reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

mysle ze to normalne ze boli jajnik, czasami nawet sie zastanawialam czemu nie boli ;) gorzej jak boli w podbrzuszu
W żadnej ciąży nie miałam takiego kłucia dlatego mnie zaniepokoiło, natomiast pobolewanie w podbrzuszu jak na okres na początku było w każdej ciąży i lekarz mówił, że to normalne. Na częściej wszytko jest ok😁
 
reklama
Dziewczyny od którego tygodnia brały was mdłości ja dzisiaj 4+4 i na razie 0 dolegliwości nawet piersi mnie nie bola jedynie przy mocniejszym dotyku.
 
Dziewczyny od którego tygodnia brały was mdłości ja dzisiaj 4+4 i na razie 0 dolegliwości nawet piersi mnie nie bola jedynie przy mocniejszym dotyku.
Mniej więcej jak zaczęłam 6 tydzień 😊 Na początku były słabe a teraz męczą cały dzień.
Nie każda kobieta musi mieć mdłości, może będziesz ta szczęściarą , którą one ominą😊 Nie przejmuj się brakiem objawów jeszcze będziesz ich miała dość 😁
 
Ja chyba nie będę tą szczęściarą, którą ominą bo rano trochę mi niedobrze ale po dłuższej chwili jestem w stanie normalnie zjeść. Ale za to jak dziś zjadłam śniadanie to tak mi się kotłuje w żołądku i jest mi tak niedobrze że masakra 🤢 Całe szczęście, że pracuje częściowo zdalnie więc tylko raz-dwa razy w tygodniu muszę się męczyć wizytą w biurze 🤭 a dziś dopiero początek 6 tygodnia 😬
 
Dziewczyny, chwalić się kto ma dzisiaj wizytę, za kogo kciuki trzymać. 😊

U mnie pierwsza ciąża bezobjawowa, teraz też jedynie pobolewanie lewego jajnika, nie mam pojęcia czym są mdłości i nie zamierzam za nimi płakać. 😂
 
@Ann_81 nic tylko pozazdrościć 😁


Dziewczyny, jakie macie sposoby na mdłości? Chyba się muszę z nimi zaprzyjaźnić :D
A ja wam powiem ze w sumie aj czekam na te mdłości 😁😅 może jestem jakąś dziwna ale tyle czakalam na te ciążę że chce to przeżyć 😁 na razie czekam, betę powtórzę sobie w piątek żeby zobaczyć jak urosla a w sobotę na 1 wizytę 😊🤞
 
reklama
Do góry