reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Nie chce cie kochana martwic, ale poznalam kobiete w ciąży, ktora rodzila w 22 tyg ciazy, zlapala covida i zbyt malo wód płodowych miała. Dziecko niestety zmarlo, uwazaj na siebie i kontroluj sie czesciej, bo przez babeczke zlapalam schize czy serio przez covida tala sytuacja czy tak sie po prostu stalo. Ale uwazaj.
Ale złapała go we wcześniej ciąży czy w tym 22 tygodniu? Jeju chyba wolałam tego nie wiedzieć 😭
 
Dziewczyny sorki ze się nie udzielam ale dyzo się dzieje ostatnio. Pojechałam do innego szpitala z tym gruczołem zrobili mi zabieg dziś wyszłam że szpitala ale żeby tego mało to zrobili mi test na koronawirusa i niestety wyszedł pozytywny. Od 3 dni mam objawy kaszel katar osłabienie i do tego dziś doszły mdłości maskara ledwo żyję w sumie to tylko leżę.. Lekarz mówi że korona nie powinna zaszkodzić na tak wczesnym etapie ciąży ale i tak się martwię. Robiliśmy usg w szpitalu narazie był sam pęcherzyk 2 dni temu
Oj bardzo Ci współczuję....weź pod uwagę, że możesz być po prostu przeziębiona a test pokazuje co pokazuje bo one lubią pokazywać co chcą. Musisz dużo leżeć i się wygrzać najlepiej domowymi sposobami a zobaczysz, że wszystko będzie dobrze. Skoro cały czas masz pod górkę czas ten pech zostawić już za sobą i życzę Ci aby już czekały Was same szczęśliwe i dobre dni❤️
 
Ale złapała go we wcześniej ciąży czy w tym 22 tygodniu? Jeju chyba wolałam tego nie wiedzieć 😭
Zlapala gdzies w 20 tuyg takze pozniej od ciebie. Ona nie kontrolowala sie po tym i tego zalowala, poza tym miala 37 lat wiec tez moze to moglo miec przyczynę. Wolalam ci to napisac, przepraszam, abys mogla kontrolowac sytuacje. Lekarz mowil ci, ze bedzie dobrze takze nie panikuj, ktory tydzien ?
 
Oj bardzo Ci współczuję....weź pod uwagę, że możesz być po prostu przeziębiona a test pokazuje co pokazuje bo one lubią pokazywać co chcą. Musisz dużo leżeć i się wygrzać najlepiej domowymi sposobami a zobaczysz, że wszystko będzie dobrze. Skoro cały czas masz pod górkę czas ten pech zostawić już za sobą i życzę Ci aby już czekały Was same szczęśliwe i dobre dni❤️
A idzie teraz 4 fala więc zaczynają już odstawiać szopkę i nabijać statystyki bo przecież czas zaraz szkoły zamknąć 😡😡😡Nie bierz do głowy i tak się nie stresuj. Zadbaj żeby jak najszybciej wyjść z przeziębienia. Wygrzej się odpocznij zobaczysz że wszystko będzie dobrze😘
 
Oj bardzo Ci współczuję....weź pod uwagę, że możesz być po prostu przeziębiona a test pokazuje co pokazuje bo one lubią pokazywać co chcą. Musisz dużo leżeć i się wygrzać najlepiej domowymi sposobami a zobaczysz, że wszystko będzie dobrze. Skoro cały czas masz pod górkę czas ten pech zostawić już za sobą i życzę Ci aby już czekały Was same szczęśliwe i dobre dni❤️
Dziękuję Ci za te słowa. Nawet nie wiesz jaka ja jestem załamana przez to wszystko w szpitalu dostawałam leki na uspokojenie bo nie mogę sobie z tym poradzić :( nie mogę się pogodzić z tym jak ten człowiek mógł tak mocno chory przychodzić do pracy i zarażać ludzi ja rozumiem jak ktoś nie ma objawów ale 40 stopni gorączki i mocny kaszel to chyba w takiej sytuacji zostaje się w. Domu a on 4 dni był w pracy kierowniczka kazała żeby mnie uczył mam taki żal do nich wszystkich nie wrócę już do pracy nie zamierzam narażać siebie i dziecka.. :(
 
A idzie teraz 4 fala więc zaczynają już odstawiać szopkę i nabijać statystyki bo przecież czas zaraz szkoły zamknąć 😡😡😡Nie bierz do głowy i tak się nie stresuj. Zadbaj żeby jak najszybciej wyjść z przeziębienia. Wygrzej się odpocznij zobaczysz że wszystko będzie dobrze😘
Cholera właśnie ich wie, ja daje mc i lockdown. W Niemczech juz jest
 
Dziękuję Ci za te słowa. Nawet nie wiesz jaka ja jestem załamana przez to wszystko w szpitalu dostawałam leki na uspokojenie bo nie mogę sobie z tym poradzić :( nie mogę się pogodzić z tym jak ten człowiek mógł tak mocno chory przychodzić do pracy i zarażać ludzi ja rozumiem jak ktoś nie ma objawów ale 40 stopni gorączki i mocny kaszel to chyba w takiej sytuacji zostaje się w. Domu a on 4 dni był w pracy kierowniczka kazała żeby mnie uczył mam taki żal do nich wszystkich nie wrócę już do pracy nie zamierzam narażać siebie i dziecka.. :(
Biedna....zobaczysz wszystko będzie dobrze. A do pracy oczywiście, że nie wracaj. Zadbaj o siebie bo Ty i dziecko jesteście teraz najważniejsze❤️Ja do pracy nie chodzę od momentu kiedy zrobiłam test ciążowy. Jestem laborantką chemiczna i nie wyobrażam sobie pracy z substancjami rakotwórczymi i chemicznymi podczas ciąży.
 
reklama
Do góry