reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja też jestem z tych niecierpliwych, dlatego wizytę miałam w 5+6 :)
Kolejną za to będę miała dopiero 1 września, więc w 8+6, więc też już odliczam dni :)
Do mnie na razie jeszcze nie do końca dociera fakt że po takim czasie się udało 🙈 Aczkolwiek im więcej dolegliwości ciążowych mam tym bardziej dopuszczam tę myśl do siebie 😂 Dziś powtórzę betę, mam nadzieję że będzie piękny przyrost 🥰
 
reklama
Do mnie na razie jeszcze nie do końca dociera fakt że po takim czasie się udało 🙈 Aczkolwiek im więcej dolegliwości ciążowych mam tym bardziej dopuszczam tę myśl do siebie 😂 Dziś powtórzę betę, mam nadzieję że będzie piękny przyrost 🥰
Też do wszystkiego podchodzę z dystansem, bo staraliśmy się rok.
Tak naprawdę najbardziej boję się chyba badań prenatalnych. Dopiero po nich może się uspokoję.
 
Dziewczyny od którego tygodnia brały was mdłości ja dzisiaj 4+4 i na razie 0 dolegliwości nawet piersi mnie nie bola jedynie przy mocniejszym dotyku.
Mam według apki taki sam tydzień i dzień. ❤️ Ja czasami czuję bóle jak na okres, wczoraj kłucie w jajniku a dziś czuje się świetnie. 😜
 
Ja na razie jestem zapisana dopiero na 7+5 ale chciałabym ją przełożyć gdzieś tak na tydzień wcześniej, poluję na wizytę na razie ;)

A migdały tak po prostu sobie jesz? Czy muszą być w jakiejś konkretnej postaci? Na razie wzięłam gumę miętową i jak nie myślę o tym czy mi niedobrze to jest trochę lepiej. Modlę się jedynie żeby nie doszły mi do tego wymioty, mdłości jeszcze jestem w stanie przeżyć ale wolałbym żeby obyło się bez wymiotów 😅
Ja tak samo. Pierwsza wizyta gdzieś 7+5... wolałabym szybciej.
 
Ja też jestem z tych niecierpliwych, dlatego wizytę miałam w 5+6 :)
Kolejną za to będę miała dopiero 1 września, więc w 8+6, więc też już odliczam dni :)

A co na tej wizycie było widać? :)
Pytam, dlatego, że w enelu umowili mi USG na 5t4d i myślę, że to trochę za wcześnie jednak. A tam z terminami strasznie cienko.
 
A co na tej wizycie było widać? :)
Pytam, dlatego, że w enelu umowili mi USG na 5t4d i myślę, że to trochę za wcześnie jednak. A tam z terminami strasznie cienko.
Widać było bijące serduszko :)
Natomiast ginekolog powiedział, że prawdopodobnie jeszcze dzień wcześniej, czyli 5+5 nic nie byłoby widać, więc miałam trochę farta.
 
reklama
Do góry