reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Wiem, dałam się namówić. Ale póki co koniec z tym. Bo teraz oboje zestrachani. Chociaż mój facet twierdzi, że ja też już po prostu schizuje. Bo też faktycznie tak się czuję.
Mówi, że jak patrzy na moje zachowanie to raczej wszystko jest ze mną w porządku i ciąża się rozwija 🙈
 
reklama
Pełna zgoda - konsultacja z ginem to podstawa
Ja w 1 ciąży miałam mnóstwo plamień, ale gin pozwolił nam współżyć, także obaw nie mialam. Teraz tez inaczej postrzegam, bo jednak po stratach czlowiek inaczej patrzy, boi się. Zresztą nic nie jest pewne. No tak czy siak niestety różne sytuacje zdarzają się i musimy mieć dobrych lekarzy, aby móc z nimi wszystko obgadać. Nie neguje twojego podejscia, ale tez rozumiem @Paula32 chcieli się zbliżyć, potrzebują tego. Jedna boi się tak jak ty i nie chce, druga potrzebuje. Rzecz normalna, jesteśmy różne, mamy różne z innymi potrzebami. Ja rozumiem dwie strony, strach i odwagę. Ciężarne mają cięższy klimat trzeba uważać.
 
Wiem, dałam się namówić. Ale póki co koniec z tym. Bo teraz oboje zestrachani. Chociaż mój facet twierdzi, że ja też już po prostu schizuje. Bo też faktycznie tak się czuję.
Mówi, że jak patrzy na moje zachowanie to raczej wszystko jest ze mną w porządku i ciąża się rozwija 🙈

Często tak bywa, ze schizuje się. Akurat mój mąż bardzo chucha na mnie w tej ciąży, bardzo chce aby się udało, wiec rozumiem kiedy ktoś boi się, bo zwyczajnie on taki jest. Także juz nie obwiniaj się, doradzę ci, abyś zadzwoniła do ginekolog po weekendzie umówiła się i omów to. O i sprawdź co się stało, żebyś nie martwiła się, po co masz pluć sobie w brodę,ze cos się dzieje.
Ja też moglabym ująć po swoim zachowaniu, że ciąża rozwija się, ale pewność będzie dopiero po usg. 😉
 
Ja w 1 ciąży miałam mnóstwo plamień, ale gin pozwolił nam współżyć, także obaw nie mialam. Teraz tez inaczej postrzegam, bo jednak po stratach czlowiek inaczej patrzy, boi się. Zresztą nic nie jest pewne. No tak czy siak niestety różne sytuacje zdarzają się i musimy mieć dobrych lekarzy, aby móc z nimi wszystko obgadać. Nie neguje twojego podejscia, ale tez rozumiem @Paula32 chcieli się zbliżyć, potrzebują tego. Jedna boi się tak jak ty i nie chce, druga potrzebuje. Rzecz normalna, jesteśmy różne, mamy różne z innymi potrzebami. Ja rozumiem dwie strony, strach i odwagę. Ciężarne mają cięższy klimat trzeba uważać.
Można by jeszcze dluuuugo dyskutować .. ale czy taka postawę nazywać odwagą, czy raczej niemożliwością opanowania popędu seksualnego? Hm, nieważne :) mam nadzieje, ze to plamienie to nic wielkiego ✊
 
Można by jeszcze dluuuugo dyskutować .. ale czy taka postawę nazywać odwagą, czy raczej niemożliwością opanowania popędu seksualnego? Hm, nieważne :) mam nadzieje, ze to plamienie to nic wielkiego ✊

Wiesz ogółem duzo kobiet w pierwszych tygodniach uprawia seks, takze nie dziwi mnie to. Ale tak jak mówię, rozmawiają z lekarzem w razie co. Takze tyle ile nas tyle opinii
 
Cześć wszytkim, 6 dzień brak @ wczoraj test negatywny, dziś bardzo bardzo blada druga kreska, jutro idę na badanie krwi. Nie robiłam paniki wcześniej, bo okres spóźniał mi się tak o tydzień nieraz, a tym bardziej że byłyśmy 2 razy w poprzednim miesiącu na wakacjach, tak że zmiana klimatu mogła opóźnić @ boję się cholernie, bo to byłaby moja 4 ciąża.... tym razem w ogóle nie planowana i w ogóle nie w tym momencie życia.Jak to mówią z Dupa nie ma zartwo i jeśli się potwierdzi będę zarówno szczęśliwa, chodź wiele moich planów runie np. Praca która miałam zacząć od 1 września :( (jak bym wiedziala że tak będzie nie złożyła bym wypowdzenia w poprzedniej pracy) tak czy siak trzymać kciuki

Tu takie pytanie czy któraś miała bardzo blade kreski po prawie tygodniu braku @
Część dziewczyny, Daje znać. Zrobialm w piątek badanie krwi ale wyniki będą w poniedzalek. Jednak już nie będą potrzebne, bo w sobotę na wieczór dostałam @. Życzę wszytkim spokojnej ciąży, wytrwałości. Wspierajcie się tu i bądźcie życzliwe dla siebie. Pozdrawiam.

Ania.
 
Część dziewczyny, Daje znać. Zrobialm w piątek badanie krwi ale wyniki będą w poniedzalek. Jednak już nie będą potrzebne, bo w sobotę na wieczór dostałam @. Życzę wszytkim spokojnej ciąży, wytrwałości. Wspierajcie się tu i bądźcie życzliwe dla siebie. Pozdrawiam.

Ania.
Przykro mi bardzo 🥺 Powodzenia w nowej pracy 🤗🤗🤗Niech Ci wszystko się ułoży 💐
 
reklama
Cześć, można dołączyć? Na razie zrobiłam dwa testy i wyszły blade kreseczki. Z aplikacji wychodzi 5+2 dlatego czekam z wizytą. Z OM termin wypada na 30.04 ❤️
Napewno masz 5+2 dzień? Bo kurcze ja mam 5 tydzień i 3 dzień i mi pokazuje termin na 21 kwietnia i już sama nie wiem czy mi źle pokazuje czy jak to jest :D
 
Do góry