reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
A ja właśnie zauważyłam bladoróżowy śluz na papierze 🤔🤔 nic mnie nie boli itp. Już drugi raz tak mam po przytulankach. Myślicie, że orgazm może wpływać na to? Boże, chyba zostanę świętą bo będę bała się kochać 🙊 mam nadzieję,że nic więcej się nie rozkręci 😢😢
 
A ja właśnie zauważyłam bladoróżowy śluz na papierze 🤔🤔 nic mnie nie boli itp. Już drugi raz tak mam po przytulankach. Myślicie, że orgazm może wpływać na to? Boże, chyba zostanę świętą bo będę bała się kochać 🙊 mam nadzieję,że nic więcej się nie rozkręci 😢😢
Może to od otarcia ?
 
A ja właśnie zauważyłam bladoróżowy śluz na papierze 🤔🤔 nic mnie nie boli itp. Już drugi raz tak mam po przytulankach. Myślicie, że orgazm może wpływać na to? Boże, chyba zostanę świętą bo będę bała się kochać 🙊 mam nadzieję,że nic więcej się nie rozkręci 😢😢

Ja miałam beżowe, lekarz z którym konsultowałam się telefonicznie ten z normalnym podejściem, mowil mi, ze macica jest ukrwiona i wrażliwa. Gdyby cokolwiek sie mialo złego stac stanie sie i bez uprawiania seksu, ale my i tak bezpiecznej pozycji używamy poki co "od boczku" bo moj sie boi, ze cos sie stanie. Obserwuj czy nic wiecej sie nie dzieje.
 
reklama
Może to od otarcia ?
IMG_20210821_210834.jpg
Sorki, że foto wstawiam, ale ja już mam siebie dość, serio. Non stop sobie wkręcam, że wszystko jest źle 😢😢 już mam tego dość, siedzę jakbym była na bombie z opóźnionym zapłonem. Nie wiem dlaczego się tak nakręcam
 
Do góry