reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny myślicie że jak jutro pójdę to ginekolog określi mi date porodu ? Jutro będzie 7+4 wiec serduszko powinno już być prawda ? Czy może termin określa się później ? To moja pierwsza ciąża i nie bardzo wiem
 
Dziewczyny myślicie że jak jutro pójdę to ginekolog określi mi date porodu ? Jutro będzie 7+4 wiec serduszko powinno już być prawda ? Czy może termin określa się później ? To moja pierwsza ciąża i nie bardzo wiem
Też nie mam doświadczenia w tym temacie ale wydaje mi się, że już określi wstępną na podstawie wieku OM i tego co będzie widać na usg :)
 
Dziewczyny myślicie że jak jutro pójdę to ginekolog określi mi date porodu ? Jutro będzie 7+4 wiec serduszko powinno już być prawda ? Czy może termin określa się później ? To moja pierwsza ciąża i nie bardzo wiem
U mnie w 5+6 był już w stanie powiedzieć, że termin z USG to 7 kwiecień (z wyliczeń miesiączkowych byłby to 2 kwiecień).
 
Dziewczyny myślicie że jak jutro pójdę to ginekolog określi mi date porodu ? Jutro będzie 7+4 wiec serduszko powinno już być prawda ? Czy może termin określa się później ? To moja pierwsza ciąża i nie bardzo wiem
Serduszko pojawia się 22-23 dni po zapłodnieniu, więc musiałabyś mieć bardzo długie cykle żeby jeszcze go nie było.
 
Dziewczyny ja dziś chyba umrę...zaczęłam 6 tydzień i tak mnie dziś muli...tak mi bulga w brzuchu...do tego ból i zawroty głowy...a tu trzeba w pracy siedzieć i się skupić...eh...a Wy jak tam się trzymacie przy poniedziałku? Miałam mieć dziś wizytę u gina ale przełożyłam na 30 sierpnia coby było już wszystko widać pięknie.
Z rzeczy pozytywnych mój guzek się wchłania więc antybiotyki działają o nie będzie konieczne nacinanie!

Chwalcie się wizytami bo chyba dziś ich kilka miało być!

Cudownego tygodnia!
Mnie też strasznie boli głowa...jestem zmęczona...wizyta dopiero 24 sierpnia ale chyba zadzwonię do przychodni i poproszę choć o da trzy dni zwolnienia bo nie dsm rady jeszcze się skupić w pracy
 
reklama
Do góry