reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Haha ok jesteśmy wstępnie ugadane, kwiecień '22 😀😀
Dokladnie tak samo czuje, ze szkoda tego pakietu. Zwlaszcza, że od września mam wyższy pakiet ponieważ obawiam się o tarczycę bo ostatnie badania z listopada 2020 wyszły mi TSH 3.1 a ft4 0.89 i czytając inne forum dowiedziałam się, że takie wartości przy staraniach i ciąży nie są najlepsze.. no ale się udało tylko teraz trochę strach co dalej z tym TSH i żeby nic się nie stało złego.. dlatego w środę robię od razu morfologię i tsh zeby jak coś to działać. Położna mówiła zeby się nie martwić i to można jeszcze wyprowadzić lekami jak coś będzie nie tak.
To może dlatego bardziej widać Twoje kreski bo te 3 dni robią różnicę 😊 w takim razie poczekam na swoje i moze zatestuje we wtorek lub środę jeszcze przed betą 🙂
Czlowiek się teraz nie może powstrzymać aby tych testów nie robić co ranek 🤣 zwlaszcza jak tak mało objawów to ten test tak utwierdza, że ta ciąża nadal jest i że coś tam się dzieje 🥰

Wspaniale że Wam się udało, gratuluję 💕 musiało być to trudne tyle czekać ale daliście radę! U nas udało się w zasadzie no.. natychmiast... aż nie wierzyłam że jednak bo w 11dpo test był biały ze hej. Dopiero jak okres się spóźniał 2 dni to zrobiłam ten test i szok.
Ja w czerwcu skończyłam 28 😊
 
reklama
@Kropka29 @Anuuula ja tez prowadzę ciąże w Medicover w Warszawie. Byłam już na wizycie potwierdzającej ciąże i we wtorek mam pierwsze usg ciążowe w szpitalu mimo że moja ginekolog ma usg w gabinecie, trochę to dziwne 🤔 nie wiem jakie macie pakiety ale mój to Complex+ i w appce pokazuje mi że usg poniżej 10 tygodnia jest bezpłatne natomiast na infolinii powiedzieli mi że w szpitalu ono zawsze jest płatne i kosztuje 270 zł :/ trochę lipa bo nie rozumiem po co w takim razie kierują do szpitala - słyszałyście o czymś takim ?
 
@Kropka29 @Anuuula ja tez prowadzę ciąże w Medicover w Warszawie. Byłam już na wizycie potwierdzającej ciąże i we wtorek mam pierwsze usg ciążowe w szpitalu mimo że moja ginekolog ma usg w gabinecie, trochę to dziwne 🤔 nie wiem jakie macie pakiety ale mój to Complex+ i w appce pokazuje mi że usg poniżej 10 tygodnia jest bezpłatne natomiast na infolinii powiedzieli mi że w szpitalu ono zawsze jest płatne i kosztuje 270 zł :/ trochę lipa bo nie rozumiem po co w takim razie kierują do szpitala - słyszałyście o czymś takim ?
Ja mam pakiet Biała Partnerska Firmowa czy coś takiego. Też w apki usg jest bezpłatne, ale jeszcze nie byłam na wizycie więc nie wiem jak to wyjdzie 😏 Czyli podczas wizyty nie robią od razu usg? 🙄W środę mam teleporadę z położną to dopytam…
 
Ja mam pakiet Biała Partnerska Firmowa czy coś takiego. Też w apki usg jest bezpłatne, ale jeszcze nie byłam na wizycie więc nie wiem jak to wyjdzie 😏 Czyli podczas wizyty nie robią od razu usg? 🙄W środę mam teleporadę z położną to dopytam…
Robią,robią normalnie. Mialam usg i dostałam wydruk :) ale jest kilka usg ktore trzeba zaliczyć że tak powiem :p poniżej 10 tyg potem jest 11-14 tydzień itd i na to są oddzielnie skierowania. Ja już po komplecie badań i po cytologii dam znać we wtorek jak było no ale ciężkie to jest w logistyce bo rano mam usg na Wilanowie a za kilka godzin konsultacje z ginekolog w Centrum. Ja chyba i tak zostanę przy Medi bo gruba kasę za to płace i trochę mi szkoda dokładać za jeszcze dodatkowa opiekę
 
@Magdalena TA jak tam, bylas na izbie?
wszystko jest w porządku, ciaza rozwija sie prawidłowo, przesadziłam z prysznicem wczoraj albo nalezy zmniejszyć dawkę acardu jesli jeszcze sie powtórzy sytuacja.

Dzidzia urosła 5mm i machała rączka 🥰

Jak dobrze ze was mam bo ja bym pewnie czekala do jutra az otworzą moja klinikę, zamiast od razu jechac na izbę przyjęć
 
wszystko jest w porządku, ciaza rozwija sie prawidłowo, przesadziłam z prysznicem wczoraj albo nalezy zmniejszyć dawkę acardu jesli jeszcze sie powtórzy sytuacja.

Dzidzia urosła 5mm i machała rączka 🥰

Jak dobrze ze was mam bo ja bym pewnie czekala do jutra az otworzą moja klinikę, zamiast od razu jechac na izbę przyjęć
Wspaniałe wieści 😊🥰
 
Wiem ze sieje panikę ale po poprzednich przeżyciach z „lekarzem” ktory nie odróżnił ciazy od krwiaka i powiedzial ze jeszcze zarodka nie widac i mam przyjsc za tydzien po kilku dniach jak plamilam to powiedzial ze nie wie co siw dzieje ale mam poczekać tydzien i przyjść. Wtedy pojechalam do kliniki i od razu mi powiedzieli co jest grane. Dlatego teraz kazde plamienie zle mi sie kojarzy
 
wszystko jest w porządku, ciaza rozwija sie prawidłowo, przesadziłam z prysznicem wczoraj albo nalezy zmniejszyć dawkę acardu jesli jeszcze sie powtórzy sytuacja.

Dzidzia urosła 5mm i machała rączka 🥰

Jak dobrze ze was mam bo ja bym pewnie czekala do jutra az otworzą moja klinikę, zamiast od razu jechac na izbę przyjęć

I dobrze, ze pojechałaś przynajmniej wiesz, ze jest oki. A co za goracy prysznic bralas?
 
reklama
Wiem ze sieje panikę ale po poprzednich przeżyciach z „lekarzem” ktory nie odróżnił ciazy od krwiaka i powiedzial ze jeszcze zarodka nie widac i mam przyjsc za tydzien po kilku dniach jak plamilam to powiedzial ze nie wie co siw dzieje ale mam poczekać tydzien i przyjść. Wtedy pojechalam do kliniki i od razu mi powiedzieli co jest grane. Dlatego teraz kazde plamienie zle mi sie kojarzy

Wiem co czujesz, jakbym zaczela plamic teraz odrazu bym jechala na izbe, bo panika i juz najgorsze w oczach by bylo, niestety.
 
Do góry