reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny bola was jajniki podbrzusze ? Mnie nic od 2,3 dni. Tyle co piersi. Mysle czy to dobry czy zly znak.
Mnie podbrzusze boli od poniedziałku, jakbym miała zaraz dostać okres, z jednej strony martwi mnie to ale wiem, że to w sumie normalne, ginekolog tez mi dziś powiedział, żeby się tym nie przejmować, takie uroki początków ciąży, ale piersi akurat jednego dnia bolą okropnie, następnego dnia prawie wcale 🤷🏼‍♀️
 
Ale się cieszę ❤ dziękuję Wam za dobre słowa i wsparcie 🥰

Ciekawi mnie tylko który to teraz tydzień bo z tych przedziałów to
5tyd zaczyna się od 227
6 tydz zaczyna się od 158
Apka z OM pokazuje dziś 5+0 czyli 6 tydz. 🤔 ?

@Chocolate1 Mnie tez brzuch przestał boleć i boli tylko momentami przy właśnie jakimś szybkim ruchu jak wstanie czy jak jakoś się położę ze zgiętą nogą na boku itp. 🙂
 
Słyszałam bardzo dużo dobrych opinii o tym szpitalu, mają też lekarzy którzy są bardzo polecani i mają super opinie. Jeśli chodzi o wygląd to z tego co słyszałam to aktualnie jeszcze mają albo dopiero co mieli remont całego oddziału położniczego :) Więc podobno sporo się tam pozmieniało :) Mam koleżankę, która rodziła tam na początku roku i była bardzo zadowolona, akurat ona jeszcze trafiła na remont ale i tak nie narzekała :)
Ja tam mam znajomą położną i też chwaliła, więc go rozważałam przy pierwszej ciąży, ale po wizycie tam fizycznie skreśliłam go, bo naprawdę wyglądał jak umieralnia, ale jeśli był remont to może jest lepiej. Mimo wszystko zachęcam do wizyty przed podjęciem decyzji. Ja planowałam rodzić na Żelaznej (z tym, że oni bardzo naciskają na poród sn, robią mało cc), ale nie było miejsc i przewieźli mnie do szpitala Świętej Rodziny na Madalińskiego. Jeśli chodzi o warunki to oba są bardzo dobre. A szpital na Karowej jest polecany do trudnych ciąż, planowanych cesarek itp. bo mają tam najlepszy sprzęt i najtrudniejsze przypadki tam przewożą.
Przy tej ciąży nie wiem czy będę jechać rodzić do Warszawy, przy moim pierwszym Klusku mieszkaliśmy na Woli i na porodówkę pojechałam tramwajem. :D Teraz mamy ponad 40 km, a to jednak godzina drogi, więc się muszę zastanowić.
 
Ostatnia edycja:
Ale się cieszę ❤ dziękuję Wam za dobre słowa i wsparcie 🥰

Ciekawi mnie tylko który to teraz tydzień bo z tych przedziałów to
5tyd zaczyna się od 227
6 tydz zaczyna się od 158
Apka z OM pokazuje dziś 5+0 czyli 6 tydz. 🤔 ?

@Chocolate1 Mnie tez brzuch przestał boleć i boli tylko momentami przy właśnie jakimś szybkim ruchu jak wstanie czy jak jakoś się położę ze zgiętą nogą na boku itp. 🙂
Z tego co czytałam to większość ginekologów liczy skończone tygodnie czyli jak jest 5+ to 5 tydzień, a na apce będzie 6 😜
 
Cześć 🥰dołączam do grupy, mam nadzieję wszystko szybko nadrobić
Termin połowa kwietnia
Pierwsza wizyta u lekarza to 16.08,wyliczył 5,5 tc. Na usg było widać tylko pęcherzyk oraz ciałko żółte. Powiedział, że na ten etap jest to ok. Kolejna wizyta 30.08
Przed wizytą zrobiłam badania i wyszedł mi za wysoki cukier 101😭i troszkę mnie to martwi, bo nigdy wcześniej nie miałam takich problemów 😭dostalam skierowaniena badanie krzywej cukrowej.
Oprócz delikatnego bólu piersi, czasem głowy i podbrzusza większych objawów nie mam.. Ale im więcej czytam tym bardziej się przekonuję, że nie każda kobieta ma wszytskie typowo ciążowe objawy

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy 🥰obyśmy spokojnie dotrwały ❤️
Mamy taką samą historię. :D Byłam na wizycie 16.08, teoretycznie był wtedy 6+0, ale lekarz powiedział, że jest pęcherzyk młodszy i też był sam pęcherzyk ciążowy oraz ciałko żółtkowe. :)
 
reklama
Dziewczyny bola was jajniki podbrzusze ? Mnie nic od 2,3 dni. Tyle co piersi. Mysle czy to dobry czy zly znak.
Raz mam taki dzien ze cycki bola, kluje w podbrzuszu cos a raz jakbym w ciąży nie byla. Kazdy lekarz ci powie ze to indywidualne i nieobowiazkowe (w sensie ze obecnosc i sila objawow nie oznacza cos zlego). Poza tym nie mamy na to wplywu, nie ma sie co nakręcać tym ciągle.
 
Do góry