reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny, niestety będę musiała się z Wami pożegnać. Serduszko przestało bić :( Na szczęście trafiłam na super Panią doktor, która już mnie pokierowała co dalej. Także życzę Wam i Waszym dzidziutkom wszystkiego dobrego! Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki! ❤✊✊
Kochana, bardzo mi przykro 😭 Dwie straty w jednym roku 🙁 Mam nadzieję, że się nie poddacie i doczekacie upragnionego dziecka. Przesyłam dużo siły.
 
reklama
Dziewczyny, niestety będę musiała się z Wami pożegnać. Serduszko przestało bić :( Na szczęście trafiłam na super Panią doktor, która już mnie pokierowała co dalej. Także życzę Wam i Waszym dzidziutkom wszystkiego dobrego! Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki! ❤✊✊


Jejku 😞 bardzo mi przykro 😞 nie poddawaj się, wszystko się ułoży i będzie dobrze. Wszystko się uda w swoim czasie ✊ uważaj na siebie 💕
 
Dziewczyny, niestety będę musiała się z Wami pożegnać. Serduszko przestało bić :( Na szczęście trafiłam na super Panią doktor, która już mnie pokierowała co dalej. Także życzę Wam i Waszym dzidziutkom wszystkiego dobrego! Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki! ❤✊✊
Tak mi przykro !!;( współczuje Ci bardzo :( trzymaj się i dbaj o siebie!! ❤️❤️Jeszcze będzie pięknie, zobaczysz ....:)
 
Kochana, bardzo mi przykro 😭 Dwie straty w jednym roku 🙁 Mam nadzieję, że się nie poddacie i doczekacie upragnionego dziecka. Przesyłam dużo siły.

Wlasnie tak egoistycznie pomyslalam przez chwile o sobie, ze wiem co moze czuc. Bo byc moze i ja znow to przezyje, roznie bywa. I to chyba najgorsze, ze kolejna porazka. @KB93 ja prdl 3maj sie, wiem jak teraz moze ci byc dziadowsko ciezko, nie bede pisac, ze ulozy sie, bo teraz tak tego nie widzisz. Ale moge jedyne co 3mac kciuki abys podniosla sie, opracowała te strate. Porob badania i abys szybko mogła zostać mama, zycze ci tego z calego serca, bo nie ma nic gorszego jak ZNOWU porażka.
 
Już po. Nie zrobiła USG bo jest za wcześnie. Doktor mnie uspokoiła, ze wyniki Ok, mam powtórzyć betę 24.08 bo wtedy powinna wynosić 5 tys. Luteinę dalej mam brać , a jak będzie bolał brzuch to nospa albo paracetamol. Mam wizytę stacjonarna na 1.09 i wtedy już powinna widzieć serduszko :)
To w sumie wszystko opracowane i czekac do wrzesnia, zleci.
 
Dziewczyny, dziękuję Wam pięknie za te wszystkie miłe słowa 😘. Przyznam Wam szczerze, że jak usłyszałam tydzień temu, że serduszko wolno bije, to byłam na to "przygotowana", jednak do końca miałam nadzieję, że będzie ok. Zawsze trzeba być dobrej myśli.
Mogę Wam obiecać, że na pewno się nie poddam i zrobię wszystko, żeby w końcu zostać mamą 😊🥰. Buziaki!
 
Dziewczyny, dziękuję Wam pięknie za te wszystkie miłe słowa 😘. Przyznam Wam szczerze, że jak usłyszałam tydzień temu, że serduszko wolno bije, to byłam na to "przygotowana", jednak do końca miałam nadzieję, że będzie ok. Zawsze trzeba być dobrej myśli.
Mogę Wam obiecać, że na pewno się nie poddam i zrobię wszystko, żeby w końcu zostać mamą 😊🥰. Buziaki!
Tak bardzo mi przykro. Nie wiem co napisać. Życzę z calego serca żeby ułożyło sie po twojej myśli i zebys zostala szczęśliwą mamusią.
 
Dziewczyny, dziękuję Wam pięknie za te wszystkie miłe słowa 😘. Przyznam Wam szczerze, że jak usłyszałam tydzień temu, że serduszko wolno bije, to byłam na to "przygotowana", jednak do końca miałam nadzieję, że będzie ok. Zawsze trzeba być dobrej myśli.
Mogę Wam obiecać, że na pewno się nie poddam i zrobię wszystko, żeby w końcu zostać mamą 😊🥰. Buziaki!

Bardzo mi przykro :(
Masz cudowne nastawienie, na pewno zostaniesz mamą 😘
Jeśli chcielibyście wykonać badania genetyczne kosmówki, służę radą. jak coś to pisz i powodzenia dla Was! 😘
 
reklama
Dziewczyny, dziękuję Wam pięknie za te wszystkie miłe słowa 😘. Przyznam Wam szczerze, że jak usłyszałam tydzień temu, że serduszko wolno bije, to byłam na to "przygotowana", jednak do końca miałam nadzieję, że będzie ok. Zawsze trzeba być dobrej myśli.
Mogę Wam obiecać, że na pewno się nie poddam i zrobię wszystko, żeby w końcu zostać mamą 😊🥰. Buziaki!
Trzymaj się, Kochana!!! Oby szybko zaświeciło dla Ciebie słońce.
 
Do góry