reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
I od kiedy liczy sie te dni ?
No owulację masz jeden dzień w miesiącu i wtedy musi dojść do zapłodnienia i od wtedy się to liczy, tylko większość z nas nie wie kiedy dokładnie ma owu. 😊 Ja mam regularne cykle po 28 dni, więc zakładam, że po 14 mam owulację, om była 5.07, więc owulacja 19.07, wiec minęło już 28 dni także liczę na serduszko dziś. 😁
 
No owulację masz jeden dzień w miesiącu i wtedy musi dojść do zapłodnienia i od wtedy się to liczy, tylko większość z nas nie wie kiedy dokładnie ma owu. 😊 Ja mam regularne cykle po 28 dni, więc zakładam, że po 14 mam owulację, om była 5.07, więc owulacja 19.07, wiec minęło już 28 dni także liczę na serduszko dziś. 😁

O to predko serducho sie pojawia. Kiedys ktos mi mowil, ze beta musi byc min 10 tys ale ja nie sprawdzalam jiz bety poza przyrostem, wiec nawet nie wiem jaka bete mam na dzien dzisiejszy.
 
No owulację masz jeden dzień w miesiącu i wtedy musi dojść do zapłodnienia i od wtedy się to liczy, tylko większość z nas nie wie kiedy dokładnie ma owu. 😊 Ja mam regularne cykle po 28 dni, więc zakładam, że po 14 mam owulację, om była 5.07, więc owulacja 19.07, wiec minęło już 28 dni także liczę na serduszko dziś. 😁

Liczac tym trybem, to powinno byc jiz serducho.
 
O to predko serducho sie pojawia. Kiedys ktos mi mowil, ze beta musi byc min 10 tys ale ja nie sprawdzalam jiz bety poza przyrostem, wiec nawet nie wiem jaka bete mam na dzien dzisiejszy.
Ja w pt miałam betę 8500, więc dzisiaj faktycznie powinna być powyżej 10 tyś. 😊

A co do picia to ja 2 litry zawsze wypijam - dziś już jestem po 2 herbatach (600), kawie (300) i 2 szklankach wody (500) do popicia lekarstw, a nie ma jeszcze południa. 😂
 
Ja w pt miałam betę 8500, więc dzisiaj faktycznie powinna być powyżej 10 tyś. 😊

A co do picia to ja 2 litry zawsze wypijam - dziś już jestem po 2 herbatach (600), kawie (300) i 2 szklankach wody (500) do popicia lekarstw, a nie ma jeszcze południa. 😂

Łohoho to ladnie, wodopój 😁 a ktory tydzien masz?
 
reklama
Do góry