reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Przyrost jest 💪krew i tsh Oki! ❣️😍
 

Załączniki

  • AD80DF64-28EB-4B92-87BE-538AAB5459EE.png
    AD80DF64-28EB-4B92-87BE-538AAB5459EE.png
    129,5 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Dziewczyny, czy któraś Was jest/ była w nałogu papierosowym? Ja cały czas podpalałam iqosa, a jak zobaczyłam 2 kreski to połamałam wszystkie fajki jakie miałam na mieszkaniu!
Póki co trzymam się Ok, ale z racji takiej, ze w ogóle nie jest mi niedobrze, to moja psychika jest teraz na głodzie 🤷‍♀️
Ja paliłam przed pierwszą ciążą, ale już 2 dni przed testem przestało mnie ciągnąć, paliłam z przyzwyczajenia. Przez całą ciążę ani razu potem nie miałam chcicy na papierosa, ale czasem szłam sobie w moje ulubione miejsca do palenia i po prostu tam siedziałam. Nie wróciłam potem do palenia, już 3 lata. :)
 
Stresuje mnie jutrzejszy dzień w pracy, ciąża jest jeszcze bardzo wczesna, nie chciałabym się tym teraz z nikim dzielić, a tam nie mam wyjścia, bo inaczej nie ma co liczyć na jakieś taryfy ulgowe.. ginekolog powiedział, że pracodawca ewentualnie może mi wystawić zakaz pracy o ile nie będzie miał dla mnie innego stanowiska, tu niestety ciężarne rzadko kiedy są na L4 przez całą ciążę..
 
Stresuje mnie jutrzejszy dzień w pracy, ciąża jest jeszcze bardzo wczesna, nie chciałabym się tym teraz z nikim dzielić, a tam nie mam wyjścia, bo inaczej nie ma co liczyć na jakieś taryfy ulgowe.. ginekolog powiedział, że pracodawca ewentualnie może mi wystawić zakaz pracy o ile nie będzie miał dla mnie innego stanowiska, tu niestety ciężarne rzadko kiedy są na L4 przez całą ciążę..

Czemu rzadko ? A czym sie zajmujesz ?
 
Czemu rzadko ? A czym sie zajmujesz ?
Tutaj twierdzą, że ciąża to nie choroba i kobiety powinny być w tym czasie aktywne, L4 wystawia ginekolog jedynie gdy ciąża jest zagrożona. Pracuje na magazynie, praca fizyczna, dźwiganie po 10-15-20kg to norma, ciągłe schylanie, 8-9 godzin na nogach, w ciągłym ruchu.
 
Ja z takich ciążowych dolegliwości to od 3 tyg mam bolące i wrazliwe piersi. Od 2 tyg ból pleców w dolnym odcinku jak przed okresem i pobolewa mnie podbrzusze. Czasami zakłuły jajniki.
 
reklama
Tutaj twierdzą, że ciąża to nie choroba i kobiety powinny być w tym czasie aktywne, L4 wystawia ginekolog jedynie gdy ciąża jest zagrożona. Pracuje na magazynie, praca fizyczna, dźwiganie po 10-15-20kg to norma, ciągłe schylanie, 8-9 godzin na nogach, w ciągłym ruchu.

Rozumiem, ale przy takim dzwiganiu brałabym l4 u kogo sie da, moja koleżanka dzwigala w sklepie spożywczym i poronila.
 
Do góry