reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Raz mam taki dzien ze cycki bola, kluje w podbrzuszu cos a raz jakbym w ciąży nie byla. Kazdy lekarz ci powie ze to indywidualne i nieobowiazkowe (w sensie ze obecnosc i sila objawow nie oznacza cos zlego). Poza tym nie mamy na to wplywu, nie ma sie co nakręcać tym ciągle.
Mądrze mówisz ☺️ To ja mam dokładnie tak samo, raz boli mniej raz bardziej, czasem coś dziabnie w podbrzuszu, a czasem lekko zemdli. Muszę uczyć się od Was tego spokoju i cierpliwości 😉
Tak w ogóle to miło widzieć tu znajomy nick 🌺
 
Dziewczyny, czy któraś Was jest/ była w nałogu papierosowym? Ja cały czas podpalałam iqosa, a jak zobaczyłam 2 kreski to połamałam wszystkie fajki jakie miałam na mieszkaniu! 🙈
Póki co trzymam się Ok, ale z racji takiej, ze w ogóle nie jest mi niedobrze, to moja psychika jest teraz na głodzie 🤷‍♀️
 
Dziewczyny, czy któraś Was jest/ była w nałogu papierosowym? Ja cały czas podpalałam iqosa, a jak zobaczyłam 2 kreski to połamałam wszystkie fajki jakie miałam na mieszkaniu! 🙈
Póki co trzymam się Ok, ale z racji takiej, ze w ogóle nie jest mi niedobrze, to moja psychika jest teraz na głodzie 🤷‍♀️

Polecam słonecznik 😅🤣 ja nie pale, ale rodzice tak sie oduczyli i duzo mietuskow.
 
Powiem Wam że mimo dobrych wiadomości teraz zaczynam się stresować czy to nie za mało 🤔😅 te moje 210 U/l wyglada biednie przy tych tysiącach i przedziałach, które są podane.
A to teoretycznie już 21 dzień po owulacji wg. aplikacji.

Ciągły stres chyba mnie czeka. Ciągle znajdzie się coś nowego do stresowania się 🙄.
 
Powiem Wam że mimo dobrych wiadomości teraz zaczynam się stresować czy to nie za mało 🤔😅 te moje 210 U/l wyglada biednie przy tych tysiącach i przedziałach, które są podane.
A to teoretycznie już 21 dzień po owulacji wg. aplikacji.

Ciągły stres chyba mnie czeka. Ciągle znajdzie się coś nowego do stresowania się 🙄.
Luuuuzik wiesz ile ja mialam w 28 dc ? 12.99 a 2 dni pozniej 69.99 🤣 a reszta w tysiacach...
 
Powiem Wam że mimo dobrych wiadomości teraz zaczynam się stresować czy to nie za mało 🤔😅 te moje 210 U/l wyglada biednie przy tych tysiącach i przedziałach, które są podane.
A to teoretycznie już 21 dzień po owulacji wg. aplikacji.

Ciągły stres chyba mnie czeka. Ciągle znajdzie się coś nowego do stresowania się 🙄.

No coś ty, nie nakręcaj się i nie ufaj apce, że akurat wtedy miałaś owulację, bo to może być plus minus kilka dni :) Dzisiaj 210 a za 3 dni już będzie w tysiącach :D
 
Powiem Wam że mimo dobrych wiadomości teraz zaczynam się stresować czy to nie za mało 🤔😅 te moje 210 U/l wyglada biednie przy tych tysiącach i przedziałach, które są podane.
A to teoretycznie już 21 dzień po owulacji wg. aplikacji.

Ciągły stres chyba mnie czeka. Ciągle znajdzie się coś nowego do stresowania się 🙄.
Przy becie najważniejsze jest żeby rosła, więc jak chcesz ją kontrolować to koleją trzeba zrobić po 48h i musi urosnąć minimum 66%
Ja betę robiłam tylko na potwierdzenie ciąży i lekarz nie zalecał ponownych badań
 
reklama
Do góry