reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ale ulga 🙃 Współczuję Ci tylko, że przeżyłaś w głowie koszmar póki nie dowiedziałaś się,że wszystko jest ok. Uff 😇😘
z jednej strony ciesze siw ze trafiłam na ta izbę bo mialam okazje porozmawiac z Pania ordynator ginekologii, ktora podobno jest najlepsza u mnie w miescie i tylko dlatego jej nie wybralam. Ale juz wiem ze jesli bedzie taka szansa to bede chciala zeby ona mi poród odbierała 😁 i
 
reklama
Czemu gorzej, jak boli podbrzusze?
Mnie chyba ono częściej męczy niż jajniki.
No mnie też raczej pobolewa jak na okres , a nie konkretny któryś jajnik. W ogóle to pobolewa mnie z prawej strony coś w miejscu mniej więcej lędźwi ale bliżej biodra. Od jakichś 3 dni, zaczyna się po nocy, taka jakby kolka, nasila się właśnie przy wzdęciach mam wrażenie, a jak już wiecie to są moi nowi przyjaciele więc generalnie mniej więcej pół dnia odczuwam takie pobolewanie.
 
Dziewczyny ja dziś chyba umrę...zaczęłam 6 tydzień i tak mnie dziś muli...tak mi bulga w brzuchu...do tego ból i zawroty głowy...a tu trzeba w pracy siedzieć i się skupić...eh...a Wy jak tam się trzymacie przy poniedziałku? Miałam mieć dziś wizytę u gina ale przełożyłam na 30 sierpnia coby było już wszystko widać pięknie.
Z rzeczy pozytywnych mój guzek się wchłania więc antybiotyki działają o nie będzie konieczne nacinanie!

Chwalcie się wizytami bo chyba dziś ich kilka miało być!

Cudownego tygodnia!
 
Procz zmeczenia nic takiego nie dolega. Jutro rano ja mam wizyte, dzis lece z kitkiem moim do weterynarza, cos ma x okiem. Niestety wczoraj nie udalo sie, aby ktokolwiek nas przyjął. 🤨 ale miejmy nadzieje, ze dzis ktos pomoże. Buziaki, rowniez milego dnia dla wszystkich.
 
Dziewczyny ja dziś chyba umrę...zaczęłam 6 tydzień i tak mnie dziś muli...tak mi bulga w brzuchu...do tego ból i zawroty głowy...a tu trzeba w pracy siedzieć i się skupić...eh...a Wy jak tam się trzymacie przy poniedziałku? Miałam mieć dziś wizytę u gina ale przełożyłam na 30 sierpnia coby było już wszystko widać pięknie.
Z rzeczy pozytywnych mój guzek się wchłania więc antybiotyki działają o nie będzie konieczne nacinanie!

Chwalcie się wizytami bo chyba dziś ich kilka miało być!

Cudownego tygodnia!
Jutro zacznę 9 tc i mam nadzieję, że powoli mdłości zaczną przechodzić 🙈 Czasami żałuję, że nie poszłam na L4🥴
 
reklama
Dziewczyny ja dziś chyba umrę...zaczęłam 6 tydzień i tak mnie dziś muli...tak mi bulga w brzuchu...do tego ból i zawroty głowy...a tu trzeba w pracy siedzieć i się skupić...eh...a Wy jak tam się trzymacie przy poniedziałku? Miałam mieć dziś wizytę u gina ale przełożyłam na 30 sierpnia coby było już wszystko widać pięknie.
Z rzeczy pozytywnych mój guzek się wchłania więc antybiotyki działają o nie będzie konieczne nacinanie!

Chwalcie się wizytami bo chyba dziś ich kilka miało być!

Cudownego tygodnia!
Mnie dzis od rana tak męczą mdlosci, że ledwo dojechałam i wróciłam z badań 🤢🤢 jeszcze nie jestem w stanie nic zjeść....
 
Do góry