reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja dziś zrobiłam takie badania(6+1), skierowanie na nie dostałam na teleporadzie i już z wynikami mam się stawić na wizytę.
Zobacz załącznik 1309147
A na pierwszą wizytę idę 02.09, według OM wtedy bedzie 7+2. Mam nadzieję, że od razu będę mieć zrobione USG (bo podobno w Medicoverze nie zawsze robią od ręki). Nie wybieram się wcześniej bo chcę mieć pewność że jeśli coś ma być widać to już to będzie i nie będzie żadnych domysłów 😊
Ja mam to samo plus alt ASP, kreatyninę i coś tam jeszcze od nerek, dedimery i coś tam jeszcze od krzepnięcia krwi
 
Cześć dziewczyny, byłam na wizycie.

Okazuje się, ze nie miałam jednego pęcherzyka tylko 3 ! 😑 dwa puste, a jeden ma żółtko, zarodek i echo serca. Takze żyje. Za tydzien wizyta kontrolna, aby upewnić się, ze jest ok. Mam już skierowanie na badania, także idzie do przodu. Uffff
To świetne wieści...a mogły być trojaczki 🤪 myślę że jedno Ci wystarczy Hehe
 
Ja najwiekszy stress mam chyba przez prace. Bo pracuje w domu opieki i czasem jest ciezko fizycznie. Uzywanie tych maszyn i opieka nad staruszkami z demencja jest dosyc ciezka. Dlatego musialam w pracy powiedziec, ze jestem w ciazy jak tylko sie dowiedzialam i dzieki temu kazdy na mnie uwaza 😉👍🏼 Ale wierze, ze bedzie dobrze.
 
Kochana ostatnio mało się udzielam ale czekałam na twoja wiadomość, bardzo się cieszę że jest serduszko :) U mnie na pierwszej wizycie około 5 tygodnia lekarka dostrzegła dwa pecherzyki, ale na kolejnej 7+4 lekarz z cała pewnością stwierdził że ciąża jest pojedyncza :) także to się zdarza dość często. U mnie natomiast ukazała się torbiel 32 mm takie już mi się zdarzały ale nie wiem co w sytuacji jeśli ona pęknie w ciąży ? Lekarz uspokajał że to normalne we wczesnej ciąży wiec się nie denerwuje
Ja w pierwszej ciąży miałam dość duża torbiel na moim zdrowym jajniku bo drugiego będąc nastolatka właśnie przez torbiel straciłam. Wchłonął się sam po 5-6 tygodniach. Brałam duphaston wtedy
 
reklama
Cześć czy miałyście takie bóle klujace z jednej strony w podbrzuszu jakby od jajnika ale wydaje mi się że to nie jajnik. I to jest ból strikte kłujący, kłuję przestaje kłuję przestaje, jestem w 6 tygodniu ciąży.
 
Do góry