reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Nie martw się u mnie przy 1800 nic nie było widać.. a później zaraz pęcherzyk i długo długo nic . Dzidziuś uczy cierpliwości (słowa mojej pani gin) . Daj znać jutro trzymam mocno kciuki

Jutro mam tylko badania krwi i krzywą cukrową 🙂 pierwsza wizyta za tydzień także jeszcze czekam 😅 i faktycznie, ten dzidzius to jedna wielka szkoła cierpliwości, której całe życie mi brak 😀😀
 
reklama
Dzięki dziewczyny. Gin oddzwoniła, tak jak myślałam, powiedziała ze przyrost jest baaardzo marny .. mam brać dalej luteinę i jutro na 15:10 mam wizytę stacjonarną. Jest mi tak jakoś smutno.. jak zobaczyłam te wyniki, to od razu założyłam, ze brakuje jednego zera i ze na pewno to błąd w laboratorium. Później zaczęłam się trząść, płakać i doszło do mnie, ze to nie pomyłka, a po prostu powtórka z ubiegłego roku.. Nie wiem skąd wziąć siły żeby to wszystko przetrwać..
Bardzo mi przykro 😔😔😔wiem co czujesz, miałam tak samo jak byłam w szpitalu beta rosła ale bardzo słabo chcieli od razu robić mi zabieg... Poprosiłam o jeszcze jedna betę żebym była pewna, że to nie błąd w laboratorium, zrób tak samo! może u Ciebie się pomylili, trzymam kciuki że tak jest.... U mnie beta niestety zaczęła spadać i wiedziałam że już nic z tego nie będzie dlatego zdecydowałam się na łyżeczkowanie 😥a szukałaś przyczyny wcześniejszego poronienia ?
 
Bardzo mi przykro 😔😔😔wiem co czujesz, miałam tak samo jak byłam w szpitalu beta rosła ale bardzo słabo chcieli od razu robić mi zabieg... Poprosiłam o jeszcze jedna betę żebym była pewna, że to nie błąd w laboratorium, zrób tak samo! może u Ciebie się pomylili, trzymam kciuki że tak jest.... U mnie beta niestety zaczęła spadać i wiedziałam że już nic z tego nie będzie dlatego zdecydowałam się na łyżeczkowanie 😥a szukałaś przyczyny wcześniejszego poronienia ?
Nie, bo usłyszałam od gina, ze nie ma co szukać przyczyny, bo wynik histopat. nic nie wykazał. Szukać mam przyczyny jeśli to będzie kolejne poronienie.. Ehh, pomyłki w labo raczej się nie zdarzają, bynajmniej nie słyszałam o czymś takim. No cóż, może kiedy uda się być mamą... ❣️🙏
 
Dziewczyny. Dzisiaj zawiało mnie w rękę i strasznie boli nie mogę nią nic robić. Czy mogę przykleić plaster rozgrzewajacy ? Bo nie znalazłam konkretnej odpowiedzi w internecie. Help ☺☺
 
Nie, bo usłyszałam od gina, ze nie ma co szukać przyczyny, bo wynik histopat. nic nie wykazał. Szukać mam przyczyny jeśli to będzie kolejne poronienie.. Ehh, pomyłki w labo raczej się nie zdarzają, bynajmniej nie słyszałam o czymś takim. No cóż, może kiedy uda się być mamą... ❣️🙏
U mnie kilku też tak mówiło, histopat
też nic nie wykazało. Jedna lekarka powiedziała, że poronienia na tak wczesnym okresie są najczęściej spowodowane trombofilia albo zespołem antyfosfolipidowym. To były pierwsze badania jakie zrobiłam i wyszły mutacje, także miała rację. Sprobuj też zrobić może też masz takie problemy. Będzie dobrze ! Na pewno będziesz jeszcze mamą, życzę Ci tego z całego ❤️🤗🤗🤗
 
Dziewczyny. Dzisiaj zawiało mnie w rękę i strasznie boli nie mogę nią nic robić. Czy mogę przykleić plaster rozgrzewajacy ? Bo nie znalazłam konkretnej odpowiedzi w internecie. Help ☺☺
Rozgrzewający tak ale żeby nie miał nic innego...np. przeciwzapalnego. Ja miałam bol głowy od karku. Smarowałam szyję Amolem. Konsultowałam się z lekarzem rodzinnym wiedział że jestem w ciąży i powiedział zeAmol moze byc
 
U mnie kilku też tak mówiło, histopat
też nic nie wykazało. Jedna lekarka powiedziała, że poronienia na tak wczesnym okresie są najczęściej spowodowane trombofilia albo zespołem antyfosfolipidowym. To były pierwsze badania jakie zrobiłam i wyszły mutacje, także miała rację. Sprobuj też zrobić może też masz takie problemy. Będzie dobrze ! Na pewno będziesz jeszcze mamą, życzę Ci tego z całego ❤️🤗🤗🤗
U mnie byla mowa o zespole antyfosfolipidowym po stratach w 16 i 19 tygodniu.
 
U mnie byla mowa o zespole antyfosfolipidowym po stratach w 16 i 19 tygodniu.
Tak na prawdę przy trombofilii, mutacjach w genie pai czy zespole antyfosfolipidowym można poronic w każdym etapie. Warto to po prostu sprawdzić. Ja nie mogłam w ogóle zajść w ciąże , wzielam z glupa Acard i zaskoczyło ale stwierdziłam ze co mi dało kilka głupich tabletek i odstawiłam i poroniłam za 3 dni. Wtedy zrobiłam badania i wyszło ze mam pai homo i jednak te „głupie tabletki” wraz z heparyna okazały się tym brakującym składnikiem u mnie. Może tak samo będzie u koleżanki wiec ja bym sprawidziła to jako pierwsze
 
reklama
Do góry