reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Kobiety sprawdźcie czy w poprzednich ciążach Wam się sprawdziło. Mi się sprawdziło, koleżance też, mojej mamie też. A teraz wychodzi, że będzie Sofijka ❤️❤️❤️Zobacz załącznik 1308726
Ja w taki kalendarz nie wierze bo to wszystko zależne od plemnika, a nie od daty :D :D no ale trzymam kciuki by się wam sprawdziło :D
 
reklama
U nas było wiele pomysłów a i tak wybraliśmy imię dopiero jak się chłopcy urodzili. Jak zobaczyłam pierwszego synka to powiedziałam że Szymon i tak jest Szymon. Przy młodszym mój mąż napisał do mnie że może Nikodem ... tak popatrzyłam... Ano Nikodem i jest Nikodem 🤣🤣🤣 teraz też tak będzie 😎
 
Hej dziewczyny. U mnie również brak objawów brzuch nie boli energii mam bardzo dużo piersi bola delikatnie przy dotyku nie wiem czy to dobry czy zły znak zapisałam się na usg 2.09 będzie to równy 7 tydzień powinno już być ładnie widać prawda? Co do imion to mi się podoba Liwia, Blanka a dla chłopca Oliwier a w domku mamy Wiktorie :) dziś ostatni dzień kwarantanny jutro już wracam do pracy ale to zleciało
 
Ja dziś na 11 mam wizytę jestem mega zesrana...nie potrafię tego ująć bo zdenerwowana nie pasuje...jak popatrzyłam za ok o to stwierdziłam że po tej wizycie chyba trzeba będzie skoczyć na zakupy po grubszy sweterek

Powidzenia, trzymamy kciuki i czekamy na same dobre wiadomości ✊🍀

Jeżeli ktoś jeszcze ma dziś wizytę, badania to powodzenia !! 🍀✊
 
Mi się udało dziś w końcu troszkę pospać, wieczorem padłam o 21, rano krótka pobudka jak mąż wstawał do pracy żeby napić się wody i obudziłam się dopiero o 7, a wstałam o 9 😂🙈 zauważyłam, że ostatnio do południa nie ma we mnie kompletnie energii 🙈 co jest dla mnie nietypowe, bo zawsze byłam rannym ptaszkiem i max do południa miałam wszystko ogarnięte 😅
 
reklama
Hej hej dziewczyny. Ja spałam tak jak co noc - do dupy. Siku 2x w nocy, do tego sen w którym moj kuzyn chciał zabić moją mamę 🤦‍♀️ Obudziłam się cała spocona i zryczana. Piersi mnie trochę bolą, a tak to zero mdłości, apetyt mam jak moj chłop ... czyli 2x pierwsze danie i 2x drugie 🤦‍♀️
jade teraz na betę 🤞powodzenia dziś na wizytach i badaniach ❣️
 
Do góry