reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Cześć Dziewczyny [emoji4] jestem tutaj nowa i znalazłam Wasz wątek do którego się przyłączę [emoji4]
W piątek 13tego zrobiłam test i zobaczyłam na nim [emoji977]. Było to zaskoczenie ponieważ 11dpo robiłam test i był negatywny, totalna biel. Obecnie okres mi się spóźnia już ok. 4 dni a jest to 35dc.
Dziś rano zrobiłam kolejny test i kreska jest bardziej widoczna, chociaż nadal jaśniejsza, niż testowa [emoji846]
Rozmawiałam już z położną z medicover i w środę w tym tygodniu mam zrobić betę i podstawowe badania krwi.
Ogólnie boję się, czy wszystko jest ok, czy nic się nie stanie. Boję się nastawiać na 100%. Mix uczuć.
Z objawów mam jedynie momentami ból podbrzusza podobnie jak podczas okresu, lekko wrażliwe sutki, gazy i często latam sikać. Nic innego.
To nasze pierwsze dziecko [emoji177]
Gratulacje! Trzeba być dobrych myśli choć wiem po sobie że ciężko [emoji3526]
 
reklama
Dziewczyny wczoraj wieczorem zaczęły się u mnie mdłości a czeka mnie dzisiaj około 14h podróży samochodem do Polski :( łudziłam się że jeśli nie miałam ich od razu to ich nie będzie
Mnie czeka 30h podroz autem i promem za dwa tygodnie, nie wiem jak to przezyje 🤦‍♀️
 
Cześć Dziewczyny 😊 jestem tutaj nowa i znalazłam Wasz wątek do którego się przyłączę 😊
W piątek 13tego zrobiłam test i zobaczyłam na nim ⏸. Było to zaskoczenie ponieważ 11dpo robiłam test i był negatywny, totalna biel. Obecnie okres mi się spóźnia już ok. 4 dni a jest to 35dc.
Dziś rano zrobiłam kolejny test i kreska jest bardziej widoczna, chociaż nadal jaśniejsza, niż testowa 🙂
Rozmawiałam już z położną z medicover i w środę w tym tygodniu mam zrobić betę i podstawowe badania krwi.
Ogólnie boję się, czy wszystko jest ok, czy nic się nie stanie. Boję się nastawiać na 100%. Mix uczuć.
Z objawów mam jedynie momentami ból podbrzusza podobnie jak podczas okresu, lekko wrażliwe sutki, gazy i często latam sikać. Nic innego.
To nasze pierwsze dziecko 💕
Gratulacje. Jak dziewczyny napisaly, trzeba sie nastawic, ze wszystko bedzie dobrze. Jak narazie nic niepokojacego sie nie dzieje. Do okolo 5-6 tygodnia nie mialam zadnych objawow, a teraz mdlosci, bolace piersi i problemy z pecherzem.

A propo pecherza, czy ktoras z was zmagala sie z pecherzem nadreaktywnym?
 
Cześć Dziewczyny 😊 jestem tutaj nowa i znalazłam Wasz wątek do którego się przyłączę 😊
W piątek 13tego zrobiłam test i zobaczyłam na nim ⏸. Było to zaskoczenie ponieważ 11dpo robiłam test i był negatywny, totalna biel. Obecnie okres mi się spóźnia już ok. 4 dni a jest to 35dc.
Dziś rano zrobiłam kolejny test i kreska jest bardziej widoczna, chociaż nadal jaśniejsza, niż testowa 🙂
Rozmawiałam już z położną z medicover i w środę w tym tygodniu mam zrobić betę i podstawowe badania krwi.
Ogólnie boję się, czy wszystko jest ok, czy nic się nie stanie. Boję się nastawiać na 100%. Mix uczuć.
Z objawów mam jedynie momentami ból podbrzusza podobnie jak podczas okresu, lekko wrażliwe sutki, gazy i często latam sikać. Nic innego.
To nasze pierwsze dziecko 💕
Hej ;) Gratuluję 😊 Też korzystam z Medicovera, masz już może wybranego jakiegoś lekarza prowadzącego? W jakim mieście korzystasz z placówek? 🙂
 
Mnie dziś cały dzień kuje prawy jajnik 😥

W pewnym momencie się zastanawiałam czy to może być efekt cp, ale odganiam te chore myśli. Najgorzej, że do pierwszej wizyty mam tak diabelsko daleko, że jutro sprawdzę przyrost bety i spróbuję się umówić u innego. Może będą bliższe terminy. 😱
 
Dziękuję Wam za dobre słowa i za Was też trzymam mocno kciuki ❤.

Emka7 dobrze że mówisz bo mi apka pokazuje niby 5 tydzien tj 4t4d a ja ani mdłości ani senności.. nic! Ale wydaje mi się, że może się mylić, bo testy wychodzą z jasną kreską więc może być trochę wczesniej.. 🙂 ostatni okres mialam 12.07 i wg tego termin wypada 20.04.2022 💕

Kropka29 ja jestem z Warszawy i co czytam te opinie to kazdy gin ma słabe..🙄 sama nie wiem kogo wybrać. Jeden do którego chodziłam i mi pasował już nie pracuje a 2gi ma same teleporady więc muszę się go zapytać jak prowadzi ciążę bo chyba się nie da tylko przez teleporady 🤣 znalazłam jeszcze jednego, który ma duuużo dobrych opinii i zapisałam się do niego aby mieć termin i zobaczę czy jest spoko. A Ty? Ogólnie mam 2 na oku ale dopiero badam temat..

A to moje kreseczki z dziś ⏸❤🍀
 

Załączniki

  • 76f8f32c-1a5b-4e39-8e19-d2c2f2826ce8.jpg
    76f8f32c-1a5b-4e39-8e19-d2c2f2826ce8.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 49
Dziękuję Wam za dobre słowa i za Was też trzymam mocno kciuki ❤.

Emka7 dobrze że mówisz bo mi apka pokazuje niby 5 tydzien tj 4t4d a ja ani mdłości ani senności.. nic! Ale wydaje mi się, że może się mylić, bo testy wychodzą z jasną kreską więc może być trochę wczesniej.. 🙂 ostatni okres mialam 12.07 i wg tego termin wypada 20.04.2022 💕

Kropka29 ja jestem z Warszawy i co czytam te opinie to kazdy gin ma słabe..🙄 sama nie wiem kogo wybrać. Jeden do którego chodziłam i mi pasował już nie pracuje a 2gi ma same teleporady więc muszę się go zapytać jak prowadzi ciążę bo chyba się nie da tylko przez teleporady 🤣 znalazłam jeszcze jednego, który ma duuużo dobrych opinii i zapisałam się do niego aby mieć termin i zobaczę czy jest spoko. A Ty? Ogólnie mam 2 na oku ale dopiero badam temat..

A to moje kreseczki z dziś ⏸❤🍀
O to jesteśmy na bardzo podobnym etapie bo ja ostatnia @ 13.07 😊 Też Warszawa i jestem załamana jak zaczęłam szukać i czytać opinie 🤦‍♀️ Chciałam umówić się na wizytę koło 7 tygodnia i wszystkie wizyty jakie są dostępne to lekarze mają takie opinie że porażka… Zapisałam się niby do jednej babeczki na 04.09 ale jakoś bez entuzjazmu. A do lekarza do którego chodziłam najbliższy termin to 27.09 i do niego zawsze jest trudno się zapisać więc nie wiem czy jest sens później kombinować i wkurzać się że wiecznie mi termin nie pasuje. I chyba skończy się po prostu prowadzeniem ciąży prywatnie gdzieś indziej 😏
 
A ja wczoraj od wieczora walczę z zatokami i napięciowym bólem głowy...nie wzięłam żadnej tabletki narazie walczę bez...jak mąż zrobil mi masaż szyi to było lepiej...do nosa steryd wczoraj wzięłam I dziś rano...lekarz pozwolił...kurcze w pierwszej ciąży to nawet nie kichnęłam w ateraz w drugiej trzecie i teraz w tej coś mnie dopada...
 
A ja wczoraj od wieczora walczę z zatokami i napięciowym bólem głowy...nie wzięłam żadnej tabletki narazie walczę bez...jak mąż zrobil mi masaż szyi to było lepiej...do nosa steryd wczoraj wzięłam I dziś rano...lekarz pozwolił...kurcze w pierwszej ciąży to nawet nie kichnęłam w ateraz w drugiej trzecie i teraz w tej coś mnie dopada...
Ja w piątek obudziłam się przeziębiona, cały czas lecę na herbatce z goździkami, imbirem i cytrynką. Już jest lepiej, gardło prawie w ogóle już nie boli, pozostał tylko zatkany nos. Może spróbuj z okładami z soli gruboziarnistej? Zawsze mi pomagają przy zatkanych zatokach i raczej można je bez problemu używać w ciąży. Sól podgrzewasz na patelni aż zrobi się gorąca, przerzucasz do bawełnianego woreczka/skarpetki i leżąc kładziesz na czoło. Trzymasz około 15-20 minut aż sól wystygnie. Najlepiej po okładzie nie wychodzić na dwór i unikać przeciągów :)
 
reklama
Do góry