reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Właśnie aż dziwne dla mnie to, ja na NFZ zawsze miałam USG nawet jak tylko przychodziłam na cytologię. A tu jeszcze się za to płaci. A szczególnie nie wyobrażam sobie tego, ginekolog potem będzie oceniał zarodek, pęcherzyk itp. z samych zdjęć jakie przyniesie się z USG? 😵
Nie, ocenia z nagrania ktore ma w systemie razem z opisem specjalisty, każdy ma dostęp do tego nawet pacjent
 
Dziewczyny a macie już wybrane takie swoje szpitale gdzie będziecie chciały rodzic ? Wiem że to wcześnie, ale wierze że wiele dziewczyn, tak jak ja, myślało o tym od dawna :)
 
Po to tu jesteśmy :) U mnie aktualnie o tym że jestem w ciąży wie tylko mąż i chciałabym żeby tak pozostało co najmniej do prenatalnych, więc też nie bardzo mam kogo pytać 😅
Tez właśnie sie na razie przed nikim nie wynurzam, wie tylko mąż, ja no i Wy :p
Siedze sobie i cichutko podczytuje o waszych wizytach i nie moge sie doczekac swojej :)
Niestety dopiero mam na 2 września.
Jak ja wytrzymam...
 
Czy w roznych kalkulatorach i apkach tez macie takie rozbieżności wieku ciąży?
U mnie kazda inaczej pokazuje... jakich uzywacie i wydaja wam sie najrzetelniejsze?
 
reklama
Dziewczyny a macie już wybrane takie swoje szpitale gdzie będziecie chciały rodzic ? Wiem że to wcześnie, ale wierze że wiele dziewczyn, tak jak ja, myślało o tym od dawna :)
Ja bym chciała UCZKiN 🙈
Tez właśnie sie na razie przed nikim nie wynurzam, wie tylko mąż, ja no i Wy :p
Siedze sobie i cichutko podczytuje o waszych wizytach i nie moge sie doczekac swojej :)
Niestety dopiero mam na 2 września.
Jak ja wytrzymam...
To czekamy razem bo ja 04.09, damy radę 💪 😁
Czy w roznych kalkulatorach i apkach tez macie takie rozbieżności wieku ciąży?
U mnie kazda inaczej pokazuje... jakich uzywacie i wydaja wam sie najrzetelniejsze?
Tak, mam zainstalowany Mój kalendarzyk (bo z niego korzystałam przed ciążą) i Preglife i pokazuje mi jeden dzień rozbieżności :)
 
Do góry