reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
O ten olejek mi chodzi Dziewczęta...na prawdę polecam...warto zadbać o skórę od samego początku....a lepiej stosować naturalne olejki niż balsamy które zatykają pory. Ktoś tu pisał też o tym że wiele zależy ile się przytyje....bardzo się z tym zgadzam. Ktoś kto przytyje 10 kg nie będzie miał tyle kłopotu co osoba która przytyje 30....niestety ja jestem w drugim przedziale....🙈🙈🙈Tak myślę bo z Synem przytyłam 35 kg ale bardzo dbałam o skórę i rozstępy nie były zatrważające.
 

Załączniki

  • IMG_20210827_173936.jpg
    IMG_20210827_173936.jpg
    811,8 KB · Wyświetleń: 68
O ten olejek mi chodzi Dziewczęta...na prawdę polecam...warto zadbać o skórę od samego początku....a lepiej stosować naturalne olejki niż balsamy które zatykają pory. Ktoś tu pisał też o tym że wiele zależy ile się przytyje....bardzo się z tym zgadzam. Ktoś kto przytyje 10 kg nie będzie miał tyle kłopotu co osoba która przytyje 30....niestety ja jestem w drugim przedziale....🙈🙈🙈Tak myślę bo z Synem przytyłam 35 kg ale bardzo dbałam o skórę i rozstępy nie były zatrważające.
A gdzie go kupilas?

Ja z corka 15 kilo przytyłam a zrzucilam w chwila moment
 
Dziewczyny sorki ze się nie udzielam ale dyzo się dzieje ostatnio. Pojechałam do innego szpitala z tym gruczołem zrobili mi zabieg dziś wyszłam że szpitala ale żeby tego mało to zrobili mi test na koronawirusa i niestety wyszedł pozytywny. Od 3 dni mam objawy kaszel katar osłabienie i do tego dziś doszły mdłości maskara ledwo żyję w sumie to tylko leżę.. Lekarz mówi że korona nie powinna zaszkodzić na tak wczesnym etapie ciąży ale i tak się martwię. Robiliśmy usg w szpitalu narazie był sam pęcherzyk 2 dni temu
 
Dziewczyny sorki ze się nie udzielam ale dyzo się dzieje ostatnio. Pojechałam do innego szpitala z tym gruczołem zrobili mi zabieg dziś wyszłam że szpitala ale żeby tego mało to zrobili mi test na koronawirusa i niestety wyszedł pozytywny. Od 3 dni mam objawy kaszel katar osłabienie i do tego dziś doszły mdłości maskara ledwo żyję w sumie to tylko leżę.. Lekarz mówi że korona nie powinna zaszkodzić na tak wczesnym etapie ciąży ale i tak się martwię. Robiliśmy usg w szpitalu narazie był sam pęcherzyk 2 dni temu
O kurde [emoji52] ale pech... Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze [emoji110][emoji110]
 
reklama
Dziewczyny sorki ze się nie udzielam ale dyzo się dzieje ostatnio. Pojechałam do innego szpitala z tym gruczołem zrobili mi zabieg dziś wyszłam że szpitala ale żeby tego mało to zrobili mi test na koronawirusa i niestety wyszedł pozytywny. Od 3 dni mam objawy kaszel katar osłabienie i do tego dziś doszły mdłości maskara ledwo żyję w sumie to tylko leżę.. Lekarz mówi że korona nie powinna zaszkodzić na tak wczesnym etapie ciąży ale i tak się martwię. Robiliśmy usg w szpitalu narazie był sam pęcherzyk 2 dni temu
Nie chce cie kochana martwic, ale poznalam kobiete w ciąży, ktora rodzila w 22 tyg ciazy, zlapala covida i zbyt malo wód płodowych miała. Dziecko niestety zmarlo, uwazaj na siebie i kontroluj sie czesciej, bo przez babeczke zlapalam schize czy serio przez covida tala sytuacja czy tak sie po prostu stalo. Ale uwazaj.
 
Do góry