reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Bardzo bardzo mi przykro :( Tak, jak napisała Chocolate, spróbuj może umówić się do ginekologa, niech zobaczy na USG, jak to wszystko wygląda. To tylko i aż beta i nie można na niej w 100% polegać.
Dokładnie u mnie beta też słabo rosła ( ale rosła jak pani doktor powiedziała) a dziś usłyszałam serduszko ❣️
 
Ja tez, ale dzis rozkminki mam co to bedzie i czy bedzie. 😶

Też tak mam.. teraz to zaczynam myśleć czy ta beta rośnie bo już jej nie badam kilka dni i nie wiem co siedzieje, czy zobaczę coś jak zarodek jest widoczny dopiero od 1000 itd a u mnie było ostatnio 459 to gdzie ten tysiąc 😳 takie różne mysli człowieka nachodzą bo nie ma namacalnego uczucia, ze ktoś w tym brzuchu mieszka 😅
 
Też tak mam.. teraz to zaczynam myśleć czy ta beta rośnie bo już jej nie badam kilka dni i nie wiem co siedzieje, czy zobaczę coś jak zarodek jest widoczny dopiero od 1000 itd a u mnie było ostatnio 459 to gdzie ten tysiąc 😳 takie różne mysli człowieka nachodzą bo nie ma namacalnego uczucia, ze ktoś w tym brzuchu mieszka 😅
Od 1000 jest widoczny dopiero pęcherzyk i to przy dobrym sprzęcie. Zarodek duzo później :) jeśli nie plamisz, nie krwawisz, nie masz dziwnych bóli to trzeba trzymac się wersji ze wszystko będzie dobrze ❤️
 
Też tak mam.. teraz to zaczynam myśleć czy ta beta rośnie bo już jej nie badam kilka dni i nie wiem co siedzieje, czy zobaczę coś jak zarodek jest widoczny dopiero od 1000 itd a u mnie było ostatnio 459 to gdzie ten tysiąc 😳 takie różne mysli człowieka nachodzą bo nie ma namacalnego uczucia, ze ktoś w tym brzuchu mieszka 😅
Nie martw się u mnie przy 1800 nic nie było widać.. a później zaraz pęcherzyk i długo długo nic . Dzidziuś uczy cierpliwości (słowa mojej pani gin) . Daj znać jutro trzymam mocno kciuki
 
reklama
Od 1000 jest widoczny dopiero pęcherzyk i to przy dobrym sprzęcie. Zarodek duzo później :) jeśli nie plamisz, nie krwawisz, nie masz dziwnych bóli to trzeba trzymac się wersji ze wszystko będzie dobrze ❤️

No nie mam nic z tych rzeczy więc mimo że nie mam jak kontrolować tej sytuacji bo juz nie mamy wpływu na resztę rzeczy to jestem dobrej myśli i czekam jeszcze tydzień do swojej pierwszej wizyty 🙂 mocno wierze, że beta pocichutku sama sobie rośnie ✊🙈
 
Do góry