reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Powiem Ci, że bardzo byśmy chcieli właśnie syna 🙈🥰 oczywiście wszystko jedno, oby zdrowe ale gdyby tak wybierać
.. 😅 także dzięki, obyś miała rację 🥰
Kochana ja jak byłam w 1 ciąży i nie wiedziałam jeszcze o tym to, totalnie zdziwiło mnie właśnie odrzucenie od słodkiego, gdzie ja bardzo lubiłam słodkie. Za to nie będąc wtedy niczego świadoma wcinalam Berlinki prosto z paczki 🤣 stad moje przeczucia co do Ciebie 😘
 
reklama
Ja już po konsultacji z położną, wiem wszystko co mam robić 🙂 Beta rośnie poprawnie.
Wyliczyła mi 5t5d czyli trwa 6 tydzień ciąży. Dała pełno skierowań na badania pierwszego trymestru aby mieć je na pierwszą wizytę. Do tego obciążenie glukoza bo mam cukier 97.
Mam wszystko zrobić w przyszłym tygodniu a wizyta 01.09. 🙂
co do USG powiedziała mi, że to zależy od tego czy w gabinecie będzie sprzęt. Jeżeli nie to lekarz da skierowanie na oddzielne badanie. Mówiła że u niej w centrum na Pradze np. W jednym gabinecie jest tylko aparat a nie wie jak w innych 🙂
 
No i pomiary cukru codziennie na czczo i godzinę po każdym posiłku. Insulina wieczorem. Także jest trochę kłuć 😉 Ale czego się nie robi.... Oby tylko wszystko było dobrze. Ja czekam do 6 września na wizytę 🙈
 
No i pomiary cukru codziennie na czczo i godzinę po każdym posiłku. Insulina wieczorem. Także jest trochę kłuć 😉 Ale czego się nie robi.... Oby tylko wszystko było dobrze. Ja czekam do 6 września na wizytę 🙈
Ja jestem cukrzykiem typ 1. W pierwszej ciąży właśnie miałam wyższy cukier i tak już zostało, okazało się, że to nie cukrzyca ciążowa tylko normalna. Więc ja się kłuje do każdego posiłku, nie miączcie 😛
A jeśli bierze się insulinę to jeść można wszystko. W 1 ciąży nie brałam insuliny bo moja trzustka jeszcze pracowała i dietą sobie regulowalam więc schudłam w ciąży. A teraz biorę insulinę i jem co chcę 🤷😛😇
 
reklama
Dziewczyny a jak u Was ze spaniem? 😉 Bo u mnie jest jakaś tragedia ostatnio, nim zasnę to z pół godziny przewracam się po łóżku, w nocy się budzę i nie mogę znaleźć sobie miejsca na łóżku, a jak już się obudzę to jest max 6:30 i po spaniu, mijają dwie godziny i już mi się oczy zamykają ale zasnąć nie zasnę 🙈🙈
Jakbym o sobie czytała 😅
 
Do góry