reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Organizm je wchłonie albo wydali, niewiadomo. Dlatego mam odpoczywać, relaks i mówiąc wprost uważać. Choc lekarz moj jest zdania, ze jeśli jest siłacz, to wytrwa i będzie dobrze, jeśli nie to wiadomo poronie. Ale to jak w każdej ciąży do 3 mc jest zagrożenie, nie mniej jednak patrzymy optynistycznie.
Odetchnełaś trochę z ulgą? Widziałyśmy, że ostatnie dwa dni byłaś mega zrezygnowana już, a tu jednak dobre wieści. 😊
 
@Chocolate1 super, dobre wieści 😊😊
Ja zapisałam się do całkiem innego lekarza na 3.09 aby potwierdzić ciążę.
Myślicie że jeśli wystawi mi jakikolwiek papier a później pójdę do mojego lekarza to będzie się to liczyć do becikowego jako wizyta przed 10 tygodniem?
 
No wreszcie mogę napisać bo byłam w na zakupach musiałam jakas sukmane kupić na rozpoczęcie roku i tak tylko czytałam posty ale nie mialam jak odpisać😄
Ja miałam przeczucie że będzie ok nie wiem dlaczego ale miałam! Ale się cieszę. Jest wielka nadzieja że wszystko się dobrze skończy. Ja trzymam mocno kciuki ❤❤❤❤
 
@Chocolate1 super, dobre wieści 😊😊
Ja zapisałam się do całkiem innego lekarza na 3.09 aby potwierdzić ciążę.
Myślicie że jeśli wystawi mi jakikolwiek papier a później pójdę do mojego lekarza to będzie się to liczyć do becikowego jako wizyta przed 10 tygodniem?
A Twoj lekarz nie ma wcześniejszego terminu? Zadzwoń może i powiedz jaka jest sytuacja to może Cię gdzieś wciśnie 🙂
 
A9986E35-3DF5-4CF9-B93A-E021A2613235.jpeg
Aa u mnie sytuacja wyglada tak .... mam odstawić luteinę i jutro isc na betę ..🤦‍♀️🤷‍♀️
 
A Twoj lekarz nie ma wcześniejszego terminu? Zadzwoń może i powiedz jaka jest sytuacja to może Cię gdzieś wciśnie 🙂
No niestety ale od czasu mojej ostatniej wizyty trochę się pozmieniało i jego numer stał się numerem do rejestracji 🤷‍♀️ a kobiecina z rejestracji twierdzi, ze nie ma możliwości kontaktu z lekarzem poza wizytą. Dziwne 🤦‍♀️
 
reklama
Zegnam się z Wami dziewczyny :( Wszystkim Wam życzę spokojnego przebiegu ciąży. Jak najmniej stresu, pięknych zdjęć USG, silnych, zdrowych maluchów i szczęśliwego kwietniowego rozwiązania :) będę o Was ciepło myśleć. Dzięki za każde słowo wsparcia i pocieszenia. Wierze, ze jeszcze kiedyś będzie tak fajnie, ze będę głaskać ciążowy brzuszek :) trzymajcie się ciepło i bądźcie SILNE ✊🤞💪❤️
 
Do góry