reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Zegnam się z Wami dziewczyny :( Wszystkim Wam życzę spokojnego przebiegu ciąży. Jak najmniej stresu, pięknych zdjęć USG, silnych, zdrowych maluchów i szczęśliwego kwietniowego rozwiązania :) będę o Was ciepło myśleć. Dzięki za każde słowo wsparcia i pocieszenia. Wierze, ze jeszcze kiedyś będzie tak fajnie, ze będę głaskać ciążowy brzuszek :) trzymajcie się ciepło i bądźcie SILNE ✊🤞💪❤️
Trzymaj się. Dużo sił !
 
reklama
Cześć dziewczyny, byłam na wizycie.

Okazuje się, ze nie miałam jednego pęcherzyka tylko 3 ! 😑 dwa puste, a jeden ma żółtko, zarodek i echo serca. Takze żyje. Za tydzien wizyta kontrolna, aby upewnić się, ze jest ok. Mam już skierowanie na badania, także idzie do przodu. Uffff
Wow niezle !! To trzymamy kciuki za tego jednego wojownika lub wojowniczkę ❤️ Wspaniale ze było już serduszko 😊

Zobacz załącznik 1309303Aa u mnie sytuacja wyglada tak .... mam odstawić luteinę i jutro isc na betę ..🤦‍♀️🤷‍♀️
Och bardzo mi przykro :( porób badania, diagnostykę, nabierz sił i wracaj do gry Kochana! 💪😘
 
No wreszcie mogę napisać bo byłam w na zakupach musiałam jakas sukmane kupić na rozpoczęcie roku i tak tylko czytałam posty ale nie mialam jak odpisać😄
Ja miałam przeczucie że będzie ok nie wiem dlaczego ale miałam! Ale się cieszę. Jest wielka nadzieja że wszystko się dobrze skończy. Ja trzymam mocno kciuki ❤❤❤❤
Dokladnie, dziekuje, ze trzymałyście kciuki i wierzyłyście bardziej ode mnie. 😊 kochane jesteście, teraz nie pozostaje nic innego jak wierzyć, że będzie dobrze.
 
Zegnam się z Wami dziewczyny :( Wszystkim Wam życzę spokojnego przebiegu ciąży. Jak najmniej stresu, pięknych zdjęć USG, silnych, zdrowych maluchów i szczęśliwego kwietniowego rozwiązania :) będę o Was ciepło myśleć. Dzięki za każde słowo wsparcia i pocieszenia. Wierze, ze jeszcze kiedyś będzie tak fajnie, ze będę głaskać ciążowy brzuszek :) trzymajcie się ciepło i bądźcie SILNE ✊🤞💪❤️
Jest mi mega przykro aż łzy się cisnął do oczu dlaczego to życie jest tak niesprawiedliwe i musi nas tak doświadczać...
Ja będę trzymać za Ciebie kciuki żeby się udało i wierzę że napewno się uda ! 😘😘😘😘
 
Zegnam się z Wami dziewczyny :( Wszystkim Wam życzę spokojnego przebiegu ciąży. Jak najmniej stresu, pięknych zdjęć USG, silnych, zdrowych maluchów i szczęśliwego kwietniowego rozwiązania :) będę o Was ciepło myśleć. Dzięki za każde słowo wsparcia i pocieszenia. Wierze, ze jeszcze kiedyś będzie tak fajnie, ze będę głaskać ciążowy brzuszek :) trzymajcie się ciepło i bądźcie SILNE ✊🤞💪❤️

Kochana, dziękuję za każde miłe słowo, podtrzymywanie na duchu. Mega mi przykro, ze odchodzisz. Wiem jakie to słabe uczucie, juz takie miewałam, 3mam kciuki, ze szybko zawita do ciebie Słoneczko i będziesz mogła cieszyć sie swoim stanem, będzie dobrze, tylko zadbaj teraz o siebie,zrob koniecznie badania ! Buziaki
 
Odetchnełaś trochę z ulgą? Widziałyśmy, że ostatnie dwa dni byłaś mega zrezygnowana już, a tu jednak dobre wieści. 😊
Bardzo odetchnęłam, noo nic mi sie nie chcialo. Czytalam was, ale oswajałam się, ze odpadam już z gry. Ale to tal jest jak sie pojdzie za szybko do lekarza z przypadku, nie polecan. Jednak moj to moj.
 
Ale ja nie napisałam ze ktokolwiek ma cokolwiek odstawić tylko ze ja odstawiłam bo w życiu bym nie pomyślała ze zwykły Acard to lek którego mi brakuje 🙈 nie ja jestem tylko po dwóch biochemach jak do tej pory. Pierwszy raz w ogóle zobaczyłam serduszko
Nie zrozumiałam tego w ten sposób że mam coś odstawić tylko wyraziłam swoje trzęsienie portkami o to że teraz to chyba nawet będę pytała lekarza czy witaminę C mogę wziąć...🤪
 
reklama
Ja wlasnie slabej nie lubie, wiec juz wole zupelnie zrezygnowac 😉 Moja kolezanka pila po dwie mocne kawy dziennie plus jeszcze yerba mate pila litrami. Dziecko sie urodzilo super zdrowe i widocznie jednym szkodzi, a drugim nie
Cześć dziewczyny, byłam na wizycie.

Okazuje się, ze nie miałam jednego pęcherzyka tylko 3 ! 😑 dwa puste, a jeden ma żółtko, zarodek i echo serca. Takze żyje. Za tydzien wizyta kontrolna, aby upewnić się, ze jest ok. Mam już skierowanie na badania, także idzie do przodu. Uffff
TAK BARDZO SIE CIESZE ♥️♥️♥️ Cudowne wiesci i trzymamy kciuki za walecznego malucha 😍 Moja tesciowa mi co chwile powtarza, ze co jest dla nas na pewno nas nie ominie. I sie kurzcze zawsze sprawdza. Wiec dzidzia jest dla Ciebie i nic tego nie zmieni ♥️ Jutro mamy 7 tydzien 🎉🎊🥳 Coraz blizej do 12go. Ja marze zeby spokojnie dobic do 2go semestru. Niestety pierwsze badania mam 21 wrzesnia a usg 4 pazdziernika. Wiec troche sobie poczekam 🙄😉
 
Do góry