reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Robią,robią normalnie. Mialam usg i dostałam wydruk :) ale jest kilka usg ktore trzeba zaliczyć że tak powiem :p poniżej 10 tyg potem jest 11-14 tydzień itd i na to są oddzielnie skierowania. Ja już po komplecie badań i po cytologii dam znać we wtorek jak było no ale ciężkie to jest w logistyce bo rano mam usg na Wilanowie a za kilka godzin konsultacje z ginekolog w Centrum. Ja chyba i tak zostanę przy Medi bo gruba kasę za to płace i trochę mi szkoda dokładać za jeszcze dodatkowa opiekę
Aaaa okej 😊 już myślałam że w ogóle od razu na wizycie nie robią. Z tego co mi się wydaje to np do tego usg 11-14 tc lekarz powinien mieć jakieś dodatkowe kwalifikacje więc może dlatego kierują do szpitala :) Skoro jesteś zadowolona z wizyty to chcesz zdradzić u jakiego lekarza byłaś? ;)
 
Aaaa okej 😊 już myślałam że w ogóle od razu na wizycie nie robią. Z tego co mi się wydaje to np do tego usg 11-14 tc lekarz powinien mieć jakieś dodatkowe kwalifikacje więc może dlatego kierują do szpitala :) Skoro jesteś zadowolona z wizyty to chcesz zdradzić u jakiego lekarza byłaś? ;)
Byłam dopiero pierwszy raz u tej doktor i tez tak jak wy szperałam w opiniach :p jak po wtorkowej wizycie będzie ok to dam wam znać co to za lekarz :)
 
Byłam dopiero pierwszy raz u tej doktor i tez tak jak wy szperałam w opiniach :p jak po wtorkowej wizycie będzie ok to dam wam znać co to za lekarz :)
Ok :) a powiedz mi jeszcze czy na kolejną wizytę musiałaś zapisać się sama czy np położna Cię zapisywała? W sensie chodzi mi o to czy łatwo było się zapisać na kolejną? Bo widzę że w apce też ciężko z dostępnością wizyt.
 
Ok :) a powiedz mi jeszcze czy na kolejną wizytę musiałaś zapisać się sama czy np położna Cię zapisywała? W sensie chodzi mi o to czy łatwo było się zapisać na kolejną? Bo widzę że w apce też ciężko z dostępnością wizyt.
Zapisywałem się sama bo nie chciało mi się czekać w kolejce, ale termin był - nie wiem czy jak zapisujesz się przez to menu prowadzenie ciąży to czy jakoś nie blokuje tych wizyt bo do tej lekarki ciężko było się wpisać a jak raz u niej byłam to jakbym mam więcej terminów do nie, a a wiem że oni tak dzieła np ze względu na rodzaj pakietu🤔 we wtorek mam się zgłosić do położnej żeby założyła kartę ciąży to dopytam co i jak
 
Zapisywałem się sama bo nie chciało mi się czekać w kolejce, ale termin był - nie wiem czy jak zapisujesz się przez to menu prowadzenie ciąży to czy jakoś nie blokuje tych wizyt bo do tej lekarki ciężko było się wpisać a jak raz u niej byłam to jakbym mam więcej terminów do nie, a a wiem że oni tak dzieła np ze względu na rodzaj pakietu🤔 we wtorek mam się zgłosić do położnej żeby założyła kartę ciąży to dopytam co i jak
Ciekawe jak to rzeczywiście wyglada 🤔 dziękuje bardzo, trochę mi rozjaśniłaś to wszystko bo nie mogłam się nigdzie doczytać jak to u nich wyglada 😊
 
Aaaa okej 😊 już myślałam że w ogóle od razu na wizycie nie robią. Z tego co mi się wydaje to np do tego usg 11-14 tc lekarz powinien mieć jakieś dodatkowe kwalifikacje więc może dlatego kierują do szpitala :) Skoro jesteś zadowolona z wizyty to chcesz zdradzić u jakiego lekarza byłaś? ;)

Nie wiem, jak to wygląda w Waszym pakiecie medycznym, ale ja od swojego lekarza dostałam kontakt właśnie do innej kliniki, która specjalizuje się w prenatalnych. Oczywiście zapisać się musiałam prywatnie, ale koszt to 400 zł (tych badań 11-13 tydzień).
 
Leah to znaczy, że musialaś miec inne usg w szpitalu medicover i mimo pakietu musiałaś zapłacić 270zl??
Trochę tego nie rozumiem... skoro mamy pakiet z pracy i mamy tam prowadzenie ciąży za darmo i wszystkie te badania itd to czemu nagle musisz płacić za USG ?? 😞

Ja mam pakiet pojedynczy zdrowie extra od 01.09 bo sobie podniosłam ze zdrowie plus.
 
reklama
Hej dziewczyny, ja z szybkim pytankiem ☺️
Czy was też męczy biegunka? Przepraszam, że taki temat, ale po prostu od kilku dni kręci mnie w brzuchu i zastanawiam się, czy to ze stresu, czy jeden z normalnych objawów 🌺
 
Do góry