reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Zobacz załącznik 1308129
Sorki, że foto wstawiam, ale ja już mam siebie dość, serio. Non stop sobie wkręcam, że wszystko jest źle 😢😢 już mam tego dość, siedzę jakbym była na bombie z opóźnionym zapłonem. Nie wiem dlaczego się tak nakręcam
To ociupinka, myślę ze faktycznie od stosunku. Spróbuj delikatniejszej pozycji, skonsultuj sie z lekarzem tez, abys sie nie martwila. Ja mialam tyci mniejsze jak sie dźgnelam od wkładania luteiny. 😑 a bezowe po stosunku, od kiedy używamy innej pozycji i lzej, nie ma takich sytuacji.
 
reklama
Ja miałam beżowe, lekarz z którym konsultowałam się telefonicznie ten z normalnym podejściem, mowil mi, ze macica jest ukrwiona i wrażliwa. Gdyby cokolwiek sie mialo złego stac stanie sie i bez uprawiania seksu, ale my i tak bezpiecznej pozycji używamy poki co "od boczku" bo moj sie boi, ze cos sie stanie. Obserwuj czy nic wiecej sie nie dzieje.
U mnie to taki "pudrowy róż" 🤦 nie sądziłam, że będę tak nazywać kiedykolwiek swój śluz 🙊
 
No nic, będę obserwować, obym nie musiała jechać na IP. Jeśli przejdzie to będzie wiadomo, że nic raczej groźnego się nie dzieje. Czytam właśnie, że np nawet kobiety które mają zaparcia mogą mieć w pierwszym trymestrze takie sytuacje. Ja to już się boje kichnąć 🤦🤦🤦
 
No nic, będę obserwować, obym nie musiała jechać na IP. Jeśli przejdzie to będzie wiadomo, że nic raczej groźnego się nie dzieje. Czytam właśnie, że np nawet kobiety które mają zaparcia mogą mieć w pierwszym trymestrze takie sytuacje. Ja to już się boje kichnąć 🤦🤦🤦


Niestety, ja mam wrażenie im dalej tym człowiek bardziej panikuje. Spokojnie, obserwuj.
 
No nic, będę obserwować, obym nie musiała jechać na IP. Jeśli przejdzie to będzie wiadomo, że nic raczej groźnego się nie dzieje. Czytam właśnie, że np nawet kobiety które mają zaparcia mogą mieć w pierwszym trymestrze takie sytuacje. Ja to już się boje kichnąć 🤦🤦🤦
A nie myślałaś żeby po prostu na chwile odpuścić seks ? Przynajmniej na te najbliższe 2-3 tyg. Ja w tym momencie serio bałabym się współżyć
 
A nie myślałaś żeby po prostu na chwile odpuścić seks ? Przynajmniej na te najbliższe 2-3 tyg. Ja w tym momencie serio bałabym się współżyć

Moj lekarz twierdzi, ze jak cos ma się stac to sie stanie. Najlepiej bezpieczne, delikatne pozycje. Pozniej tez roznie bywa, takze to nie tak, ze odrazu trzeba odpuszczać. Wiadomo bywaja sytuację, gdzie lekarz wyraźnie karze leżeć i nic, a nic. No ale kazda sama czuje co powinna, jak i po to mamy lekarzy. Nie ma co negować. 😉
 
Moj lekarz twierdzi, ze jak cos ma się stac to sie stanie. Najlepiej bezpieczne, delikatne pozycje. Pozniej tez roznie bywa, takze to nie tak, ze odrazu trzeba odpuszczać. Wiadomo bywaja sytuację, gdzie lekarz wyraźnie karze leżeć i nic, a nic. No ale kazda sama czuje co powinna, jak i po to mamy lekarzy. Nie ma co negować. 😉
Hm, wypowiadam sie tylko i wyłącznie za siebie od razu zaznaczam. Chociażby ze względu na to, ze jest to ciąża wczesna nie byłabym wstanie współżyć. Myśle, ze na to przyjdzie jeszcze czas. Nie wyobrażam sobie tego stresu „ tuż po” czy nie ma krwi na majtach, czy ten ból brzucha nie jest spowodowany silnym orgazmem, czy jajnik od przytulanek tak nie boli .. oj nie nie, na nast x tygodni z mężem stosujemy celibat, bo się boimy 🤷‍♀️ Aaale to mówię - ja tak mam. Jeśli wcześniej dziewczyna pisze, ze przypuszcza ze to po seksie, a owszem to może być o seksu, to po co się tak narażać ? Chociażby na niepotrzebny stres? 🤷‍♀️
 
Hm, wypowiadam sie tylko i wyłącznie za siebie od razu zaznaczam. Chociażby ze względu na to, ze jest to ciąża wczesna nie byłabym wstanie współżyć. Myśle, ze na to przyjdzie jeszcze czas. Nie wyobrażam sobie tego stresu „ tuż po” czy nie ma krwi na majtach, czy ten ból brzucha nie jest spowodowany silnym orgazmem, czy jajnik od przytulanek tak nie boli .. oj nie nie, na nast x tygodni z mężem stosujemy celibat, bo się boimy 🤷‍♀️ Aaale to mówię - ja tak mam. Jeśli wcześniej dziewczyna pisze, ze przypuszcza ze to po seksie, a owszem to może być o seksu, to po co się tak narażać ? Chociażby na niepotrzebny stres? 🤷‍♀️

Szanuje twoje zdanie jednak ja bym konsultowała z lekarzem bo może to znaczyć dużo a może nic.
 
reklama
Do góry