reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja bym chciała UCZKiN 🙈

To czekamy razem bo ja 04.09, damy radę 💪 😁

Tak, mam zainstalowany Mój kalendarzyk (bo z niego korzystałam przed ciążą) i Preglife i pokazuje mi jeden dzień rozbieżności :)
Fajnie nie czekac samotnie 😉
Niestety z tego co zrozumiałam jak sie umawialam to lekarz dopiero usg zleci a zbada mnie tylko pewnie palpacyjnie i wywiad. Masakra 🤣

Mnie jedna apka pokazuje 5+2 a a druga 5+3 a kalkulatory w netach to juz w ogole czasem ledwie skonczony 5 tydzien :p
 
reklama
Fajnie nie czekac samotnie 😉
Niestety z tego co zrozumiałam jak sie umawialam to lekarz dopiero usg zleci a zbada mnie tylko pewnie palpacyjnie i wywiad. Masakra 🤣

Mnie jedna apka pokazuje 5+2 a a druga 5+3 a kalkulatory w netach to juz w ogole czasem ledwie skonczony 5 tydzien :p
U mnie też bardzo prawdopodobnie tak się skończy z usg 🤣 aczkolwiek mam nadzieję, że jednak trafię na lekarkę która zrobi od ręki a nie wystawi skierowanie 😅 u mnie jedna 5+2 a druga 5+1 więc jedziemy na tym samym wózku 😂
 
@Tymczasowa28, @Chocolate1 jasne, rozumiem.
Ja za to mam wspaniałych teściów. Uwielbiam ich, są jak najlepsi przyjaciele 😊 mega mi się poszczęściło dlatego chcemy powiedziec rodzicom razem 😊😊
Zawsze jak mówię, że na urlop jadę do teściów to każdy na mnie krzywo patrzy że jak że co 🤣 a ja uch uwielbiam i kocham spędzać tam czas 💕 mega nas wspierają, są wyrozumiali i mamy wspaniały kontakt 🥰

Co do porodu to ja też sobie upatrzyłam UCZKiN tak jak @Kropka29 a z aplikacji to też używam preglife 🙂
 
@Tymczasowa28, @Chocolate1 jasne, rozumiem.
Ja za to mam wspaniałych teściów. Uwielbiam ich, są jak najlepsi przyjaciele 😊 mega mi się poszczęściło dlatego chcemy powiedziec rodzicom razem 😊😊
Zawsze jak mówię, że na urlop jadę do teściów to każdy na mnie krzywo patrzy że jak że co 🤣 a ja uch uwielbiam i kocham spędzać tam czas 💕 mega nas wspierają, są wyrozumiali i mamy wspaniały kontakt 🥰

Co do porodu to ja też sobie upatrzyłam UCZKiN tak jak @Kropka29 a z aplikacji to też używam preglife 🙂
Moi teściowie tez są Oki. Czuje się w ich towarzystwie swobodnie i ogólnie lubię z nimi spędzać czas. Nie chce im póki co mówić o ciąży, bo uważam, ze póki co im mnie osób wie, tym lepiej dla mojego zdrowia psychicznego.. zreszta ja sama jesczze nie byłam na wizycie , sugeruje się jedynie betą. Ale tak jak mówię Kochana - to jestem ja, każda z nas jest inna i robi jak uważa :*
 
reklama
Do góry