reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dzięki dziewczyny. Gin oddzwoniła, tak jak myślałam, powiedziała ze przyrost jest baaardzo marny .. mam brać dalej luteinę i jutro na 15:10 mam wizytę stacjonarną. Jest mi tak jakoś smutno.. jak zobaczyłam te wyniki, to od razu założyłam, ze brakuje jednego zera i ze na pewno to błąd w laboratorium. Później zaczęłam się trząść, płakać i doszło do mnie, ze to nie pomyłka, a po prostu powtórka z ubiegłego roku.. Nie wiem skąd wziąć siły żeby to wszystko przetrwać..
Strasznie mi przykro [emoji3525]
Jeżeli to kolejny raz się powtarza to jutro na wizycie żądaj badań aby szukać przyczyny. No chyba że już robiłaś pakiet na np. trombofilie?
 
reklama
Dzięki dziewczyny. Gin oddzwoniła, tak jak myślałam, powiedziała ze przyrost jest baaardzo marny .. mam brać dalej luteinę i jutro na 15:10 mam wizytę stacjonarną. Jest mi tak jakoś smutno.. jak zobaczyłam te wyniki, to od razu założyłam, ze brakuje jednego zera i ze na pewno to błąd w laboratorium. Później zaczęłam się trząść, płakać i doszło do mnie, ze to nie pomyłka, a po prostu powtórka z ubiegłego roku.. Nie wiem skąd wziąć siły żeby to wszystko przetrwać..
Bardzo bardzo mi przykro.. oby to była tylko jakaś potworna pomyłka i okaże się, że jednak jest wszystko w porządku 😔
 
z aplikacji wychodzi 5t1d.. wątpię ze to błąd w labo.. już przechodziłam przez stratę i nie mam podstaw do tego by myśleć pozytywnie 🤷‍♀️
 
Strasznie mi przykro [emoji3525]
Jeżeli to kolejny raz się powtarza to jutro na wizycie żądaj badań aby szukać przyczyny. No chyba że już robiłaś pakiet na np. trombofilie?
Nie robiłam żadnych konkretnych badań. Teraz się za to wezmę, jak tylko będę mieć wystarczająco siły. Dzięki :)
 
Nie robiłam żadnych konkretnych badań. Teraz się za to wezmę, jak tylko będę mieć wystarczająco siły. Dzięki :)

Oczywiście, że będziesz mieć siły! Teraz jest taki najgorszy czas :( Ale potem zobaczysz, że weźmiesz się do działania. Ja po 2 stracie tak miałam - najpierw cała zapłakana nie mogłam uwierzyć, dlaczego znowu mnie to spotyka, złość była straszna, a potem już weszłam w tryb zadaniowy - badania, szukanie przyczyny i powrót pozytywnego nastawienia. Życzę Ci tego samego :* bądź silna i na pewno wszystko będzie dobrze.
 
reklama
Ja jestem w 9 tygodniu a codziennie w toalecie sprawdzam papier czy nie ma krwi... Także nie jesteś jedyną.😉
Mam to samo... Doświadczenie wcześniejsze robi swoje.. ja dziś po USG słyszałam bucie serduszka:) CRL 11mm :) tak się cieszę, oby tak dalej .. dostałam duphaston i zobaczymy co dalej jutro badania z krwi...
 
Do góry