reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Mnie też bolą plecy w odcinku krzyżowym, są dni, że odpuszcza, a są takie, że boli mocno i się tym stresuję 😔
Nie stresuj się. Ja miałam bóle pleców gdzie obudziłam się w nocy jak poparzona. Ginekolog powiedział, że w początkowym okresie to normalne nawet silne bóle bo wszystko się rozciąga i przygotowuje pod maluszka:)
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Nieśmiało się witam.🤗
Owulację miałam 31.07 (plus /minus dzien).
Ostatnia miesięczna 8.07(mam cykle +35 dni). Beta wczoraj prawie 1500. Jutro robię powtórkę. Pierwsze dwie bety ladnie przyrosły. W ten piątek mam lekarza. Powiedzcie mi, na bijące serduszko pewnie będzie za wcześnie?
Witamy kolejną Staraczkę :)
U mnie serduszko było widać w 5+6 :)
 
@Kropka29 tak, zrobię 🙂 dostałam właśnie skierowanie od położnej, bez problemu wiec lecę w piątek na 7.30 i będziemy sprawdzać ✊

Zapytalam jej też, czy umawiając wizytę przez ginekolog prowadzenie ciąży lekarz zrobi USG czy trzeba mieć oddzielne skierowanie i umawiać się przez badanie USG ale odpisała mi, ze lekarz bez problemu zrobi USG w tej pierwszej opcji 🙂 także tutaj jest inna opinia niż któraś z Was pisała. Zapytam też w sobotę bo mam konsultację wyników badań i mam dostać info co dalej robić.
 
Dziewczyny, czy któraś Was jest/ była w nałogu papierosowym? Ja cały czas podpalałam iqosa, a jak zobaczyłam 2 kreski to połamałam wszystkie fajki jakie miałam na mieszkaniu! 🙈
Póki co trzymam się Ok, ale z racji takiej, ze w ogóle nie jest mi niedobrze, to moja psychika jest teraz na głodzie 🤷‍♀️
Ja rzuciłam palenie jakoś 2 miesiące przed zajściem w ciążę, czasem podpalałam ale bardzo rzadko, natomiast w cyklu w którym się udało wg nie paliłam 🙃 ale w głowie mi dalej siedzi żeby sobie zapalić oczywiste jest ze tego nie zrobię ale jakas tam myśl z tyłu głowy siedzi... chociaż z dnia na dzień coraz mniej o tym myślę.
 
Dziewczyny wiecie co, chcialam te usg od tej lekarki co wczoraj bylam, wiec zadzwoniłam czy moge przyjsc po zdjecie z tego usg, ew zrobić telefonem sobie. Odmowila 🤣 bo nie ma na nim co podziwiac tak ujela, wiec powiedzialam, ze chcialam ocenic i miec dokumentację jak mocno zle ten pecherzyk wygląda. Odpowiedziała, ze moge umowic sie na wizyte i mi takie zrobi. 😅 olalam... nie bede sie wkurzac juz myśleć. Nie plamie, nie krwawie, nie mam boli, bez jaj. Jestem dobrej mysli, koniec z tym cyrkiem. 🤣
Ja to zauwazylam, ze jak sobie robie dluzsze spacerki to chwile zakuje mnie cos, bo ogolem na codzień samochod i samochod. Chociaz maz terroryzuje i karze mi lezec 😁😆
 
reklama
@Kropka29 tak, zrobię 🙂 dostałam właśnie skierowanie od położnej, bez problemu wiec lecę w piątek na 7.30 i będziemy sprawdzać ✊

Zapytalam jej też, czy umawiając wizytę przez ginekolog prowadzenie ciąży lekarz zrobi USG czy trzeba mieć oddzielne skierowanie i umawiać się przez badanie USG ale odpisała mi, ze lekarz bez problemu zrobi USG w tej pierwszej opcji 🙂 także tutaj jest inna opinia niż któraś z Was pisała. Zapytam też w sobotę bo mam konsultację wyników badań i mam dostać info co dalej robić.
Może rzeczywiście zależy to od placówki i skąd jest położna 🤔 No cóż, przekonamy się na własnej skórze niedługo 😁
 
Do góry