reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny, ja dziś stwierdziłam, że przesunę swoją wizytę u ginekologa, bo byłabym wówczas 5t5d a przesunęłam na rowno 6t0d, niby tylko dwa dni, jednak wiadomo wszystko się szybko zmienia, może się uda wtedy cos więcej juz zobaczyc 🤞🏻 za mną dwa dni pracy, niby nie robię prawie nic ale bóle w krzyżu przy dłuższym staniu plus zmęczenie sprawiają, że sama nie wiem czy nie pójdę do lekarza po L4
 
Teraz chyba Luteina jako jedyny progesteron jest w ciąży na kod C :)

@KB93 czekamy na info ✊✊✊
Dziewczyny, niestety będę musiała się z Wami pożegnać. Serduszko przestało bić :( Na szczęście trafiłam na super Panią doktor, która już mnie pokierowała co dalej. Także życzę Wam i Waszym dzidziutkom wszystkiego dobrego! Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki! ❤✊✊
 
Dziewczyny, niestety będę musiała się z Wami pożegnać. Serduszko przestało bić :( Na szczęście trafiłam na super Panią doktor, która już mnie pokierowała co dalej. Także życzę Wam i Waszym dzidziutkom wszystkiego dobrego! Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki! ❤✊✊
O nie ! A ja liczyłam tu na dobre wieści... bardzo mi przykro, 3maj się cieplutko !
 
Dziewczyny, niestety będę musiała się z Wami pożegnać. Serduszko przestało bić :( Na szczęście trafiłam na super Panią doktor, która już mnie pokierowała co dalej. Także życzę Wam i Waszym dzidziutkom wszystkiego dobrego! Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki! ❤✊✊
Ojej bardzo mi przykro 😪😪😪
 
reklama
Dziewczyny, niestety będę musiała się z Wami pożegnać. Serduszko przestało bić :( Na szczęście trafiłam na super Panią doktor, która już mnie pokierowała co dalej. Także życzę Wam i Waszym dzidziutkom wszystkiego dobrego! Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki! ❤✊✊
Trzymaj się 🥺🥺🥺i powodzenia aby niebawem znów zaświeciło Ci słoneczko ❤️
 
Do góry