reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyny;)
Moja beta:
18.08 - 117
20.08- 304
Pierwsza wizyta 31.08 a według obliczeń dzisiaj 4+4;)

Macie może do polecenia jakieś dobre książki o ciąży, noworodkach? Może kanały na YouTube czy profile na insta, które warto śledzić i czerpać informacje?
Gratulacje!
Ja również mam wizytę 31/08 [emoji110][emoji110]
Ja jeszcze nie mogę uwierzyć że jestem w ciąży dlatego nic jeszcze nie czytam i nie oglądam [emoji3526]
 
100, ale z tego co mi lekarz mówił każdy wynik powyżej 92 będzie traktowany jak cukrzyca ciążowa
Przed ciąża znalazłam nawet wynik 88😁, więc przynajmniej nie martwię się że miałam nieleczoną cukrzycę
Niby nie mam nadwagi, od ponad roku nie piję niczego słodkiego, w ciągu roku mega ograniczyłam słodycze, zaczęłam jeść zdrowiej a tu taki wynik.. Pozostaje czekać co dalej😁


No to ciekawe co nas czeka 🙂 mam obecnie duze szczescie, że nie ciągnie mnie do słodkiego i nawet nie mam ochoty zjesc nic z tych rzeczy 🙂 obecnie tylko spokój może nas uratować i czekamy na badanie i wyniki 🙂😊 najwyżej czeka nas dieta w ciąży ale może to i na zdrowie przynajmniej mi wyjdzie hehe może uda mi się nie przytyć za dużo 😀
Damy radę, będzie dobrze, najwazniejsze to zdrowie dzidziusiów 💕✊
 
Cześć dziewczyny! :) Czuję się jak 💩 dzisiaj. 😬
Z rana bolało podbrzusze, potem mdłości, a jak się podniosłam w końcu z łóżka to się jeszcze okazało, że plecy mi połamało i na domiar złego jedziemy dziś na wesele, więc muszę zaraz iść się szykować, wcisnąć w kieckę i udawać, że nie piję, bo prowadzę samochód. 😅
To bliska rodzina, więc chciałabym zostać chociaż do oczepin, ale w razie czego mam chorego syna jako wymówkę do wcześniejszego powrotu, więc jakbym się bardzo źle czuła to się zawiniemy. 😂
 
Cześć dziewczyny! :) Czuję się jak 💩 dzisiaj. 😬
Z rana bolało podbrzusze, potem mdłości, a jak się podniosłam w końcu z łóżka to się jeszcze okazało, że plecy mi połamało i na domiar złego jedziemy dziś na wesele, więc muszę zaraz iść się szykować, wcisnąć w kieckę i udawać, że nie piję, bo prowadzę samochód. 😅
To bliska rodzina, więc chciałabym zostać chociaż do oczepin, ale w razie czego mam chorego syna jako wymówkę do wcześniejszego powrotu, więc jakbym się bardzo źle czuła to się zawiniemy. 😂

Hahah trzeba sobie radzic 🤣 ale wymowka jest dobra. też bym ją zastosowała gdybym tylko miała prawo jazdy xD za 2 tygodnie idę na wesele koleżanki, zawsze sporo sobie popijałyśmy na spotkaniach, byłyśmy winopijcami, także nie wiem, coś muszę zmyślić 😖
 
Hahah trzeba sobie radzic [emoji1787] ale wymowka jest dobra. też bym ją zastosowała gdybym tylko miała prawo jazdy xD za 2 tygodnie idę na wesele koleżanki, zawsze sporo sobie popijałyśmy na spotkaniach, byłyśmy winopijcami, także nie wiem, coś muszę zmyślić [emoji37]
Powiedz że miałaś zapalenie pęcherza i że bierzesz antybiotyk [emoji14] no chyba że planujesz powiedzieć prawdę.
Tak to jest na polskich weselach trzeba się wszystkim spowiadać czemu się nie pije [emoji23]
 
Powiedz że miałaś zapalenie pęcherza i że bierzesz antybiotyk [emoji14] no chyba że planujesz powiedzieć prawdę.
Tak to jest na polskich weselach trzeba się wszystkim spowiadać czemu się nie pije [emoji23]

O dobry pomysl! Akurat w moim przypadku brzmi realistycznie bo mam baaardzo czesto zapalenie pecherza i wszystkim zawsze marudzę😀
Taak. Ciezko przejsc niezauważonym.
 
O dobry pomysl! Akurat w moim przypadku brzmi realistycznie bo mam baaardzo czesto zapalenie pecherza i wszystkim zawsze marudzę😀
Taak. Ciezko przejsc niezauważonym.
To jest masakra w PL. Ja się dowiedziałam o ciąży 2.08 i dzisiaj to już będzie czwarty raz, kiedy muszę wymyślać wymówki dlaczego nie piję. Zazwyczaj mój mąż mówi, że kieruje, bo jednak faceci mają dużo gorzej, nie ważne że się napijesz z kimś, bo nie minie 5 minut i będzie Cię namawiał na kolejnego kielicha, a mój mąż ma słabą głowę, więc woli nie pić wcale.
 
reklama
Dobrze że o tym mówicie bo ja od 2 dni też chwilami czuje taki głod ze mnie brzuch aż boli i muszę coś zjeść :) ostatnio zjadłam śniadanie przed wyjściem z pracy i po godzinie jak dojechałam to mnie taki głod złapał właśnie... mówię co jest 🤣 a jak zjem to potem szybko się najadam i mi za dużo..
Do tego dużym zaskoczeniem jest to, że w ogóle nie ciągnie mnie do słodyczy i słodkiego smaku a kawy nie piłam od ponad tygodnia bo nie mam ochoty. Szok 😀
Ja często mam tak że mam na coś niesamowicie smaka po czym jak poczuję tego zapach to mnie totalnie odpycha :p
A generalnie mam cały czas ochotę na owoce :) nie jestem fanką owoców a teraz cały czas borówki, arbuzy, winogron mogłabym jeść i jeść :D
Tak samo kocham kawę, zawsze mówiłam że kawa jest moim ulubionym posiłkiem w ciągu dnia a teraz jak wypiję to mnie mdli :p
 
Do góry