reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Nie jest tak źle dziewczyny, w sumie nie planowałam tej ciazy wiec może dlatego i mi łatwiej do tego od początku cos szło nie tak (beta , krwawienia) wiec no smutno jest ale bez dramatu zawsze powtarzam sobie ze juz nic gorszego niż pierwsza strata , ta pozna mnie nie spotka. No i mam już swojego synka wyczekanego🤩 Ale wam dopinguje❤ i trzymam kciuki za wszystkie 👊👊
Tak mi przykro. Jestes bardzo dzielna. Mam nadzieje ze wszystko samo sie oczysci bez zadnych komplikacji.
 
reklama
Czy tylko ja tak cierpię przez mdłości? 🤢 Męczą mnie od rana do wieczora. Dziś dopiero 7t2d jak to potrwa do 12 tc to się wykończę i przytyje 100kg bo muszę co chwilę coś małego zjeść bo inaczej jest jeszcze gorzej 🤦🏻‍♀️
Jak się już wyżaliłam to witam wszystkie nowe panie😁 Czekam na wieści z jutrzejszych wizyt i bety🤗
Gocha mam to samo. Dlatego mnie nie było przez pare dni, bo nie daje rady z tymi mdlosciami przez cały dzień 🤢
Puste jajo płodowe wiec dziewczyny żegnam się i życzę, aby każda wytrwała w zdrowiu do szczęśliwego rozwiązania❤
strasznie mi przykro.

KB93 trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!
 
Twój lekarz nie wypisze Ci e recepty ? Ja też chcialam się zapisać bo brakło duphastonu a on mi kod do e recepty wyslal heh 😁

Nie, nie wypisze. 😉 bo to nie jest moj stary lekarz a nowy, to tymbardziej bez wizyty. A tak czy siak bym poszla upewnić sie o lokalizacji pocherzyka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny wczoraj wieczorem zaczęły się u mnie mdłości a czeka mnie dzisiaj około 14h podróży samochodem do Polski :( łudziłam się że jeśli nie miałam ich od razu to ich nie będzie
 
Dziewczyny wczoraj wieczorem zaczęły się u mnie mdłości a czeka mnie dzisiaj około 14h podróży samochodem do Polski :( łudziłam się że jeśli nie miałam ich od razu to ich nie będzie

No niestety moga pojawić sie w kazdym momencie. 😉 herbata z imbirem, polecam. Mnie za to diabelska sennosc meczy cale dnie.
 
Cześć Dziewczyny 😊 jestem tutaj nowa i znalazłam Wasz wątek do którego się przyłączę 😊
W piątek 13tego zrobiłam test i zobaczyłam na nim ⏸. Było to zaskoczenie ponieważ 11dpo robiłam test i był negatywny, totalna biel. Obecnie okres mi się spóźnia już ok. 4 dni a jest to 35dc.
Dziś rano zrobiłam kolejny test i kreska jest bardziej widoczna, chociaż nadal jaśniejsza, niż testowa 🙂
Rozmawiałam już z położną z medicover i w środę w tym tygodniu mam zrobić betę i podstawowe badania krwi.
Ogólnie boję się, czy wszystko jest ok, czy nic się nie stanie. Boję się nastawiać na 100%. Mix uczuć.
Z objawów mam jedynie momentami ból podbrzusza podobnie jak podczas okresu, lekko wrażliwe sutki, gazy i często latam sikać. Nic innego.
To nasze pierwsze dziecko 💕
 
reklama
Gratuluję, nie ma co sie nastawiać, nie masz wpływu co bedzie. Zrob badania, bete, przyrost sprawdz i dbaj o siebie. 😉 będzie dobrzez tak trzeba myśleć
 
Do góry