reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny, ja z szybkim pytankiem ☺️
Czy was też męczy biegunka? Przepraszam, że taki temat, ale po prostu od kilku dni kręci mnie w brzuchu i zastanawiam się, czy to ze stresu, czy jeden z normalnych objawów 🌺
Mi się zdarzyło kilka razy że niedługi czas (np ok 30 min) po zjedzeniu np obiadu musiałam lecieć pilnie do łazienki i to nie była miła wizyta, czułam się trochę jakbym grypę żołądkową miała 😅 Więc ja zdecydowanie bardziej w tę stronę niż zaparcia.
 
wszystko jest w porządku, ciaza rozwija sie prawidłowo, przesadziłam z prysznicem wczoraj albo nalezy zmniejszyć dawkę acardu jesli jeszcze sie powtórzy sytuacja.

Dzidzia urosła 5mm i machała rączka [emoji3059]

Jak dobrze ze was mam bo ja bym pewnie czekala do jutra az otworzą moja klinikę, zamiast od razu jechac na izbę przyjęć
Cieszę się że wszystko dobrze!
 
Hej dziewczyny, ja z szybkim pytankiem ☺️
Czy was też męczy biegunka? Przepraszam, że taki temat, ale po prostu od kilku dni kręci mnie w brzuchu i zastanawiam się, czy to ze stresu, czy jeden z normalnych objawów 🌺
Mnie męczą bąki chyba najbardziej 🙈 normalnie w wannie darmowe jacuzzi 🤣🤣🙈
A jeśli chodzi o wypróżnianie to ja niestety raz na 3 dni jakoś tak, ale biegunki nie miałam.
 
wszystko jest w porządku, ciaza rozwija sie prawidłowo, przesadziłam z prysznicem wczoraj albo nalezy zmniejszyć dawkę acardu jesli jeszcze sie powtórzy sytuacja.

Dzidzia urosła 5mm i machała rączka 🥰

Jak dobrze ze was mam bo ja bym pewnie czekala do jutra az otworzą moja klinikę, zamiast od razu jechac na izbę przyjęć
Ale ulga 🙃 Współczuję Ci tylko, że przeżyłaś w głowie koszmar póki nie dowiedziałaś się,że wszystko jest ok. Uff 😇😘
 
Leah to znaczy, że musialaś miec inne usg w szpitalu medicover i mimo pakietu musiałaś zapłacić 270zl??
Trochę tego nie rozumiem... skoro mamy pakiet z pracy i mamy tam prowadzenie ciąży za darmo i wszystkie te badania itd to czemu nagle musisz płacić za USG ?? 😞

Ja mam pakiet pojedynczy zdrowie extra od 01.09 bo sobie podniosłam ze zdrowie plus.
Tzn jeszcze nie wiem czy faktycznie zapłacę, badanie mam we wtorek- dam znać. Ja nie mam pakietu z pracy tylko opłacam prywatny i to jest prawie najwyższy pakiet u nich wiec jeśli faktycznie będzie trzeba dopłacić będę mega zła
 
Ja w zasadzie nie mam zaparć, raczej w 2ga stronę a do tego również większa ilość gazów 🤣

@Leah daj koniecznie znać jak to wyjdzie z tą płatnością .. dziwna sprawa. Płacisz za full opcje praktycznie, niby wszystko w cenie a tu płać extra. 🙄
 
Mnie dziś cały dzień kuje prawy jajnik 😥

W pewnym momencie się zastanawiałam czy to może być efekt cp, ale odganiam te chore myśli. Najgorzej, że do pierwszej wizyty mam tak diabelsko daleko, że jutro sprawdzę przyrost bety i spróbuję się umówić u innego. Może będą bliższe terminy. 😱
Też tak miałam. Cały dzień czułam kłucie w jajniku i też się zastanawiałam czy to nie cp. Na drugi dzień się uspokoiło😊
 
reklama
Do góry