reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

@Nowaja16 Jejku, tak mi przykro, że musisz przez to przechodzić. Odpoczywaj duzo i bądź dobrej myśli. Oby to wszystko jak najszybciej minelo i dobrze się skończyło ✊✊
 
reklama
Cześć ja nie wiem co mam robić jestem załamana ☹️ pojechałam dzisiaj na betę bo czuje ze od 2 dni coś jest nie tak... A tu do mnei dzwonia ze w mojej krwi zrobił się skrzep i mam powtórzyć badania, mówię do emza że nic nie czuje 0 objawów, 2 dni temu zoebilam sobie test gruba wręcz fioletowa kreska, mąż mówi kup teraz test zobaczymy kupiłam zrobiłam i 2 dużo bledsza kreska... Jestem załamana nie wiem co mam że sobą zrobic.
Spokojnie kochana, testy roznie sie odbarwiają. Moze jedz na ip ? zrobia ci usg ?
 
Cześć ja nie wiem co mam robić jestem załamana [emoji3525] pojechałam dzisiaj na betę bo czuje ze od 2 dni coś jest nie tak... A tu do mnei dzwonia ze w mojej krwi zrobił się skrzep i mam powtórzyć badania, mówię do emza że nic nie czuje 0 objawów, 2 dni temu zoebilam sobie test gruba wręcz fioletowa kreska, mąż mówi kup teraz test zobaczymy kupiłam zrobiłam i 2 dużo bledsza kreska... Jestem załamana nie wiem co mam że sobą zrobic.
Wypij szklanke wody przed oddaniem krwi do badania i jutro powtórz wynik beta hcg.
Testami bym się nie sugerowała
 
Tak chodził do pracy chociaż był chory nie nosił maseczki mimo że pracujemy w sklepie przychodzą ludzie a test zrobił dopiero po 5 dniach nie wiem co go w końcu zmusiło. Nie wiem dziewczyny czy grypa czy korona ale tak źle to ja się jeszcze nigdy nie czułam serio tego nie da się pomylić kaszel jest taki jakiego jeszcze nie miałam a to osłabienie okropne. Oby jak najszybciej to przeszło i żeby więcej objawów nie wyskoczyło :( tak wszystko jest zgłoszone powiadomione gdzie byłam na kwarantannie nic mi się kompletnie nie działo jeszvze w dniu testu tez nic super się czulam tylko ten gruczoł a wczoraj mnie rozłożyło na łopatki
 
Tak chodził do pracy chociaż był chory nie nosił maseczki mimo że pracujemy w sklepie przychodzą ludzie a test zrobił dopiero po 5 dniach nie wiem co go w końcu zmusiło. Nie wiem dziewczyny czy grypa czy korona ale tak źle to ja się jeszcze nigdy nie czułam serio tego nie da się pomylić kaszel jest taki jakiego jeszcze nie miałam a to osłabienie okropne. Oby jak najszybciej to przeszło i żeby więcej objawów nie wyskoczyło :( tak wszystko jest zgłoszone powiadomione gdzie byłam na kwarantannie nic mi się kompletnie nie działo jeszvze w dniu testu tez nic super się czulam tylko ten gruczoł a wczoraj mnie rozłożyło na łopatki
Dużo siły ❤️Trzeba wierzyć, że mimo wszystko będzie dobrze.
 
Tak chodził do pracy chociaż był chory nie nosił maseczki mimo że pracujemy w sklepie przychodzą ludzie a test zrobił dopiero po 5 dniach nie wiem co go w końcu zmusiło. Nie wiem dziewczyny czy grypa czy korona ale tak źle to ja się jeszcze nigdy nie czułam serio tego nie da się pomylić kaszel jest taki jakiego jeszcze nie miałam a to osłabienie okropne. Oby jak najszybciej to przeszło i żeby więcej objawów nie wyskoczyło :( tak wszystko jest zgłoszone powiadomione gdzie byłam na kwarantannie nic mi się kompletnie nie działo jeszvze w dniu testu tez nic super się czulam tylko ten gruczoł a wczoraj mnie rozłożyło na łopatki

Ale dupek, szok. Narażać tak innych.... dbaj o siebie !
 
Tak chodził do pracy chociaż był chory nie nosił maseczki mimo że pracujemy w sklepie przychodzą ludzie a test zrobił dopiero po 5 dniach nie wiem co go w końcu zmusiło. Nie wiem dziewczyny czy grypa czy korona ale tak źle to ja się jeszcze nigdy nie czułam serio tego nie da się pomylić kaszel jest taki jakiego jeszcze nie miałam a to osłabienie okropne. Oby jak najszybciej to przeszło i żeby więcej objawów nie wyskoczyło :( tak wszystko jest zgłoszone powiadomione gdzie byłam na kwarantannie nic mi się kompletnie nie działo jeszvze w dniu testu tez nic super się czulam tylko ten gruczoł a wczoraj mnie rozłożyło na łopatki
Niby miałaś stan podgorączkowy, ale każdy to kojarzył z gruczołem. Ale masz pod górkę w tej ciąży od samego początku. 😞
 
Cześć ja nie wiem co mam robić jestem załamana ☹️ pojechałam dzisiaj na betę bo czuje ze od 2 dni coś jest nie tak... A tu do mnei dzwonia ze w mojej krwi zrobił się skrzep i mam powtórzyć badania, mówię do emza że nic nie czuje 0 objawów, 2 dni temu zoebilam sobie test gruba wręcz fioletowa kreska, mąż mówi kup teraz test zobaczymy kupiłam zrobiłam i 2 dużo bledsza kreska... Jestem załamana nie wiem co mam że sobą zrobic.
Jedz do szpitala niech sprawdza co jest..
 
Ja też ciągle myślę że coś nie tak jest u mnie. Poza brakiem okresu, tkliwością piersi i takim dziwnym uczuciem w brzuchu, podobnym to tego przed okresem ale prawie niezauwazalnym- nie mam objawów ciąży🙄 a w nocy nie śpię tylko dlatego że mój luby chrapie potwornie😑
Dziwne uczucie w brzuchu tez mam.. tak jakby napiete cos bylo i takie rozpychajace uczucie. Ale tez nie caly czas. Co do chrapania, to ja juz od 10 lat spie z zatyczkami w uszach. Bo jak nie studenci wczesniej, to chrapiacy facet teraz 🤣
 
reklama
Dziewczyny sorki ze się nie udzielam ale dyzo się dzieje ostatnio. Pojechałam do innego szpitala z tym gruczołem zrobili mi zabieg dziś wyszłam że szpitala ale żeby tego mało to zrobili mi test na koronawirusa i niestety wyszedł pozytywny. Od 3 dni mam objawy kaszel katar osłabienie i do tego dziś doszły mdłości maskara ledwo żyję w sumie to tylko leżę.. Lekarz mówi że korona nie powinna zaszkodzić na tak wczesnym etapie ciąży ale i tak się martwię. Robiliśmy usg w szpitalu narazie był sam pęcherzyk 2 dni temu
Korona to normalne przeziębienie, jedni przechodzą lżej, inni jak grypę. Nie przejmuj się, testy też nie są wiarygodne. Ja jestem sceptykiem co do robienia z tego wirusa śmiertelnej choroby. Naprawdę, wirus jak każdy inny, bierz witaminki, odpoczywaj i się nie stresuj 😘💪
 
Do góry