reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Hejo ja po 1 wizycie dzisiaj 5t2d, pęcherzyk ciążowy 8mm z echem zarodka, martwi mnie jednak fakt że piersi całkowicie przestały boleć nawet przy dotyku nie odczuwam bólu, kazała przyjsc 30.08 na kolejną wizytę wtedy juz będzie widać ❤️, przynajmniej powinno. 🙂
Nie martw się mnie na początku bolały potem przestały i teraz jest ok delikatnie bola ale nie ma tragedii 😉
 
reklama
Dzień dobry 😊
Koniec mojego lepszego samopoczucia 😁 Dziś mdłości wróciły z podwójną mocą 🙈 Do tego jak z szybko wstanę to kręci mi się w głowie🥴
A żeby mi nie było za lekko to sobie wymyśliłam pierogi na obiadek 🙈
Któraś z was pisała o płci odnośnie jedzenia dziś zauważyłam, że nie odrzuciło mnie od cappuccino jeśli to miał by być znak będzie córka 🤭😉 A wy jakie macie plany na weekend 😁
 
Hejo ja po 1 wizycie dzisiaj 5t2d, pęcherzyk ciążowy 8mm z echem zarodka, martwi mnie jednak fakt że piersi całkowicie przestały boleć nawet przy dotyku nie odczuwam bólu, kazała przyjsc 30.08 na kolejną wizytę wtedy juz będzie widać ❤️, przynajmniej powinno. 🙂
Hejo, ja dokładnie ten sam dzień, też 5t2d, też zupełnie przestały mnie boleć piersi, już jakieś 2-3 dni temu, a bhcg rośnie, więc chyba nie ma się czym przejmować 💗
Gratulacje i trzymamy kciuki dalej za nas wszystkie!
 
Hej dziewczyny, ja jestem właśnie po wizycie u endokrynologa. Wszystko cacy, mam brać troszkę więcej Letroxu i witaminki. Ginekolog wczoraj na teleporadzie zapisał też Duphaston, bo progesteron ma tendencję spadkową, ale jestem dobrej myśli. Jakoś za tydzień umówię się na pierwsze USG 🌺
 
Dzień dobry 😊
Koniec mojego lepszego samopoczucia 😁 Dziś mdłości wróciły z podwójną mocą 🙈 Do tego jak z szybko wstanę to kręci mi się w głowie🥴
A żeby mi nie było za lekko to sobie wymyśliłam pierogi na obiadek 🙈
Któraś z was pisała o płci odnośnie jedzenia dziś zauważyłam, że nie odrzuciło mnie od cappuccino jeśli to miał by być znak będzie córka 🤭😉 A wy jakie macie plany na weekend 😁

O kurcze, nie ma lekko - nigdy nie robiłam pierogów, ale brzmi czasochłonnie :D zawsze wydawało mi się to mega trudne.
Ja dziś lecę na wieczór panieński, obym wytrzymała jak najdłużej .. bo ostatnio to 23 jest taką moją godziną zero :D
 
Dieta przy cukrzycy ciążowej jest mega restrykcyjna.
Widzialam jak sie jedna z moich kolezanek meczyla.
Nie dosc ze praktycznie nic nie mogla jesc to nawet po tym co mogla typu chleb dla diabetykow raz jej cukier skakal raz nie. Potrafiło jej skoczyc po pomidorze. W dodatku ją w trakcie ciazy złapały jak nigdy straszne zachcianki slodyczowe a tu zero, null...nawet w malych ilościach. Strasznie ją to umeczyło i było widac ze nie moze sie juz doczekac rozwiazania.

Wiec ja uważam ze masz prawo biadolić a i tak nie widze zebys jakos bardzo to robiła 😜
Wiadomo cieszymy sie ze jest bobo i ono jest dla nas najwazniejsze, ale my tez jestesmy ważne nie? 😉
 
Też mam za wysoki cukier, w poniedziałek idę na obciążenie. Przyznam trochę, że mnie to martwi😔 bo cukrzyca w 1 trymestrze jest dość niebezpieczna z tego co czytałam
Sprawdzałam swoje wyniki z tamtego roku i poprzedniego i niby cukier miałam w normie
Zobaczymy


Ja mam badania w środę 😊 a Tobie ile wyszedl cukier w tych zwykłych badaniach ? Mi glukoza 97. Niby norma to do 92 więc nie jest jakaś ogromna różnica ale polozna kazała się kompletnie tym nie martwić i mowila ze to czeste zjawisko i da się to wyprowadzić ale po prostu trzeba zbadać aby wiedzieć, na czym się stoi. Ja mam ogromną nadzieję, że będzie dobrze a takie badanie będę miała pierwszy raz w życiu.

Stresuje się jedynie tym, że tyle razy jednego dnia będą mnie kłuć a zawsze mają problem ze znalezieniem u mnie żyły i muszą mi tam tą iglą ruszać w ciele już aby trafi w żyłę. DRAMAT 🥺🙄
 
Dieta przy cukrzycy ciążowej jest mega restrykcyjna.
Widzialam jak sie jedna z moich kolezanek meczyla.
Nie dosc ze praktycznie nic nie mogla jesc to nawet po tym co mogla typu chleb dla diabetykow raz jej cukier skakal raz nie. Potrafiło jej skoczyc po pomidorze. W dodatku ją w trakcie ciazy złapały jak nigdy straszne zachcianki slodyczowe a tu zero, null...nawet w malych ilościach. Strasznie ją to umeczyło i było widac ze nie moze sie juz doczekac rozwiazania.

Wiec ja uważam ze masz prawo biadolić a i tak nie widzę żebyś jakoś bardzo to robiła 😜
Wiadomo cieszymy sie ze jest bobo i ono jest dla nas najwazniejsze, ale my tez jestesmy ważne nie? 😉
Tak... ale jeśli dodatkowo nie mogę glutenu, to już nie jest tak, że wszystko można jeść 😉 Nie narzekam , dzielę się tylko, co u mnie 😘
 
O kurcze, nie ma lekko - nigdy nie robiłam pierogów, ale brzmi czasochłonnie :D zawsze wydawało mi się to mega trudne.
Ja dziś lecę na wieczór panieński, obym wytrzymała jak najdłużej .. bo ostatnio to 23 jest taką moją godziną zero :D
O to i tak długo wytrzymujesz [emoji123] ja przed 22 już śpie[emoji23] miłej imprezy
 
reklama
Ja mam badania w środę 😊 a Tobie ile wyszedl cukier w tych zwykłych badaniach ? Mi glukoza 97. Niby norma to do 92 więc nie jest jakaś ogromna różnica ale polozna kazała się kompletnie tym nie martwić i mowila ze to czeste zjawisko i da się to wyprowadzić ale po prostu trzeba zbadać aby wiedzieć, na czym się stoi. Ja mam ogromną nadzieję, że będzie dobrze a takie badanie będę miała pierwszy raz w życiu.

Stresuje się jedynie tym, że tyle razy jednego dnia będą mnie kłuć a zawsze mają problem ze znalezieniem u mnie żyły i muszą mi tam tą iglą ruszać w ciele już aby trafi w żyłę. DRAMAT 🥺🙄
100, ale z tego co mi lekarz mówił każdy wynik powyżej 92 będzie traktowany jak cukrzyca ciążowa
Przed ciąża znalazłam nawet wynik 88😁, więc przynajmniej nie martwię się że miałam nieleczoną cukrzycę
Niby nie mam nadwagi, od ponad roku nie piję niczego słodkiego, w ciągu roku mega ograniczyłam słodycze, zaczęłam jeść zdrowiej a tu taki wynik.. Pozostaje czekać co dalej😁
 
Do góry