reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyny, byłam na wizycie.

Okazuje się, ze nie miałam jednego pęcherzyka tylko 3 ! 😑 dwa puste, a jeden ma żółtko, zarodek i echo serca. Takze żyje. Za tydzien wizyta kontrolna, aby upewnić się, ze jest ok. Mam już skierowanie na badania, także idzie do przodu. Uffff
Widzisz, mówiłam, a mało brakowało a byś miała trojaczki. Bardzo się cieszę, że jest serduszko ❤️ Koko dżambo i do przodu 🙃😛
 
Cześć dziewczyny, byłam na wizycie.

Okazuje się, ze nie miałam jednego pęcherzyka tylko 3 ! 😑 dwa puste, a jeden ma żółtko, zarodek i echo serca. Takze żyje. Za tydzien wizyta kontrolna, aby upewnić się, ze jest ok. Mam już skierowanie na badania, także idzie do przodu. Uffff
Aż niewiem co napisać 😱 Te dwa puste pewnie się wchłoną🤔
 
Cześć dziewczyny, byłam na wizycie.

Okazuje się, ze nie miałam jednego pęcherzyka tylko 3 ! 😑 dwa puste, a jeden ma żółtko, zarodek i echo serca. Takze żyje. Za tydzien wizyta kontrolna, aby upewnić się, ze jest ok. Mam już skierowanie na badania, także idzie do przodu. Uffff

3 pęcherzyki?? a tamta babka widziała jeden nieregularny? jakiś kosmos!!! co za baba :D
super super wieści, bardzo się cieszę!!! jak duży jest zarodek?:)
 
Cześć dziewczyny, byłam na wizycie.

Okazuje się, ze nie miałam jednego pęcherzyka tylko 3 ! 😑 dwa puste, a jeden ma żółtko, zarodek i echo serca. Takze żyje. Za tydzien wizyta kontrolna, aby upewnić się, ze jest ok. Mam już skierowanie na badania, także idzie do przodu. Uffff
Kochana ostatnio mało się udzielam ale czekałam na twoja wiadomość, bardzo się cieszę że jest serduszko :) U mnie na pierwszej wizycie około 5 tygodnia lekarka dostrzegła dwa pecherzyki, ale na kolejnej 7+4 lekarz z cała pewnością stwierdził że ciąża jest pojedyncza :) także to się zdarza dość często. U mnie natomiast ukazała się torbiel 32 mm takie już mi się zdarzały ale nie wiem co w sytuacji jeśli ona pęknie w ciąży ? Lekarz uspokajał że to normalne we wczesnej ciąży wiec się nie denerwuje
 
Kochana ostatnio mało się udzielam ale czekałam na twoja wiadomość, bardzo się cieszę że jest serduszko :) U mnie na pierwszej wizycie około 5 tygodnia lekarka dostrzegła dwa pecherzyki, ale na kolejnej 7+4 lekarz z cała pewnością stwierdził że ciąża jest pojedyncza :) także to się zdarza dość często. U mnie natomiast ukazała się torbiel 32 mm takie już mi się zdarzały ale nie wiem co w sytuacji jeśli ona pęknie w ciąży ? Lekarz uspokajał że to normalne we wczesnej ciąży wiec się nie denerwuje

No kochana zdarzaja sie torbiele, ale zazwyczaj nie sa grozne dla dzidzi.
 
reklama
Do góry