reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Właśnie wiem, dlatego bylam ciekawa od którego tygodnia, bo te zdania sa podzielone wlasnie mocno. Przy córce dopiero w 8 tyg sluchalam serducha. Kolezanka w 7 słuchała i chcialam miec orientację jak to teraz wyglada
 
Dziewczyny czy któraś z Was wzięła zwolnienie od lekarza poz przed wizytą u gina. Ja czuję że nie wytrzymam do 24...ja chodzę po domu i co chwilę się pokładam to mi lepiej, głową mnie nie boli...
 
Ja staram się pić ok. 2l wody dziennie. Nie mam z tym dużego problemu 🙂

W ogóle czuje się nadal dobrze ale dzis nie mogłam kompletnie spac! Mam wrażenie że zamiast senności dopada mnie bezsenność 🙄 i spałam tylko ze 4h i rano dziwnie się przez to czułam. Poza tym bez zmian, co jakiś czas pobolewa podbrzusze i chyba jajnik bo po lewej stronie wszystko boli. I mam coraz bardziej wrażliwe sutki, zwłaszcza lewego. A sikam chyba ze 40 razy dziennie. Wczoraj w nocy to z 5 razy wstawałam jak nie mogłam usnać 🤣

Czekam do środy bo wtedy lecę na badania i pierwszą betę 💕
Został mi ostatni test i chyba zrobię go jutro rano lub w środę przed badaniami hehe... kusi 😀
 
Dziewczyny czy któraś z Was wzięła zwolnienie od lekarza poz przed wizytą u gina. Ja czuję że nie wytrzymam do 24...ja chodzę po domu i co chwilę się pokładam to mi lepiej, głową mnie nie boli...
Ja wzięłam w czw od innego lekarza normalne L4, jeszcze nie ciążowe, a od 30.08 zamierzam iść na ciążowe, już płatne 100%.
 
A w ogóle kiedy planujecie iść na L4 juz takie dłuższe?
Mąż wczoraj zadał mi takie pytanie i co ja myślę w tej sprawie i w zasadzie nie wiem.. mówię grudzień to na bank a on mówi że to będzie już 6 miesiąc, a ja.. no faktycznie, to nie, chyba wcześniej chce haha :D moze październik lub listopad max ?

Co Wy sobie myślicie? 🙂
 
Dziewczyny tez macie takie wahania nastrojów?
Ja na szczęście nie :)
A w ogóle kiedy planujecie iść na L4 juz takie dłuższe?
Mąż wczoraj zadał mi takie pytanie i co ja myślę w tej sprawie i w zasadzie nie wiem.. mówię grudzień to na bank a on mówi że to będzie już 6 miesiąc, a ja.. no faktycznie, to nie, chyba wcześniej chce haha :D moze październik lub listopad max ?

Co Wy sobie myślicie? 🙂
Ja bym chciała pracować jak najdłużej, jeśli wszystko by było okej to najwcześniej na koniec roku chciałabym iść na zwolnienie :)
 
reklama
A w ogóle kiedy planujecie iść na L4 juz takie dłuższe?
Mąż wczoraj zadał mi takie pytanie i co ja myślę w tej sprawie i w zasadzie nie wiem.. mówię grudzień to na bank a on mówi że to będzie już 6 miesiąc, a ja.. no faktycznie, to nie, chyba wcześniej chce haha :D moze październik lub listopad max ?

Co Wy sobie myślicie? 🙂

Ja juz poszlam z racji zmeczenia, maz chce abym duzo odpoczywała i dbala o siebie. Na ciążowe l4 bede szla za tydzień pewnie. Zreszta i tak nie wracam do swojej pracy, planuje je zmienić wiec nie zalezy mi.
 
Do góry