reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja bym chciała UCZKiN 🙈

To czekamy razem bo ja 04.09, damy radę 💪 😁

Tak, mam zainstalowany Mój kalendarzyk (bo z niego korzystałam przed ciążą) i Preglife i pokazuje mi jeden dzień rozbieżności :)
Ja też mam mój kalendarzyk i Preglife obydwie pokazują tak samo. Ciekawe od czego to zależy 🤔
 
Ja bym chciała UCZKiN 🙈
Czemu tam? Trafiłam tam raz na IP pod koniec pierwszej ciąży i byłam kilka razy na szkole rodzenia i to najbardziej obskurny szpital jaki widziałam.

Jeśli chodzi o Luxmed to z czystym sumieniem polecam oddział na Chmielnej. Chodzą tam same babeczki w ciąży, dzięki czemu nie ma kolejek do pobrania krwi, Panie przesympatyczne, aż się chciało chodzić. No i miałam USG na każdej wizycie. Wiem, że Pani doktor miała na imię Anna, ale musiałabym sprawdzić nazwisko.
 
Cześć 🥰dołączam do grupy, mam nadzieję wszystko szybko nadrobić
Termin połowa kwietnia
Pierwsza wizyta u lekarza to 16.08,wyliczył 5,5 tc. Na usg było widać tylko pęcherzyk oraz ciałko żółte. Powiedział, że na ten etap jest to ok. Kolejna wizyta 30.08
Przed wizytą zrobiłam badania i wyszedł mi za wysoki cukier 101😭i troszkę mnie to martwi, bo nigdy wcześniej nie miałam takich problemów 😭dostalam skierowaniena badanie krzywej cukrowej.
Oprócz delikatnego bólu piersi, czasem głowy i podbrzusza większych objawów nie mam.. Ale im więcej czytam tym bardziej się przekonuję, że nie każda kobieta ma wszytskie typowo ciążowe objawy

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy 🥰obyśmy spokojnie dotrwały ❤️
 
Dziewczyny.... już są!

Ja chyba.. nawet już nie chyba ale ... ja jestem w ciąży ❤❗

Moja beta to 210,6 U/l.
Boże tak się bałam kliknąć w ten wynik !! 😅🥺

Do tego mam TSH, które wynosi 2.17 i spadło bo w listopadzie 2020 było 3.1 więc tutaj tez mam ogromne nadzieje, że może nie jest najlepiej ale jest w miarę ok i nic tu nie grozi strasznego bo ono spadło a nie rośnie!
Poza tym mocz, morfologia ok. Jedynie glukoza 97 a max jest 99 wiec przy granicy bo dla kobiet w ciąży jest 92 to nawet ponad.
 

Załączniki

  • f49ca7e4-35a8-4237-ad2d-f943336f17ac.jpg
    f49ca7e4-35a8-4237-ad2d-f943336f17ac.jpg
    41,6 KB · Wyświetleń: 43
Dziewczyny.... już są!

Ja chyba.. nawet już nie chyba ale ... ja jestem w ciąży ❤❗

Moja beta to 210,6 U/l.
Boże tak się bałam kliknąć w ten wynik !! 😅🥺

Do tego mam TSH, które wynosi 2.17 i spadło bo w listopadzie 2020 było 3.1 więc tutaj tez mam ogromne nadzieje, że może nie jest najlepiej ale jest w miarę ok i nic tu nie grozi strasznego bo ono spadło a nie rośnie!
Poza tym mocz, morfologia ok. Jedynie glukoza 97 a max jest 99 wiec przy granicy bo dla kobiet w ciąży jest 92 to nawet ponad.
Gratuluję ❤️
Również mam za wysoki cukier.. Zobaczymy co powie krzywa cukrowa, bo podobno 1 zły wynik jeszcze nic nie oznacza i trzeba go potwierdzić
 
Czemu tam? Trafiłam tam raz na IP pod koniec pierwszej ciąży i byłam kilka razy na szkole rodzenia i to najbardziej obskurny szpital jaki widziałam.

Jeśli chodzi o Luxmed to z czystym sumieniem polecam oddział na Chmielnej. Chodzą tam same babeczki w ciąży, dzięki czemu nie ma kolejek do pobrania krwi, Panie przesympatyczne, aż się chciało chodzić. No i miałam USG na każdej wizycie. Wiem, że Pani doktor miała na imię Anna, ale musiałabym sprawdzić nazwisko.
Słyszałam bardzo dużo dobrych opinii o tym szpitalu, mają też lekarzy którzy są bardzo polecani i mają super opinie. Jeśli chodzi o wygląd to z tego co słyszałam to aktualnie jeszcze mają albo dopiero co mieli remont całego oddziału położniczego :) Więc podobno sporo się tam pozmieniało :) Mam koleżankę, która rodziła tam na początku roku i była bardzo zadowolona, akurat ona jeszcze trafiła na remont ale i tak nie narzekała :)
 
Dziewczyny.... już są!

Ja chyba.. nawet już nie chyba ale ... ja jestem w ciąży ❤❗

Moja beta to 210,6 U/l.
Boże tak się bałam kliknąć w ten wynik !! 😅🥺

Do tego mam TSH, które wynosi 2.17 i spadło bo w listopadzie 2020 było 3.1 więc tutaj tez mam ogromne nadzieje, że może nie jest najlepiej ale jest w miarę ok i nic tu nie grozi strasznego bo ono spadło a nie rośnie!
Poza tym mocz, morfologia ok. Jedynie glukoza 97 a max jest 99 wiec przy granicy bo dla kobiet w ciąży jest 92 to nawet ponad.
Cudowna wiadomośc! ❣️Gratulacje ! ;)
 
reklama
Do góry