reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

100, ale z tego co mi lekarz mówił każdy wynik powyżej 92 będzie traktowany jak cukrzyca ciążowa
Przed ciąża znalazłam nawet wynik 88😁, więc przynajmniej nie martwię się że miałam nieleczoną cukrzycę
Niby nie mam nadwagi, od ponad roku nie piję niczego słodkiego, w ciągu roku mega ograniczyłam słodycze, zaczęłam jeść zdrowiej a tu taki wynik.. Pozostaje czekać co dalej😁
Chciałam Was tylko uświadomić, że cukrzycy nie nabawimy się od słodyczy. Od słodyczy można nabawić się co najwyżej miażdżycy. To takie przewrotne. Ja miałam w 1 ciąży cukier na czczo przy pierwszym badaniu krwi 180 😛
 
reklama
Miłego weekendu dziewczyny. 😊😚
Tragicznie się dziś czuje, wstałam zmeczona... i męczą mnie mdłości, pierwszy raz tak intensywnie. Nawet myślałam czy sobie nie wkręcam, ale tylko woda i kocyk. Tragedia, a pierwszy raz od dawna nie pada. Dzis chyba hamburgery na obiad, narobiłaś mi smaka @Paula32 🤓🤓🤓
Smacznego 😘❤️
IMG_20210821_152103.jpg
 
U mnie są wyniki troszkę powyżej 90 na czczo: 91, 92,95. Moja diabetolog mówi, że norma w ciąży to 90 i na szczęście nie jest to bardzo powyżej normy😉Ale tłumaczyła mi, że jeżeli mój organizm ma za dużo glukozy, która przenika do Maluszka, to jego maleńka trzustka zaczyna produkować nadmierną ilość insuliny, co wiąże się później z innymi konsekwencjami. Chcemy dawać Mu prawidłowe ilości cukru, stąd potrzeba diety lub insuliny. Ale nie martwcie się, dziewczyny, to dotyczy wielu kobiet w ciąży, bez względu na wagę, wiek itd😉 A im szybciej się zareaguje, tym lepiej. Dlatego ja się cieszę, że już nad tym z Panią Doktor pracujemy😁
 
reklama
U mnie są wyniki troszkę powyżej 90 na czczo: 91, 92,95. Moja diabetolog mówi, że norma w ciąży to 90 i na szczęście nie jest to bardzo powyżej normy😉Ale tłumaczyła mi, że jeżeli mój organizm ma za dużo glukozy, która przenika do Maluszka, to jego maleńka trzustka zaczyna produkować nadmierną ilość insuliny, co wiąże się później z innymi konsekwencjami. Chcemy dawać Mu prawidłowe ilości cukru, stąd potrzeba diety lub insuliny. Ale nie martwcie się, dziewczyny, to dotyczy wielu kobiet w ciąży, bez względu na wagę, wiek itd😉 A im szybciej się zareaguje, tym lepiej. Dlatego ja się cieszę, że już nad tym z Panią Doktor pracujemy😁
Generalnie to po prostu dziecko będzie szybciej rosło czyt. tyło. Ja czym więcej daje sobie insuliny czyli czym więcej lub kaloryczniej jem to też tyję 💁🤣
 
Do góry