża teraz dziewczyna tez w ciąży i krwawienia miała...okazało sue ze krwiak dostała leki zaległą w domu i teraz ok
 
reklama
Do góry