reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Kamień z serca. Nie pisałam wcześniej, ale w nocy miałam okropny sen, że ta wizyta się skończyła źle. Na szczęście wszystko jest dobrze i człowiek może trochę wyluzować. 🤗


❤❤❤


Teraz czekam na wieści z Twojej wizyty w środę, bo podobne chwile zwątpienia miałyśmy w zeszłym tygodniu. Trzymam kciuki, żeby u Ciebie również było wszystko w porządku 😊


Dla dziewczynki podoba mi się Emilka, ale mój mąż się nie zgadza. Może Maja?
A dla chłopca podoba mi sie mnóstwo, więc coś wybierzemy np. Adam, Daniel, Robert.
Generalnie lubię krótkie imiona, które za granicą brzmią tak samo. 😁 Nasz pierwszy syn ma na imię Dawid. 😄
Mi od zawsze podobała się Amelka ,a teraz jeszcze Marysia ❤️. Chłopiec nie wiem moze Adaś? Tyle pięknych imion. Pracując w przedszkolu u nas jest wiele Maj, Lenek, Zosi i Zuzi :)
 
reklama
Hej ! Melduje się ja ! 4T1D termin mam według appki na 1 kwietnia, ale jeszcze nie byłam na wizycie. Z kalkulatora wychodzi 3 kwietnia :)
Mam 25 lat to moja pierwsza ciąża :)
Dajcie o sobie znać dziewczyny !
Po cichutko witam się i ja😊 Termin wychodzi mi na 30 marca ale jak pozwolicie to zostanę tu z wami 😊 Dziś 4t4d😊
Jej, dziewczyny, jak sie czujecie? Odezwijcie się do mnie na priv. Szczęśliwych 9 miesiecy zycze!
 
Ostatnia edycja:
Mi od zawsze podobała się Amelka ,a teraz jeszcze Marysia ❤️. Chłopiec nie wiem moze Adaś? Tyle pięknych imion. Pracując w przedszkolu u nas jest wiele Maj, Lenek, Zosi i Zuzi :)
U nas w żłobku króluje teraz Michalina, Marcelina i Miłosz. 😁 Czesto też spotykam Lena, Julia, Pola, Ala, Antoś, Franio, Mikołaj. 😊 Na pewno każdy wybierze coś dla siebie.
 
No... I już się zaczyna moje tłuczenie się z boku na bok 🙈 spać mi się chce, ale tylko się kręcę 🤦🤦🤦
@Karimigotka nie wiem czemu, ale nigdy nie lubiłam imienia Natalia. Może zaproponuj mu imię Nela, też jest na "n' , ale według mnie sto razy ładniejsze.
Z góry przepraszam wszystkie Natalie, swojego imienia też nie lubię 🙈🤣
 
Nie, wszystko ok, dziękuję, że pytasz. Pamiętam o Twojej środowej wizycie i trzymam mocno kciuki ✊, aczkolwiek mam przeczucie, że będzie dobrze.
Ja mam wizytę dopiero 2 września 🙄
A męczą mnie mdłości głównie po południu, czasem rano, zgaga, wzdęcia, już mam dość 🤦🤦 a Ty jak się czujesz ☺️🤗😇😘

Nie narzekam, im blizej wizyty tym bardziej na cisnieniu 😆😁
 
reklama
Do góry